Halılar

Yolluk Halı Modelleri

Yolluk halı modelleri birçoğumuzun evinde kullandığı alternatif parçalardır. Birçoğumuz antrelerde yolluk halı modellerini kullanmaktayız. Bunun dışında evimizin herhangi bir yerinde ufak bir halıya ihtiyacımız var ise hem fiyat avantajından dolayı hem de geniş ürün yelpazesinden dolayı yolluk halı modellerinden yana tercih yaparız. Bu modeller genellikle uzun ince modellerdir. Bu tarz halılar aynı zamanda parçalı halılar olarak bilinir. Parçalı olması ve boyutlarından dolayı oldukça avantajlıdırlar.

Eğer evinizin herhangi bir bölümde yolluk halı modellerine yer vermek isterseniz uygun fiyata birçok ürün bulabilirsiniz. Artık bu tarz ürünlerde oldukça özellikli halı modelleridir. Leke tutmayan, silinebilir, sık kıllı veya yumuşak kıllı, anti bakteriyel ve halıların diplerine kir işlememesi gibi birçok özelliği bulunmaktadır. Antre halılarında kir tutmaz olması ve silinebilir olması ekstra önemli bir noktadır. Sebebi ise çok kullanılan bir noktada oluyor olmasıdır. Bu tarzda seçimler yapmaya oldukça özen göstermelisiniz. Herkesin bütçesine uyan da bir fiyat skalası olduğundan dolayı da kolay ulaşılabilir bir halı modelidir.

Bu tarz halılar en çok evlerimizin antrelerinde kullanılmaktadır. Yolluk denildiğinde ilk akla gelen antredir. Genellikle antrelerde de 2 ve 3 parçanın birleşiminden oluşmaktadır. Yolluklar hem ince hem de kalın şekillerde de bulunmaktadır. Mutlaka kaymaz taban olarak tasarlanmıştır. Sebebi de antre de halıların oldukça kolay kayabilir olmasıdır. Evlerinizin tabanlarına göre halıların kaymaz taban olup olmaması değişse de eğer yolluk halı alacaksanız kaymaz tabanlı almanız sizin için çok daha avantajlı olacaktır.

Yolluk halılar, diğer adıyla parçalı antre halıları için sizlere bir resim galerisi hazırladık. Aşağıda bir markanın örnek modelleri bulunuyor. Desen desen, renk renk markaların modellerini mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu