DoğtaşDoğtaş Koltuk Takımları

Doğtaş Mantini Koltuk Takımı Modelleri Her Tarza Uygun Tasarımlar

Doğtaş bohem bir hava yakalamak isteyenleri de unutmamış ve muazzam bir koltuk takımı üretmeyi başarmıştır. Hem bohem tarz hem modern hem de bir tutam klasik havası olsun diyenler için birebir bir model. Özellikle bohem havasını renginden yakalamaya çalışan firma ufak dokunuşlar sayesinde modernliği ve klasik işlemelerle de üç havayı harmanlamış durumdadır.

Koltuk takımının en çok göze çarpan noktası bence çok doğru seçilmiş olan renginden gelmektedir. Her eve uyum sağlayabilecek olan model her tarza da uyum sağlamayı başaracaktır. Günümüzün küçük yapılı evleri içinde aslında oldukça ideal bir ürün olacaktır. Ürünün tek sorunu doğru dekorasyona dahil edilebilmesidir. Ağır bir renge sahip olması ve bohem havasından kaynaklı olarak seçilecek olan ürünlerin modelleri ve tarzlarının doğru tercih edilmesi gerekir.

Mantini Koltuk Takımı
Bu modeli dilerseniz renkli ve canlı renklere sahip bir duvar ile kombinleyebilirsiniz. Kendi zevkiniz bu noktada daha önemli olacaktır. Bohem havayı sadeleştirmek için bu gibi bir tercih söz konusu olabilir. Bunun yanı sıra koyu renklerde bir mobilya olmasının verdiği sıcak ve karanlık havayı duvarlarda krem ve beyaz renklerde kullanılacak bir boya ile zayıflatabilir ve ortamda bohem ancak ferah bir ortam kombini yapabilirsiniz.

Ortamı hareketlendirmek amacı ile canlı renklerde ya da canlı bitkiler kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra canlı ve ortama uygun aksesuarları da ortamda bir dekorasyon için tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem bohem hem de tarzınıza uygun şekilde bir oturma odası dekorasyonu yapabilirsiniz. Bu oturma grupları ile aynı zamanda ahşap detaylara sahip masalar, orta sehpalar ya da aksesuarlar kullanarak daha bohem ve doğallığın ağırlıklı olduğu bir ortam yakalamakta mümkündür. Bunun yanı sıra yapılabilecek bir diğer dekorasyon seçeneği ise Retro tarzda bulunan mobilyalar ve aksesuarlar olacaktır.

Genellikle Bohem tarzda oturma gruplarında ağırlık kendisini gösterir. Ancak bu oturma grubunda birbirinden farklı tarzlar üzerinde çalışılmasından dolayı koltuk takımlarının ayak kısımlarında kullanılmış ahşap ve modern detay koltuklara hoş bir hava katmıştır. Bunun yanı sıra yerden yüksek olmasının sağlanması ve ayakların görünür olması da ayrı şıklık oluşturmaktadır.

Doğtaş Mantini Koltuk Takımı Videolu Tanıtım

Doğtaş Mantini Koltuk Takımı Fiyatları
Güncel fiyatlar için Mantini koltuk takımı resmi sayfasını kullanabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden koltuk takımının parça parça ya da toplam fiyatlarını görebilir ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu