Koltuk Modelleri

Ülkemizde Satılan En Güzel Sallanan Koltuk Modelleri

Evinizdeki dekorasyonunuzun zengin görünmesi ve gerçek bir ev stiline sahip olduğunuzu gösteren eşyalardan biri de “baba koltuğu” olarak bilinen, sallanan koltuk modellerinden birisine sahip olmaktır. Rahat bir sallanan koltuk edindiğinizde; bu koltuk zamanla salonunuzun, oturma odanızın veya çalışma odanızın baş aktörü haline gelir. Hem rahatlığı ile hem de zengin duruşu ile olmazsa olmaz bir eşya halini alır.

Genelde sallanan koltuklar, uzun yıllardan beri hep yaşlı ve emekli insanların tercih etmesi nedeniyle halk arasında “baba koltuğu” olarak bilinirler. Fakat artan ve gelişen mobilya teknolojileri sayesinde, günümüzde gencinden yaşlısına herkesin tercih ettiği bir mobilya haline gelmiştir.

Gençlerin Favorisi
Özellikle gençlerin sallanan koltuklara göz dikmesinin bir sonucu olarak günümüzde sallanan Koltukların çeşitlerince yüzlerce model artışı meydana gelmiştir. Bu modeller ahşap, demir, sert plastik, gürgen ağacı, ceviz ağacı gibi iskeletlerden oluşmaktadır. Bu yapılar, kendi renkleri itibariyle bir çok dekoratif yapıyla da uyumludurlar. Bu sayede ister salonunuzda isterseniz de çalışma odanızda kullanabilirsiniz.

Rahatlığıyla nam yapmış ve en yorgun olduğunuz anların kurtarıcısı da sayılan sallanan koltuk modelleri genellikle, deri, parlak deri, suni deri, peluş, kadife gibi kumaşlardan yapılırlar. Bu yüzden aşırı rahat ve dinlendiricidirler. Her renk olabileceği gibi, deri olan modelleri genellikle koyu kahverengi ve koyu siyah olmaktadır.

İsteğe Göre Sallanma Mekanizmasını Kapatabilirsiniz; İsmi sallanan koltuk olmasına rağmen, isteğe göre sallanmayan duruma da getirilebilir. Bu durum modeline göre değişmekle birlikte, arkasında yer alan bir takım aparatlar sayesinde sabitlenmektedir. Çoğunlukla ayak uzatma kısmı da mevcut olan bu baba koltukları, son dönemde ev dekorasyonu için artan ürünlerin başında gelmektedirler. Genelde her yaştan insana ve çocuklara hitap etmekte olan bu ürünlerin boyutları da standart değildir. Bu da kendi ağırlığınıza ve boyunuza göre alabileceğiniz anlamına gelir.

Çelik gövdeli hoş tasarımlı sallanan koltuk
Çelik gövdeli hoş tasarımlı sallanan koltuk
Alüminyum katlanır sallanan koltuk
Alüminyum katlanır sallanan koltuk
Sallanan berjer koltuk
Sallanan berjer koltuk
Basit sallanan koltuk modeli
Basit sallanan koltuk modeli
Tahterevalli sallanan koltuk
Tahterevalli sallanan koltuk
Sallanan minderli koltuk
Sallanan minderli koltuk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu