TekzenTekzen Gardrop Modelleri

Tekzen Bebek Gardrop Modelleri ve Fiyatları

Bebekleriniz ve küçük çocuklarınız için gardrop modeli arıyorsanız, Tekzen’de kaliteli ve hoş tasarımlara sahip bebek gardrop modelleri var. 2 çeşit modelden istediğiniz modeli satın alabilirsiniz. Gardrop modellerini alt kısımda inceleyebilirsiniz.

Bireyler, evlerindeki kullanım alanlarını kendi zevklerine, evlerinin yapısına göre düzenlemekte, görsellik ve kullanışlılık açısından en iyi seçenekleri değerlendirmektedirler. Oturma odasından banyoya, mutfaktan yatak odasına kadar her odada ayrı ayrı mobilyalar ve eşyalar seçilerek yerleştirilir. Kişiler, evlerindeki bütün odalara en uygun gelecek olan mobilyaları gerek internet üzerinden gerekse yapı marketleri, mobilya ve beyaz eşya mağazalarını gezerek istedikleri şekillerde ürünleri bulabileceklerdir.

Kişilerin mobilya ve diğer birçok çeşitteki ihtiyaçlarını internet ve mağazalar üzerinden karşılayabilecek oldukları markalar arasında TEKZEN’ de yer almaktadır. 1995 yılından beri faaliyet göstermekte ve yıllar boyunca Türkiye’ nin neredeyse tüm şehirlerinde mağazalar kurmuş olan TEKZEN, insanların evlerine ve kendilerine almak, karşılamak istedikleri ihtiyaçlarını giderebilecek oldukları adreslerden biridir.

Tekzen İnternet Mağazası Üzerinden Sipariş
Yerel mağazalardan alışveriş yapılabileceği gibi isteyen kişiler, TEKZEN’ in internet sitesi üzerinden de ürün incelemesinde bulunabilecek, ürünleri karşılaştırabilecek ve ürün satın alma işleminde bulunabilecektir. 2006 yılından beri hizmet TEKZEN’ in internet sitesi, kişilerin alışverişlerini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdikleri bir platform özelliğini korumaktadır. İnternet üzerinden ürünler incelendiği zaman görülecek olduğu gibi, mağazalarda olmayan ve internet satışına özel olan ürünlerle de karşılaşılabilmektedir.

Bireyler, evlerindeki kendi kullanım alanlarına, evin tüm odalarına eşya seçiminde TEKZEN’ den faydalandıkları gibi bebeklerinin ve çocuklarının odalarına yerleştirilecek olan mobilyaları ve eşyaları TEKZEN’ den temin edebileceklerdir. İster TEKZEN’ in mağazalarına giderek ister TEKZEN’ in internet sitesi üzerinden olsun, birçok çeşit arasından bebek odasına yerleştirmek için uygun, kullanışlı ve sağlığa herhangi bir şekilde zarar vermeyecek olan eşyalar bulunabilecektir.

Tekzen Ürünleri Bebek Sağlığı İçin Uygun Mu?
Bebek ve çocuk odası eşyalarının satın alımı sırasında aileler, eşyaların fiyatı, kullanışlı olup olmadığı gibi niteliklerine dikkat ederken bu mobilya ve eşyaların üretimi sırasında kullanılan malzemelerin sağlığa zararlı bileşenler içermedikleri, bebek ve çocukların gelişimi üzerinde herhangi bir kötü etkiye sahip olmayacağı konusunda da emin olmaları gerekmektedir. Bu konuda da aileler, çocukları ve bebekleri için alışveriş yaparken ismi duyulan, kurumsallaşmış markaları tercih ederek bu riski ortatan kaldırabilmektedirler.

Bebeklerine gardırop alacak olan anne babalar, şehirlerindeki TEKZEN şubesinden ya da TEKZEN’ in internet sitesi üzerinden araştırma yapabilir ve bebeklerine en uygun olan ürünü bu şekilde bulabilirler. Erkek ya da kız bebekler için üretilen gardıroplar, kullanılan malzeme ya da yapısal olarak pek bir farklılık göstermese bile gardıropların renkleri, desenleri, bebeklerin cinsiyetine göre değişebilmektedir. Pek önemli bir detay olmasa bile bazı anne babalar erkek bebekleri için mavi ve tonlarını tercih ederken kız bebekleri için pembe ve türevlerini kullanmayı tercih etmektedir. TEKZEN’ in ürün yelpazesi içerisinden kendileri için en uygun olan ürünü seçerek alışverişlerini sürdürebileceklerdir.

Gardrop modellerini detaylı incelemek için ilk resme tıklayabilirsiniz

Alpino Tempo 3 Kapaklı Bebek Gardrop Modeli
Boyutları bakımından yetişkin gardıroplarından geri kalmayacak olan Alpino gardırop, bebeklerin küçük eşyalarının yerleştirilmesi; kıyafetlerin asılması, bezlerin depolanması için yeterli alanı sağlayacaktır. Bebeklerin büyümesi ile gardırobun depolama alanı çocukların artan kıyafetlerinin yerleştirilmesi için yeterli olacak ve gardırobun kullanımına devam edilebilecektir.

3 kapaklı bebek ve çocuk gardrop modeli
3 kapaklı bebek ve çocuk gardrop modeli

Alpino Tempo 3 Kapaklı Bebek Gardrop Modeli İç Kısım

3 kapaklı bebek ve çocuk gardrop modeli iç görünüm
3 kapaklı bebek ve çocuk gardrop modeli iç görünüm

Dessenti Miray Bebek Odası 3 Kapaklı Gardırop (Pembe Renk)
Pembe ve beyaz renklerin hakim olduğu Dessenti Miray gardırop, 3 kapaklı ve geniş kullanım alanıyla minik bebeklerin eşyalarının yerleştirilmesi için gereken alanı sağlamaktadır. Küçüklerin odalarını, sahip olduğu tatlı renklerle süslerken kapakları üzerinde bulunan sevimli hayvan resimleri de miniklerin eğlence araçları olacaktır. Gardırobun sağ kapağında, küçüklerin boylarının ne kadar uzadığını ölçebilecek oldukları bir çizelge bulunmaktadır. Bebeklerin büyürken artan kıyafetlerini depolamak için yeterli alanın bulunduğu gardırop, çocukların boyları uzarken ve büyürlerken kendilerine eşlik edecektir.

Gardıroplar parçalara ayrılmış şekilde iletilmektedir. İnternete özel olan bu ürünlerin satın alınması halinde kargo masrafları TEKZEN tarafından karşılanmaktadır. Kargo, bildirilen kapı adresinin önüne kadar iletilmektedir. İsteyen kişiler gönderilen ürünleri kendileri monte edebilecek oldukları gibi bu işle uğraşmak istemeyen kişiler, 149 TL ücretindeki montaj hizmetini de satın alarak ürünlerin birleştirilmesini sağlayabilirler.

İnternete özel bu ürünler satın alınırken kişiler, kredi kartlarının TEKZEN ile anlaşmalı kartlar olması halinde alışveriş puanlarını kullanabileceklerdir. TEKZEN ile anlaşmalı kredi kartları; Advantage, Worldcard, Maximum Kart, Paraf Kart, Shop&Miles, Bonus Card gibi sıralanabilir. Kredi kartları kullanılarak bebek gardıropları taksitli bir şekilde satın alınabilir.

Dessenti Miray bebek kapaklı gardrop
Dessenti Miray bebek kapaklı gardrop
Bebekler için gardırop
Bebekler için gardırop
Bebek gardırop modeli
Bebek gardırop modeli
Bebek gardrop modelleri
Bebek gardrop modelleri

Tekzen Bebek Gardrop Modelleri ve Fiyatları
Ürünlerin güncel fiyatları için buraya tıklayınız. Fiyatlarda devamlı değişiklik olduğundan Tekzen resmi sitesi üzerinden en doğru fiyatı görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu