DoğtaşDoğtaş Koltuk Takımları

Doğtaş Mabella Koltuk Takımı Modellerinde Ekru Rengi Sade Çizgiler

Evini en iyi şekilde dekore etmek isteyecekler, mobilyalarını ve en önemlisi, oturma odalarını seçerken son derece dikkatli davranacaklardır. Oturma odasının görenleri kendisine hayran bırakmasını isteyen, aynı zamanda kullanışlı ve alan avantajına sahip olmasını isteyen kişiler adreslerini Doğtaş’ a çevireceklerdir. Doğtaş koltuk takımları arasında kendisine ait özel bir yer olan Mabella koltuk takımı, bir adet üçlü koltuk, ikili koltuk ve bir adet berjerden bir araya gelmektedir.

Evinizde sıklıkla kalabalık arkadaş, aile buluşmaları gerçekleşiyorsa, uzun sohbetler bir başkasını açıyorsa, sohbetlerin genellikle düzenlenmekte olduğu oturma odalarının tasarımına dikkat etmeniz çok doğal. Mabella oturma takımı, iç açıcı renkleri, ahşap ayakları ve diğer aksesuarları ile birlikte, görenleri kendisine hayran bırakıyor. Sahip olduğu içi açıcı renkler odanın atmosferini değiştiriyor. Dileyen kişiler, Mabella koltuk takımının renk seçenekleri arasından daha farklı renklerden de faydalanabileceklerdir doğal olarak.

Göz Alıcı Tasarım
Oturma takımının ikili ve üçlü koltukları, yoğun sohbetlerin sürdüğü konforlu ve göz alıcı mobilyalar olarak kullanılırken takımda yer alan berjer, televizyonun karşısına yerleştirilebilir ya da kitap okumak için oldukça iyi bir yer olarak değerlendirilebilir. Mobilyaların internet sitesi üzerinden görülmesi, tasarımı ya da renklerini sayesinde kişilerin hoşuna gitmesi oldukça doğaldır. Satın alma işlemi gerçekleştirmek isteyen kişiler, kendilerine en yakın olan Doğtaş mağazasına giderek koltukların gerçek dokularını görebilir, hissedebilir, rahatlığını deneyimleyebilir. Aynı zamanda koltukların beğenilmesi halinde kullanılacak olan renkler ve kumaş seçenekleri konusunda da Doğtaş mağazası satış temsilcisi ile görüşülebilir.

Her bir mobilya sahibine göre uygun şekilde hazırlandığı için koltukların ölçüsü ve diğer özellikleri; renkleri ve kullanılan kumaş gibi özellikler, Doğtaş mağazalarında belirlenecektir. Mabella koltuk takımının özellikleri konusunda bir anlaşmaya varılmasından sonra Doğtaş satış temsilcisi tarafından müşterilere net bir fiyat verilecektir. Ödeme seçenekleri ve taksit seçenekleri konusunda da anlaşmaya varıldıktan sonra satış işlemi gerçekleştirilebilecektir.

Satış işleminin gerçekleştirilmesinden sonra koltuk takımını satın alan kişiler evlerine giderek mağaza görevlilerinin, koltuk takımlarını evlerine getirmelerini bekleyebilirler. Doğtaş mağazasından müşterilerin evlerine kadar nakliye işlemleri Doğtaş tarafından sağlanmaktadır. Adrese getirilen ve daireye kadar çıkartılan koltuk takımları yine Doğtaş personelleri tarafından birleştirilmektedir. Bu şekilde, yeni koltuklarını alan kişiler, parçaları nasıl birleştireceğim şeklinde bir sorun da yaşamamış olacaklardır. Taşıma ve nakliye işlemleri Doğtaş personelleri tarafından sağlanmakla birlikte tüm bu işlemlerin masrafı yine Doğtaş mağazası tarafından karşılanmaktadır.

Taşıma ve birleştirme işlemlerinin ardından kişiler artık yalnızca, yeni koltuk takımlarının rahatını sürmeye başlayabilirler. Mabella koltuk takımının bulunduğu oda artık evin en popüler odası halini alacaktır.

Doğtaş Mabella Koltuk Takımı Modelleri Fiyatları ve Satın Alma Seçenekleri
Doğtaş Mabella koltuk takımlarının fiyat bilgilerini buraya tıklayarak görebilirsiniz. Bu ürünleri Doğtaş Mağazalarından satın alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu