Oturma Odası

Klasik Salon Dekorasyonu İle Yeni Bir Soluk

Eğer hoş bir inceliğe sahip, sanatsal güzellikteki mobilyalardan hoşlanıyorsanız klasik salon dekorasyonu tam size göre bir tercih olacak. Klasik salon mobilyalarının desenleri ve renkleri kendisini hemen ön plana çıkaracaktır. Kemik rengi, bej rengi, krem rengi gibi naturel renklerin ihtişamını daha ilk görüşte fark edecek, klasik stili salonlarınıza yansıtacaksınız. Cam pırıltısı avizeler evlerinizi aydınlatırken, klasik perdeleriniz odanızın gelinliği olacak. Sizlerle klasik salon modellerinin örneklerini paylaşırken önemli tüyolar paylaşacağız. Aşağıdaki galerimizi mutlaka ziyaret edin ve ilhamlık modelleri inceleyin.

Evinizde bir stili oluştururken bütünlüğü sağlamanız gerekecek. Eğer klasik bir model oluşturacaksak bu hususlara dikkat etmemiz gerekir. Kullandığınız desenler, renkler, çizgiler veya aksesuarlar adeta bir bütünü oluşturan parçalar olacaktır. İlham alabileceğimiz resimlere bakarak belki de düşüncemizi hayata geçirmek daha kolay olacaktır. Belki de modern bir stili klasik bir stille harmanlamak isteyebilirsiniz. Bu da alternatiflerimiz arasında olacaktır. Klasik salon dekorasyonu kurallara bağlı bir olgu değildir. Kendinizden de bir şeyler katarak çarpıcı görüntüler yakalamanız hiç de zor değil. Eğer zevkinize güveniyorsanız, kendinize sürpriz yapın.

Mesela şömineli bir odada klasik tasarımlı mobilyalarınızı kullandığınız otantik bir ortamı hayal edin. Deri koltuklar yine konforun göstergesi olacak keyifli bir atmosfer oluşturacaktır. Birbirinden güzel avize modelleri adeta ışıldayacak ve göz kamaştırıcı bir görüntü oluşturacak.

Şimdi aşağıda modelleri takip edin ve karar verirken nasıl bir model istediğinizi seçin. Veya aklınızda olan bir fikri daha da geliştirmek isteyebilirsiniz. Tüm görselleri size ilham kaynağı olabileceğini düşünerek hazırladık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu