Dekorasyon Önerileri

80 Metrekare Evlerde İlhamlık Dekorasyon Fikirleri

Küçük ev dekorasyonunun ne denli zor olduğunu biliyoruz. Hangi eşyayı nereye koyacağınız konusunda kara kara düşünüyor olabilirsiniz. 80 metrekare alana ne sığdırabilirim ki zaten diyorsunuz. Merak etmeyin! İşte karşınızda ünlü tasarımcıların bir araya gelerek ortaya çıkardıkları 2 küçük ev için harika dekorasyon ve tasarımlar. Üstelik daire planları da galerimizde.

Her iki 80 metrekarelik evin planı ve tasarımı küçük olmasına rağmen, inanılmaz ferah bir tasarıma sahip. Evlerin dekorasyonunda birçok tasarımcı, evi daha kullanışlı hale getirebilmek ve farklı mekanlar yaratmak için değişik tasarım yöntemlerini kullanmışlar.

Her iki evin dekorasyonu için de duvarlar en elverişli şekilde kullanılmış ve küçük odalar içerisine adeta dünyaları sığdırmayı başarmışlar. Eğer 80 metrekare ev benim için çok küçük diye düşünüyorsanız bu dekorasyonlara bir göz atmanızı öneriyoruz. Eminiz ki fikriniz değişecektir.

Evim ufak diye üzülüyorsanız bu modelleri inceleyin ve evinize özgü bir dekorasyon planı çıkarın. Unutmayın, evler ufak olsa da güzel bir dekorasyonla olduğundan çok daha büyük ve havalı gözükebilir.

Doğtaş’tan küçük salonlar için koltuk takımı; Konumuzla alakalı olduğu için sizlere öneride bulunabileceğimiz bir koltuk takımı modeli. Doğtaş markası tarafından dar ve küçük salonlar için yapılmış mükemmel bir koltuk takımı modeli. Bu modeli inceleyebilir ve hoşunuza gitmesi durumunda Doğtaş mağazalarından satın alabilirsiniz.

Küçük mutfaklar için tasarım fikirleri; Küçük evler için mutfak dekorasyonu yapmak oldukça zor iş. Bu konuyu inceleyerek özellikle mutfaklarınız için nasıl dekorasyon yapabileceğiniz hakkında fikirler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu