DoğtaşDoğtaş Koltuk Takımları

Dar Mekanlar İçin Doğtaş Marvin Koltuk Takımı Modelleri

Birçok kişi evine, diğer insanlardan daha fazla ilgi göstermekte; evinin ve özellikle de arkadaşlarla ve aile bireyleriyle bir araya gelinen oturma odalarının tasarımı için büyük çaba harcarlar. Oturma odalarının tasarımının mükemmel olmasını isteyen kişiler şüphesiz olarak düzenlenmesi ve karar verilmesi gerekenler listesinde ilk başa Doğtaş koltuk takımlarını alabilirler.

Doğtaş Marvin koltuk takımı, özellikle oturma odasında kullanacak çok boş yeri olmayan kişiler için tasarlanmış, boyutları biraz daha minimize edilmiş bir koltuk takımıdır. Sahip olduğu sade renklerin altına oldukça işlevsel mekanizmalar barındıran Marvin koltuk takımı, dar alanların son derece işlevsel olarak değerlendirilmesi için koltuk formundan yatak formuna geçebilecek şekilde donatılmıştır. Koltuk takımının sahip olduğu iki adet ikili koltuk ve bir adet tekli koltuk ayrı ayrı yatak formuna dönüşmektedir. Marvin koltuk takımı, iki adet ikili koltuk ve bir adet tekli koltuk olmak üzere 3 adet koltuktan oluşmaktadır.

Kullanışlı ve Sadelikten Doğan Görünüm
İşlevselliğin ve kullanışlılığının yanı sıra Marvin koltuk takımı, sahip olduğu sadelikten doğan bir şıklık taşımakta. Renklerinin nötrlüğü ve tasarımının sadeliği koltukların kullanışlılığı üzerinde yoğunlaşılmasını ağlamaktadır. Sahip olduğu minimal tasarım, Marvin koltuk takımının dar alanların en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlamaktadır. Aile bireyleriyle ya da arkadaşlarla bir araya gelindiği bir zaman gerek bir oturma odası, gerekse kalacak olanların kullanabilmeleri için koltukların yatak formuna çevrilerek yatak odası olarak kullanılması mümkün olmaktadır. Marvin koltuk takımının yüzlerce kumaş seçeneği arasından en beğenilen kumaş ve renk, koltuk takımında kullanılmak üzere işleme alınacaktır.

Marvin koltuk takımını internet sitesi üzerinden beğenmiş olan kimseler, koltuk takımını satın almak için kendilerine en yakında olan Doğtaş mağazasına kadar gelmeleri gerekmektedir. Mağaza ziyareti sırasında koltukların kumaşlarını ve renklerini canlı ortamında birinci dereceden test etme fırsatı yakalanmış olacaktır. İstendiği takdirde Doğtaş’ ın yüzlerce kumaş ve renk seçeneği arasından kişilere göre daha uygun bir renk ve kumaş belirlenebilecektir. Alınacak olan koltuk takımında ve tüm detaylarda anlaşma sağlandıktan sonra Doğtaş satış temsilcisi, kişilere koltuk takımı ile ilgili net fiyatı söyleyecektir. Ödeme koşullarının da ayarlanmasından sonra koltuk takımı, kişilerin evine gitmeye hazır olacaktır.

Nakliye sırasında koltuğu satın alan kişilerin herhangi bir zahmete katlanmalarına gerek bulunmamaktadır. Nakliye işleminin tamamı, Doğtaş şubesi tarafından sağlanmaktadır. Nakliye hizmetinden sonra koltuk takımının eve ulaşması ve odaya yerleştirilmesinden sonra gerekli olan montaj işlemi de koltuğu getiren ekip tarafından sağlanıyor. Bu şekilde, koltuk takımını nasıl birleştirecek olduğu hakkında düşünen kişilerin iş listesinden de bir madde azalmış oluyor.

Doğtaş Marvin Koltuk Takımı Modellerinin Fiyatları
Güncel fiyatlar Doğtaş Marvin ürün tanıtım sayfasında yer almaktadır. Bu sayfa üzerinden fiyatları inceleyebilir ve çevrenizde bulunan Doğtaş mağazalarından bu ürünü satın alabilir farklı renklerine göz atabilirsiniz.

Video Eşliğinde Doğtaş Marvin Koltuk Takımını İnceleyebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu