DoğtaşDoğtaş Koltuk Takımları

Doğtaş Loft Style Koltuk Takımı Meşe Beyaz Uyumuyla Küçük ve Dar Salonlar İçin

Doğtaş günümüzün en modern ve şık ürünlerini üretmekte olan yerli firmalarımızdan birisidir. Çanakkale’de ana bayisi bulunan firma Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermektedir. Tasarımları ile de çok konuşulan ürünler kullanım kolaylığı ve şıklığı ile de kendisinden söz ettirmeyi başarmaktadır. Loft Style koltuk takımlarında da durum tam olarak firmanın kendisinden söz ettirmesini sağlayacağı modellerden birisidir.

Koltukları genellikle minimal tasarımlara sahip olan Doğtaş, bu ürünlerinde genellikle konforu ve gösterişi hedeflediği kadar aynı zamanda alanlarda ki kullanım kolaylığına da dikkat çekmektedir. Koltuklarının büyük çoğunluğunun kenarları düz ve ince boyutlarda inmektedir. Bu da özellikle dar alanlarda gereksiz yer kaybını önlemek önceliğiyle birlikte estetik yakalamaktır. Ürünlerinin büyük çoğunluğu özellikle dar alanlar için sandık görevi görebilecek modellerden de oluşmaktadır. Ancak Doğtaş markası Loft Style koltuk takımları ile daha çok şıklığı ve görünüşü ön plana çıkartmayı daha öncelikli kılmıştır.

Yerden Yüksek Modern Koltuk Takımı Modelleri
Koltuk takımı yerden yüksekte olması ile daha modern bir hava kazandırmıştır. Koltukların altında bulunan ayakların asimetrik şekillerde uzanması ayrı bir hareket kattığı gibi ahşap formda tercih edilmesi de ürünlerin şık görünmesini ancak sade ve saf gözükmesini engellememiştir. Bu nedenle minimal tasarımların çok konuşulduğu günümüz modasına da ayak uydurmakta olan bir modeldir. Krem tonlarda olması da ayrıca ortam için şık bir seçim olacaktır.

Loft Style koltuk takımlarını dar ve az ışık gören evlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Renk bakımından ortamın havasını açacak ve ferahlık katacakken tasarım bakımında da daha sıcak ve toplu duracaktır. Zaten tasarımının ana konusundan biriside dar evlerde kullanmak üzeredir. Koltuk takımı aynı zamanda misafirliğe gelen arkadaş, eş ve dostlarınıza da yatak görevi görebilecek formdadır. Bunun yanı sıra koltuk takımını ev tasarımında kolay bir dekorasyon parçası olarak kullanabilirsiniz.

Perdelerinizi de koltuk takımınızın renklerinde tercih ederek duvarlarınızı daha koyu tonlarda tercih edebilirsiniz. Doğtaş Loft Style koltuk takımlarında evinizin boyutlarına bağlı olarak sizlerin taleplerini de göz önünde bulundurarak yeniden boyutlandırabilir. Bu da sizler için bir avantaj olduğu kadar firma içinde özel bir çalışma alanı oluşturmaktadır.

Doğtaş Loft Style Koltuk Takımı Fiyatları
Güncel fiyat bilgisi için buraya tıklayabilir ve Doğtaş resmi sitesi üzerinden güncel fiyatları inceleyebilirsiniz. Ürünü internet sitesi üzerinden inceleyerek size en yakında Doğtaş bayilerinden satın alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu