Oturma Odası

Bu Harika Salon Takımlarını Görmelisiniz

Klasik salon takımları evlerimizin göz bebeği olmuştur her zaman. Yani bir eve taşındığımızda veya ilk evlenecek olanlar bu tatlı endişenin git gelleri içerisinde kendisini kaybeder. Hangi renkte olacağı, boyutu, fiyatı derken önümüzde dağ gibi birikmiş, bir an önce karara bağlanması gereken bir yığın soru birikir. Artık seçim yapmak kolay değil. Bu konuda size hak veriyoruz. Onlarca marka, birbirinden güzel ayrıntılara sahip mobilyalar kararsız kalmanızda en büyük etken oluyor. Ama belkide işinizi birazda olsa kolaylaştırabiliriz. Nasıl mı? Şimdi anlatacaklarımızı pür dikkatle dinleyin. İlk olarak burada olduğunuza göre Klasik Bir Salon Takımı arıyorsunuz demektir.

  • Nasıl Bir Stilden Hoşlanıyoruz? Lüks görünüm size göreyse, altın desenlerden ve varaklardan hoşlanıyorsanız, derin desenler ile süslenmiş etnik parçalar göz zevkinize hitap ediyorsa ilk adımı geçtik demektir.
  • Renk Seçimini Nasıl Yapmalıyım? Çok net bir şekilde dünyaca ünlü tasarımcıların bile gri renk tonlarını sıkla başvurduklarını gözlemledik. Ama bu rengi istememeniz, güzel bir salon takımına sahip olamayacağınız anlamına gelmiyor. Sarı, mavi, pembe ve çok daha fazla renk tonlarında harika takımları bulabilirsiniz.
  • Odamız yeterince büyük mü? Bir salon takımı gördünüz ve adeta büyülendiniz. Artık ondan başka bir takımı göremez oldunuz. Biliyoruz, artık geri dönüşü olmayan ve çıkmazlarla dolu bir yola girdik. Gözlerinizi yumun ve salonunuzu aklınıza getirin. Eni, boyu varsa kolon çıkıntılarını hepsini hesaba katın ve şimdi tekrar salon takımına bakıp onun odanızda nasıl duracağını hayal edin. Çok geniş bir oda küçücük, küçük bir odada adete sıkış tıkış bir koltuk takımı sandığınız kadar güzel durmayabilir.

Evinizin dekorasyonu da bu tarzda bir modeli kaldıracaksa eğer ve bu görünüm sizin gözünüzü zamanla yormayacaksa kesinlikle klasik salon takımlarına bir bakmalısınız. Klasik salon takımları da artık modern salon takımları kadar şık parçalardır. Ayrıca artık oldukça da rahat şekilde tasarlanmaktadır. Artık hem görsel hem konfor anlamında tamamlanmış eşsiz güzellikte tasarımlar bulmak mümkündür. Eğer geniş bir salona sahipseniz ve duvarlarınız koyu renk ise altın desenli, ağır görünümlü ve oldukça da konforlu olan klasik salon takımları evinize çok yakışacaktır. Ayrıca sizin salon dekorunuzu da tamamlayacaktır. Sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz bazı markaların oda takımlarını sizlerle paylaştık. Umarız size güzel fikirler sunacaklardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu