DoğtaşDoğtaş Koltuk TakımlarıKoltuk TakımlarıÜnlü Markalar

Doğtaş Pearl Koltuk Takımı İle Maksimum Rahatlığa Ulaşın

Doğtaş her zevke ve tarza hizmet etmeyi amaçlamış oldukça başarılı bir kurumdur. Bugün mağazalarında ve fabrika satış noktalarında birbirinden farklı ve özel modelleri rahatlıkla bulabiliriz. Pearl koltuk takımlarında ki tasarlamış olduğu modellerde çok kullanılmakta olan ve Türk aile yapısının sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Türk Aile yapısı içinde genellikle kullanım kolaylığı, misafir ağırlama düzeyi ve saklama alanları bakımından ürünler tercih edilmektedir. Ancak durum klasik düşünceye sahip olsa da modeller arasında bir modern arayış da söz konusudur. Bugün Pearl Koltuk Takımı modellerinde de hem dört dörtlük bir konfor arayışına hem de yüksek oranda rahatlığa kapı aralanmaktadır.

Klasik koltuk takımında olan koltuk ebatlarından ve sayılarından ayrılmadan üretilmiş olan koltuk takımı modelinde tekli, ikili, üçlü ve dörtlü olmak üzere koltuk ebatları yer almaktadır. Bunun yanı sıra günümüzün vazgeçilmezlerinden birisi haline gelmiş olan puflarda bu koltuk takımının bir parçasını oluşturmaktadır. Özellikle bu tarz koltuk takımlarının kullanım alanları daha geniş ve ferah ortamlar olmalıdır. Ürün bakımından daha kalabalık bir modeldir. Genellikle koltuk takımlarında dörtlü koltuklar pek tercih sebebi değildir. Daha çok tekli, ikili ve üçlü şekilde tercih edilir. Ancak Doğtaş markası bu noktada da bir farklılık yaratarak kendisinden söz ettirmiştir. Dörtlü koltuk modeli de yine geniş bir oturma alanı sunmasından dolayı yatak olarak açılmakta ve geniş, rahat bir kullanım sunmaktadır.

Pearl Koltuk Takımı Yere Yakın Model Olma Özelliğine Sahip
Son zamanlarda Doğtaş markası trendleri yakından takip ettiği gibi modelleri ile de model olmayı başarmaktadır. Özellikle son dönemlerde lavanta renklerinin hakim olması ve modern tarzda ki ev dekorasyonlarının vazgeçilmez parçalarından birisi haline gelmesi ile Doğtaş markası da birçok koltuk takımında bu rengi kullanmayı tercih etmektedir. Sofistike bir renk tercihi de beğenileri toplamaktadır. Aynı zamanda kullanılmış olan gri tonlarda ki renk ortamda bir sıcaklık yaratmaktadır. Açık tonlarda ki grinin soğuk havası bu tonlar seçilerek dağıtılmış durumdadır.

Pearl Koltuk Takımı modelinde yere yakınlık söz konusudur. Yerden yüksek bir model olmadığı için daha oturaklı hava isteyen kişilerin tercih edebileceği bir modeldir. Ustalık bakımından bu durumu değerlendirmemiz gerekir ise ayaklarda ustalıkla gizlenmiştir. Aynı zamanda koltuk takımında kendi içinde bir blok yapısı göze çarpıyor. İşlevsel görünümü sayesinde aynı zamanda aritmetik tarza da sahip. Özellikle salaşlığı sevmeyen ancak renklerin sıcaklığını kullanmayı sevenler için bu model mükemmel bir parça diyebiliriz.

Model asi bir duruşa sahip olduğu kadar renk ve renk uyumu sayesinde orijinal tarzı da beraberinde getirmektedir. Yüksek duvarlı bir ev için bu model güzel bir tercih olabilir. Özellikle minimal tasarım sevenler için de bu parça oldukça uygundur. Tek başına bile yetebilecek bu modele açık tonlarda sade bir halı ve aydınlatma, bir tane hoş ve şık bir tablo bile yeterli olacaktır.

Doğtaş Pearl Koltuk Takımı Fiyatları ve Satın Alma
Modelin fiyatlarını buraya tıklayarak görebilirsiniz. Bu koltuk takımını satın almak istiyorsanız çevrenizde bulunan Doğtaş mağazalarına gitmeniz gerekmektedir. İnternet üzerinden sipariş verilememektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu