DoğtaşDoğtaş Koltuk Takımları

Dar Mekanlar İçin Doğtaş Loft Koltuk Takımı Modellerini Tercih Edebilirsiniz

Günümüz de daha rahat ve modern görünümlü ev dekorasyonları ilgi görmektedir. Özellikle ev alanlarının gün geçtikçe küçülmesi bu durumu daha da ciddi kılmaya başlamıştır. Doğtaş da hem geniş ev modelleri hem de küçük ev tarzları için birbirinden farklı ve kullanışlı modeller üretmektedir. Loft koltuk takımı da bu modellerden birisidir.

Dar alanlarda ki kullanım kısıtlılığı da alanların daha geniş gözükmesini sağlayacak sade modellerin seçilmesidir. Özellikle minimal tarzda tasarımlarda daha dikkat çekicidir. Loft koleksiyonu içinde sadelik ve fonksiyonellik oldukça önemlidir. Mavi tonları kullanmayı tercih ettiği Loft Koltuk takımı modelinde hem renk açısından ortamda canlılık katabilecek hem de ortamda sade bir şıklığa kapı aralayacak bir modeldir.

Loft Koltuk Takımında Meşe Ağacının Muazzam Görünümü
Bu model üzerinde meşe ağacının kullanımı da renklerle birlikte muazzam bir görünüm kazanmıştır. Modernlik içinde meşe gibi ağaçlar doğal bir hava yakalamakta ve şıklığı da yoğun bir şekilde vurgulamaktadır. Doğallık insanların son zamanlarda en fazla istediği konu olması da firmanın gözünden kaçmamış. Yalın çizgilerde evde ferahlık katmaktadır. Koltuk takımında ayrıca bir adet üçlü, bir adet tekli ve bir adette çiftli koltuk modeli tercih edilmiştir. Koltuklar küçük evler düşünülerek tasarlandığı için kenar kısımları daha net kesimlere sahip olmakla birlikte modern havaya da sahiptir.

Koltuk takımının bir diğer kullanışlı hali ise açılma özelliği ve sandık görevi gören saklama alanlarıdır. Özellikle küçük evlerde ki en ciddi sorunlardan bir tanesi saklama alanı kısıtlılığıdır. Bu nedenle sandıklı bir yapısı bulunmakta ve gelen misafirlerinizi ağırlayacağınız kullanışlı, geniş ve konforlu yataklar olabilmektedir.

Evinizde Loft Koltuk Takımı tercihinizi açık renklerde ahşap bir televizyon masası ile eşleştirebilir ve dekore edebilirsiniz. Duvarlarınızı açık renk tercih edebileceğiniz gibi açık ya da sisli tonlarda koyu bir renk seçerek de eşleştirmeniz mümkündür. Yine perdeleriniz de ki tercihlerde açık ya da koyu veyahut pastel tonlarda bir renkte olsa uyum sağlamaya müsaittir. Küçük ve şirin bir ev tasarımı için Doğtaş mobilyanın Loft koltuk takımları oldukça doğru bir seçim olacaktır.

Doğtaş Loft Koltuk Takımı Fiyatları
Ürünlerin fiyatları ekonomik koşullara göre ve firmanın izlemiş olduğu politikalara göre değişim gösterebilir. Buraya tıklayarak güncel fiyatları görebilirsiniz ve modeller hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu