Halılar

Banyo Halı Modelleri

Banyo halıları, evlerinizde şıklığı yalamanız için en küçük ayrıntılarda bile seçici olmak, güzel bir ev dekorasyonunun olmazsa olmazıdır. Şimdi de sıra banyo zemin dekorasyonunda önemli bir rolü olan modern ve şık bir halı modelini seçmeye geldi. Banyo halıları ve paspasları, klozet takımları ile birlikte farklı renk ve desenlerde olular. Kare, yuvarlak, elips veya üç boyutlu onlarca alternatif arasından seçim yapabilirsiniz. Bu seçimlerinizde genel dekorasyonunuza uygun olacak modelleri seçmeniz güzel bir görüntüyü sağlamak açısından önemlidir.

Banyo Zeminleri Ve Banyo Halısı Seçimleri

Banyo zeminlerinde kullanabileceğimiz malzemeler başlıca, seramik, mermer, granit gibi sert zemin malzemeleri kullanabiliriz. Parkeler de önemli bir zemin malzemelerdir. Parkelerle sıcak bir ortamı sağlayabiliriz. Bunların üzerinde kullanacağımız bir banyo halı paspas modelleri ile zemin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

Banyolarda ev kazalarına karşı nelere dikkat etmeliyiz?

Ev kazaları en çok ıslak kullanım alanı olan banyolarımızda meydana gelir. Islak ve nemli zeminlerde kaymaz tabanlı halı ve paspas modellerini kullanmamız hayati önem taşıyabilir. Bu nedenle seçimlerimizi yaparken en çok dikkat edeceğimiz husus özel kaymaz tabanlı banyo halı ve paspas modellerini seçmek olacaktır. Özellikle çocuk olan evlerde önlem alınması gereken en önemli tedbirlerden birisidir.

Sizlere birçok markadan beğendiğimiz ve özenle seçtiğimiz halı modelleri için aşağıda bir liste hazırladık. Beğendiğiniz markanın modelini internette aratarak ister e-ticaret sitelerinden ister direkt markanın sitesinden satın alabilirsiniz. Eğer ulaşamadığınız bir ürün olursa bizlere yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu