DoğtaşDoğtaş Koltuk TakımlarıKoltuk TakımlarıÜnlü Markalar

Doğtaş Parma Koltuk Takımı Parlak Kalite Kumaşlar Eşliğinde

Oturma odasını sade fakat şık bir şekilde tasarlamak, zarafetin yanı sıra kullanışlılık da arayan kişiler, Doğtaş’ ın Parma koltuk takımından kendilerini alamayacaklardır. Parma koltuk takımı, gerek renkleri gerek tarafımı ve sahip olduğu abartılı olmayan detayları ile birlikte, odanın yapısı içerisinde kendisine ait olan uygun yeri bulacaktır.

Oturma odasını dikkat dağıtmayacak, etrafla ve atmosferle uyumlu bir şekilde tasarlamak isteyen, tasarımla birlikte konfora da önem veren kişiler, Doğtaş’ ın Parma koltuk takımına kesinlikle göz atmalılar. Koltuk takımında hakim olan eğimler ve kıvrımlar, koltuk takımının tam bir klasik havadan kendisini kurtarmasını ve biraz daha modern bir havaya kavuşmasını sağlamaktadır. Buna, koltuğun sahip olduğu eğimli ahşap ayakların rolü oldukça büyüktür. Parma koltuk takımı, sahip olduğu tarzın yanında sahip olduğu donanımla da evin en iyi odasını hak etmektedir. Üçlü koltuk fazla bir uğraş gerektirmeden tekli yatak formunu alabilmektedir. Kalabalık arkadaş ya da aile toplantılarında, konaklamalı misafir geldiğinde ve benzeri zamanlarda kişiler evlerinin ve oturma odalarının kapılarını sonuna kadar rahatça açabilirler.

Doğtaş Parma Koltuk Takımının Özellikleri
Parma koltuk takımını satın almak isteyen kişiler, koltuk takımının sahip olduğu özellikleri; kumaşının dokusunu, rengini, donanımını yerinde test etmek ve deneyimlemek için Doğtaş mağazalarını ziyaret edebilirler. Koltuk takımının sahip olduğu pastel tonları, donanımlarını ve dokusunu bu şekilde deneyimleyen kişiler satın alma şartları hakkında Doğtaş satış temsilcisi ile görüşebilirler. Doğtaş satış temsilcisi, kişilerin yararlanabilecek oldukları kampanyalardan, ödeme koşullarından ve taksit koşullarından bahsettikten sonra kişilerin seçecek oldukları ödeme seçeneklerine göre oluşacak olan nihai fiyatı verecektir. Ödeme işlemlerinin tamamlanmasından sonra koltuklar kısa süre içerisinde, kişilerin adresine Doğtaş tarafından gönderilecektir.

Taşıma ve Kurulum İşlemleri: Parma koltuk takımını satın almış ve evinde beklemekte olan kişilere yeni koltuk takımları kısa süre içerisinde ulaştırılacaktır. Taşıma işlemi Doğtaş tarafından sağlanacak ve Doğtaş personelleri tarafından gerçekleştirilecektir. Taşıma işleminden sonra koltuk takımının yerleştirilecek olduğu odaya taşınan yeni koltuklar, yine aynı personeller tarafından kurulacaktır. Taşıma ve kurma işlemlerinin hepsi Doğtaş tarafından sağlanırken kişilerin bu işlemlerde herhangi bir rol oynamalarına gerek kalmayacaktır.

Yine taşıma ve kurulum işlemleri için kişilerin herhangi bir ekstra ödemede bulunmalarına gerek kalmayacaktır. Yeni koltuk takımlarına karışan kişilerin yapacak oldukları en iyi şey, koltuk takımlarının rahatını çıkartmak olacaktır. Evin yeni en sevilen odası, Parma koltuk takımının yerleştirildiği oda olacağı için bu odanın pek kısa bir süre sonra sürekli olarak, arkadaşlar ve aile bireyleri tarafından meşgul edileceği söylenebilir.

Doğtaş Parma Koltuk Takımı Fiyatları ve Satın Alma Seçenekleri
Modeli detaylı incelemek ve satın almak için, güncel fiyatlarını görmek için buraya tıklayarak Doğtaş resmi sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu modeli Doğtaş mağazalarına giderek görebilir ve satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu