İstikbal Oturma Grupları

2019 İstikbal Oturma Grubu Modellerinde Ev Dolusu Yenilikler Var

İstikbal markası ülkemizde hizmet vermekte olan ve geçmişi oldukça eski olan bir mobilya markasıdır. Mobilya almak isteyen kişilerin uğradıkları ilk adreslerden birisi olmayı başaran İstikbal ürün kalitesi açısından da oldukça özenli bir çalışma sürdürmektedir. Özellikle İstikbal her döneme yön vermeyi başarmış, ürünleri ile de kendisinden söz ettiren önemli bir kurumdur.  Ürün yelpazesinde modanın akışına göre bir tasarım sergilemesinin yanı sıra ürün kalitesini de üst düzeyde tutarak uzun süreçli bir kullanımı hedeflemektedir. Tek bir alanda hizmet vermeyen marka, yatak odasından, yatak modellerine, koltuk takımlarından oturma gruplarına kadar birçok modeli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

İstikbal markası aynı zamanda sadece ülkemizde değil birçok ülkede hizmet veren çok uluslu bir firma olma özelliğine de sahiptir. Bu da oldukça verimli çalışma felsefesine sahip olduğunu ve müşteri memnuniyetine odaklandığını, Pazar analizlerini doğru yaptığının kanıtıdır. Günümüzün yeniliklerini, taleplerini ve teknolojisin takip ederek üretimlerine yön veren İstikbal markası hem ulusal hem de uluslararası piyasalarda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

İstikbal Müşteri Memnuniyetine Önem Veren Bir Marka
Firmanın hedeflerinden birisi ise çevreye saygılı bir çalışma yürütmektir. Hem ulusal anlamda hem de uluslararası anlamda standartları uygulamakta ve çevre politikasını daima bu standartlara uygun biçimde yerine getirmektedir. Müşteri memnuniyeti de önem verdiği alanların başında gelmektedir. İsteklerini, ürün üzerinde ki değişimleri, ürünlerin kişiye özel tasarımını yeni baştan ele alarak yapmakta ve en ufak ayrıntıya kadar müşteri isteklerini gerçekleştirmek için çalışmaktadır.

İstikbal markası İnovasyon çalışmalarına büyük önem vermektedir. Araştırma ve geliştirme çalışmaları sayesinde marka değerini bir üste çıkartmayı hedeflediği gibi aynı zamanda ürünleri üzerinde ki uygulayabileceği özellikleri de yakından takip etmektedir. Kumaşından, kumaş özelliklerinden, mobilyanın detaylarından, kesim aşamalarından, teknolojinin yeniliklerinden her zaman haberdar olmaya çalışarak yeniliklere yer vermektedir. Bugün Türkiye’de neredeyse her ilde ve ilçelerde mağazası bulunan marka büyük bir kitleye hitap etmekte ve bunun farkındalığı ile titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir.

İstikbal Oturma Grupları
İstikbal Kanepe Modelleri: İstikbal markasının yıllardır üretmiş olduğu muhteşem modelleri detaylı incelemek için soldaki linke tıklayabilirsiniz.
İstikbal Klasik Koltuk Takımları: Klasik koltuk sevenler için tasarlanmış muhteşem modeller.

İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları Hakkında Bilgiler
Modellerin güncel fiyatlarını buraya tıklayarak istemiş olduğunuz modeli seçerek görebilirsiniz. Makalemizde İstikbal Oturma Grupları arasından rastgele modeller seçtik ve sizlere tanıttık. Sizlerde diğer modellere bu link üzerinden bakabilir ve istediğiniz model hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu