DoğtaşDoğtaş Koltuk Takımları

Doğtaş Fantastic Koltuk Takımı Modelleriyle Spor Şık Bir Duruş

Doğtaş hepimizin bildiği gibi Çanakkale merkezli bir Türk firmasıdır. Günümüz de mobilya mağazacılığı dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk isimlerden birisi Doğtaş markası olmaktadır. Kaliteli ve her zevke uygun ürünleri ile kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır. Bugün Fantastic Koltuk Takımını ele alacağız. Spor bir duruşa sahip olan ancak kullanıldığı alanlarda modern bir şıklık yakalayan bu parça kullanım alanlarında mutlaka hareketli bir hava yakalayacaktır. Oldukça estetik duruşa sahip olduğu gibi tasarımı ile de kendisinden bir hayli söz ettirmeyi başarmış durumdadır. Ayrıca Fantastic Koltuk Takımı kendisinden emin tarzı sayesinde de stilini ortaya koymayı başarmakta ve kendisinden söz ettirmektedir.

Gri ve karanlık bir tona sahip olmasına karşılık oldukça yumuşak bir forma sahi olması bu şık ve spor havanın daha net yakalanmasını sağlamıştır. Aynı zamanda koltukların köşe kısımlarında yuvarlak bir yapının varlığı ise parçayı daha estetik kılmaktadır. Köşeli takımlarda ki gibi resmi bir duruştan ziyade daha rahat bir görünüm kazanmasında yardımcı olmuştur.

Metal Ayaklıklar; Son zamanların koltuklarında en çok tercih edilen metal ayaklıklar yine bu modelde de karşımıza çıkıyor. Şık, spor ve çarpıcı bir nokta genellikle bu ayaklarda yakalanıyor. Tahta ayaklar ya da yere yakın formda olmaktansa hem yerden yüksek formda olması ile ferahlık katmakta hem de klasik bir modelden daha şık ve spor bir model olmasına yardımcı olmaktadır.

Koltukları Yatağa Dönüştürebilirsiniz
Aynı zamanda koltuk takımı olmasından kaynaklı olarak da ayrıca ürün bir yatak formunu çok kolay kazanabilir. Üçlü koltuk özellikle geniş bir yatak olabilmektedir. Bunun yanı sıra takımda yer alan puf da oldukça rahatlık kazanmasında yardımcı olacaktır. Koltuk küçük odalara sahip olan evlerde ya da az nüfuslu olan evler için oldukça ideal bir modeldir. Hem fazla yer kaplamamakta hem de ortamda ağırlık ve sert görünüm yaratmamaktadır. Özellikle koltukların daireselliği ve rengi de son zamanların en çok sevilen ve tercih edilen modellerinden birisi olmasından dolayı çok tutulmaktadır.

Genel anlamda koltuk takımlarının kenarlarında bulunan kolluklar bu modelde kendisini serbestliğe bırakmış durumdadır. Bu da normalden daha farklı ve uçuk görünmesinde yardımcı olmaktadır. Tekli formu tek başına çok konforlu gözüktüğü kadar mükemmel bir dizayna da sahiptir. Koltukta ki sisli gri rengin üzerine lavanta renginde kullanılmış kırlent modeli de hem oval olması hem de uyumu bakımından yine hareketli bir tarz yaratmıştır. Spor ve modern tarzda ev dekorasyonu yapmak isteyen kişiler için oldukça ideal bir model olarak yerini alacaktır.

Ayrıca koltuk takımında ki kendisinden söz ettirmeyi başaran ve gözleri üzerine çeken olayı, normal bir koltuk takımıymış gibi gözükse de dizaynı ve ince fikirleri sayesinde estetik değerinin yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle firma bu model için “kendisi olmayı başaran” bir koltuk takımı olduğunu söylemektedir.

Doğtaş Fantastic Koltuk Takımı (Oturma Grubu) Modelleri Fiyatları
Ürün fiyatlarını Doğtaş Fantastic koltuk takımı modelleri fiyatları linki altında görebilirsiniz. Yine aynı zamanda Doğtaş resmi sitesi üzerinden de güncel fiyatlara bakabilirsiniz ve satın alma seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bazı dönemlerde kampanyalı fiyatlar oluyor, bu fiyatları yakalarsanız 1.000 TL gibi daha ucuz rakamlardan bu ürünleri satın alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu