Koltuk Modelleri

Ünlü Markaların 2018 Berjer Koltuk Modelleri

Dekorasyonumuzun ve koltuklarımızın tamamlayıcı ürünlerinden olan berjer koltuk modelleri, şık ve konforlu tasarımları ile göz dolduruyor. Eskiden berjer diye bir kavram yoktu, sadece oturma gurubu yâda koltuk takımı derken, şimdi bu modellerin adını sıkça duymaya başladık. Çoğu kişi bu berjerleri tekli koltuklar olarak nitelendirirken aslında onun böyle olmadığını geçen zaman da anladılar. Berjer koltuk modelleri, salon takımların da olduğu gibi bir bütünlük arz eden takımlar gibi değildir, daha çok kendine özgü bir tasarıma sahiptir.

Mevcut bulunduğu salonun renklerine uyum sağlayacak tarzda dizayn edilirse, harika bir uyum yakalamak mümkün. Sade renklerde, çiçekli modellerde ve buna benzer çeşit ve modellerde olarak farklı bir tarz yaratmaktadır. Berjer kelimesi Fransızcadan gelmektedir. Rahatlıklarına çok düşkün olan Fransızlar, eskiden şöminenin başında otururken, yüzleri yanmasın diye kendilerine has bir tasarıma sahip özel koltuklar üretmiştir. Biz Türkler de her çıkan modaya ayak uydurma ihtiyacı hissettiğimiz için, buraya da bu moda gelerek piyasalara girmiştir ve birbirinden farklı ve ilginç tasarımlar yapılarak üretime başlanmıştır.

Dekorasyonda Berjer Kullanımı
Berjer koltuk modelleri, dediğimiz gibi kendine has bir havası ve tarzı olan modellerdir. Dekorasyon da da tamamlayıcı ürün olarak kullanılmaktadır. Bu modeller çok kullanışlıdır, yeter ki doğru modeli ve deseni seçin. Her yere uyum sağlayacak kadar şık tasarımlara sahiptir. Berjer koltuk modelleri ile salonunuzun bir köşesine dinlenme alanı yaratabilirsiniz ya da kitap okumak için camın kenarın da özel bir alan. Küçük dokunuşlarla kimseye gerek kalmadan harikalar yaratabilirsiniz. Dekorasyon sihirli bir değnek gibidir dokunduğu yeri değiştirir ve eviniz de bahar havası estirebilir. Ayrıca soba ya da şömine kullanan kişiler, o sıcaklığı hissetmek adına ve o anın tadını çıkarmak için mutlaka kendilerine özel bir alan açmalıdır. Berjer koltuğunuz da şömine ve sıcacık bir çay keyfini çıkarın.

Berjeri koymak için tercihinizi her zaman aydınlık alanlardan yana tutmalısınız. İçinizi ferahlatacak bir alan ve son derece ışıklı bir ortam yaratmak sizin eliniz de. Işığın vurduğu alanlar berjer için en ideal alanlardır, buna göre dekorasyonunuzu ayarlayabilirsiniz. Berjerin kullanım alanı çok fazladır; mesela yatak odasına koyacağınız bir berjer de oldukça yakışacaktır. Odada ayrıyetten bir giyinme odası mevcut ise odanız da geniş se mutlaka berjere yer vermelisiniz. Geniş olan odalarda daha şık duracaktır.

Camın Ön Kısmına Berjer Koltuk; Camın önüne koyacağınız bir berjer koltuk modeli hem odanızdaki dekorasyonla uyumlu model ve renkler seçerek odanızı daha şık gösterebilirsiniz. Hem eşinizle sohbet edebilir hem de üstünüzü giyerken yardımcı olabilir. Bahçe ya da balkonlara da değişik dekorasyon düşündüğünüz de berjerler sizi yardımcı olabilir, ahşap bir masayla birlikte uyumu yakalayabilirsiniz. Dedik ya berjer kullanımının alanı çok geniştir diye aynen öyle cafe, restorant gibi mekânlar da da berjerler olmazsa olmazlardan. Her kesin tercih edeceği gerçekten çok şık, zarif ve modern tarz da olan bu modeller görenleri kendine hayran bırakıyor ve hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Avenger tarzı berjer koltuk modelleri
Avenger tarzı berjer koltuk modelleri
Lüks berjer koltuk
Lüks berjer koltuk
Berjer koltuk takımı
Berjer koltuk takımı
Basit berjer koltuk
Basit berjer koltuk
En güzel berjer koltuk modeli
En güzel berjer koltuk modeli
Gondol berjer koltuk
Gondol berjer koltuk
Yeşil berjer koltuk
Yeşil berjer koltuk
Açık renk berjer koltuk
Açık renk berjer koltuk
İnegöl berjer koltuk modeli
İnegöl berjer koltuk modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu