İstikbalİstikbal Oturma Grupları

2019 İstikbal Koltuk Takımlarıyla Modern & Klasik ve Retro Tarzı Keşfedin

İstikbal markası 1950’li yıllardan itibaren ülkemizde hizmet vermeye başlamış ve dünyaya açılmış olan çok uluslu bir şirkettir. İstikbal mağazası ülkemizde ki mobilyacılık sektöründen de kendisinden oldukça çok söz ettirdiği gibi aynı zamanda kaliteli ürünleriyle de mobilyacılık sektöründe ki listelerin başında ismini görebilmekteyiz. İstikbal mağazası Türkiye’nin dört bir yanında mağaza sahibi olduğu gibi illerde ve ilçelerde de yaygın bir kola sahiptir. Ürün yelpazeleri bakımından da müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmaktadır. Koltuk takımlarından, yatak odalarına kadar evinizde aradınız birçok mobilyanın üretimini İstikbal mağazalarında görebilirsiniz.

Mobilyacılık sektöründe kendisinden söz ettirmesinin en başat nedenlerinden biriside bu ürünlerin modasına yön vermeyi başarmasından gelmektedir. Modern, klasik, Retro, minimal dokunuşlara sahip birbirinden farklı tarz ve modelde ürün bulmak mümkündür. Ürünlerde kullanmış olduğu kumaşlarda oldukça özenle seçilmektedir. Rahatlığı çok önemli olduğu kadar, günümüz teknolojisi sayesinde kir tutmayan özelliklerde üretimlere yer vermesi de cabasıdır. İstikbal markasının ürünlerinin çoğunda deri kullanması ve bu derileri işleyerek her tarz uygun hale getirmesi de detaylar arasında yer alır. Araştırma ve Geliştirme konularına inanılmaz önem vermekte ve bu alanda özel çalışmalar yürüten bir ekibe sahiptir.

Evlerin Olmazsa Olmazı
Koltuk takımları bildiğimiz gibi artık evlerimizin vazgeçilmez ürünleri haline gelmiştir. Koltuk takımları özellikle hem sık hem de birçok amaca hizmet etmesi beklenen ürünlerdir. Klasik tarzlarda modellerden ziyade, dekorasyona daha uygun olan ve minimal dokunuşlara sahip ürünler daha çok tercih edilmektedir. Aynı zamanda küçük eve sahip olan kişiler için misafir ağırlamak ve eşyalarını depolayacak alanlara sahip olmak da önemlidir.

Bu nedenle koltuk takımlarından beklentilerde hem eşyaların depolanmasına yardımcı olması hem misafirlerin ağırlanması hem de evin dekorasyonuna yön vermesi beklenecektir. İstikbal markası da bu istekleri göz önüne alarak birbirinden farklı tasarımlarda modeller ortaya koymaktadır. Mağazalarında 23 çeşit ürün görebilir ve evinizde bu ürünlerin istediğiniz formlarda değişimini sağlayarak dekorasyonunuza dahil edebilirsiniz. İstikbal markasının internet sitesinden ya da size en yakın mağazasından araştırma yapabilir, ürünlerin kalitelerini birebir inceleyebilirsiniz. Evinizin dekorasyonuna katkı sağlayacak yardımcı ürün ve aksesuarları da mağazalardan rahatlıkla temin edebilirsiniz.

İstikbal Koltuk Takımı Modelleri Fiyatları
Yukarıda incelemiş olduğunuz modellerin fiyatlarını bu linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. Bu modelleri İstikbal mağazalarından satın alabilirsiniz. Konu ile ilgili detayları linke tıklayarak bulabilirsiniz.

İstikbal Oturma Grupları; Bu makalemizde İstikbal’in bu yıl tasarlamış olduğu oturma grubu modellerini inceleyebilirsiniz.
İstikbal Kanepe Modelleri; Koltuk takımları dışında kanepelere de göz atmak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu