Oturma Odası

Odalarınızda Berjer Koltuk Ayrıntısı

Berjer koltuklar salonlarımız ve oturma odalarımız için kullandığımız tasarım olan ya da takımların parçası olan tekli koltuklardır. Berjerler artık oldukça modern şekilde tasarlanmaktadırlar. Koltuk takımları ile birlikte alındığında bile takımlardan daha farklı desenlerde ve renkler de olmaya başladılar. Evinizde lüksten hoşlanıyorsanız, modern görünümü seviyorsanız, etnik desenler size göreyse yâda vintage görünüm iç dünyanızı yansıtıyorsa tamamen kendi zevkinize göre ve istediğiniz dekora uygun berjer koltuk modeli bulmanız mümkündür.

Eskilerde çok moda olan bu koltukların vintage esintili tasarımları da en şık olan parçalarıdır. Bu tarz parçaları evinizin her bölümünde kullanabilirsiniz. Salon takımlarında, oturma odası takımlarında, yatak odanızda hatta doğru tercih yaparsanız mutfağınızda bile kullanabilirsiniz. Berjerler, koltuklar genel olarak karşılıklı iki tane koyularak kullanılmaktadır. Yani birçok kişi bu görünümden hoşlanmaktadır. Ama ne olursa olsun konulduğu yeri şıklaştıran bağımsız ve özgür koltuk modelleri arasındadır.

Yatak odanızda kullandığınızda odaya farklı bir hava katıp tamamen zarifleştirmektedir. Ayrıca bir dinlenme alanı veya kitap okumak veya güzel bir köşe sahibi olmak bu modellerle mümkün olabilmektedir.  Bu tür koltuklar ile birçok görünüm elde edilebilir. Seçimlerinizi doğru yaparak bir odaya klasik, vintage veya spor bir hava katmak hiç de zor değil. Koltukların iskelet yapıları ve desenleri markadan markaya değişiklik gösteriyor. İskeletleri altın yansımalı, altın varaklı, ahşap, metal gibi birçok materyalden olabilir. Bu materyallerin hepsi farklı görünüme ve farklı duruşlara sahiptir. Ortama katmak istediğiniz havaya karar verip bunların arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin içeriye lüks bir hava katmak istiyorsanız altın ve varak görünümden oluşan seçim yapmalısınız. Bu şekilde istediğiniz görünüme en doğru şekilde kavuşmak için ilk adımı atmış olacaksınız.

Şimdi sizlerle farklı markalardan seçtiğimiz modelleri tek tek tanıtacağız. Beğendiğiniz berjer koltuk modellerini ister web sitesinden ister mağazasından satın alabilirsiniz. Aşağıdaki görsellerimizde modeller ve markaları sunuluyor. Gezinirken beğendiğiniz modeli bulamıyorsanız bizimle iletişime geçin. Sizlere tedarik edebileceğiniz yerler hakkında bilgiler sunabiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu