Bebek Odası

TEKZEN Bebek Odası Takımları

Anne ve babalar, yeni doğacak ya da oldukça küçük olan bebeklerine hazırlayacak oldukları bebek odası için oldukça heyecanlı davranabilmektedirler. Çocuklarının odasını düzenlerken neyin en iyisi olduğu, neyin daha kullanışlı, neyin daha sağlıklı, hangi malzemelerin kullanılması gerektiği gibi birçok soru ile uğraşırlar.

Bebek Odalarının Seçimi 
Bebeklerinin odasını donatırken kendi fikirlerini gerçekleştirebilirken piyasada bulunan birçok bebek odası takımı seçeneklerini de değerlendirebilirler. Bebek odası, küçüklerin cinsiyetine göre farklı renk ağırlıklarında ve farklı tarzlarda düzenlenebilmektedir. Erkek bebeklerin odasında genellikle mavi ve tonları hakim olurken kızların odasında da genellikle pembe ve kırmızı tonları hakim durumdadır. Bebeklerinin odasını donatan anne babalar, yine istedikleri renkleri kullanarak bebek odalarını tasarlayabileceklerdir.

Tekzen Bebek Odası Takımlarının Kalitesi
Bebek odasında kullanılacak olan eşyaların rengi ve tasarımı, görsel olarak önem taşıdığı gibi bu eşyaların yapımında kullanılan malzemelerin sağlıklı olup olmadığı da iyice düşünülmelidir. Sonuç olarak küçük canların zamanlarının büyük bir kısmı bu oda içerisinde ve eşyalarla iç içe şekilde geçecektir. Eşyaların sağlığa herhangi bir zararının bulunmaması, çocukların sağlıklı bir gelişim sürecine girmelerini, büyürken çevrelerinden kaynaklı herhangi bir rahatsızlık duymamaları konusunda büyük önem taşımaktadır. Ayrıca satın alınacak olan bebek odası eşyalarının dayanıklı, kullanışlı ve fonksiyonel olması da gerekmektedir ki bebekler büyüyünceye kadar ailelerin başka bir oda hazırlamalarına gerek kalmasın.

TEKZEN Dessenti Miray Bebek Odası Beyaz Pembe
Dessenti Miray bebek odası takımı, bir adet gardrop, bir addet şifonyer ve bir adet büyüyen beşikten oluşmaktadır. Gardrop ve şifonyerin ölçüleri, bebeklerin kendileri gibi küçük olan kıyafetleri, bezleri ve diğer eşyaları için oldukça kullanışlı alanlardır. Bebek odası takımında yer alan büyüyebilen beşik de bebeklerin boylarının ve kilolarının artması ile birlikte yeniden ayarlanabilecek ve çocukların boyutlarına en uygun şekilde kullanım imkanı bulunacaktır.

Tekzen Bebek Odası Takımları
Tekzen Bebek Odası Takımları

Dessenti bebek odası takımı, TEKZEN’ in yalnızca internete özel olarak sunduğu ürünlerden biridir ve bu ürünleri satın alan kişilere firma tarafından ücretsiz kargo sağlanmaktadır.

Tekzen Bebek Odası Takımı
Tekzen Bebek Odası Takımı

Tekzen Bebek Odası Takımlarını İnternet Üzerinden de Alabilirsiniz
Ailelerin bebek odalarını düzenlerken satın almayı düşündükleri eşyaları bulabilecekleri yerlerden birisi de TEKZEN’ dir. TEKZEN, gerek internet üzerinden alışveriş yapılabilen, gerekse Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış olan mağazalarından satın alma işlemi gerçekleştirilebilen bir markadır. 1995 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden marka, 2006 yılından bu yana doğru internet üzerinden alışveriş hizmeti gerçekleştirilebilmesi için gerekli altyapısı sağlamaktadır. Ürün seçme, beğenme, karşılaştırma ve satın alma işlemi gerçekleştirmek için isteyen kişiler TEKZEN mağazalarını isteyen kişiler de TEKZEN’ in internet sitesini ziyaret edebileceklerdir.

TEKZEN mağazaları ya da internet sitesi ziyaret edilerek binlerce ürün arasından satın alınmak istenen ürünler, malzemeler ve eşyalar kolaylıkla bulunabilmektedir. Mağazalardaki çalışanlar ya da interent sitesi üzerindeki sınıflandırmalardan faydalanarak arama alanı daraltılabilir ve kısa süre içerisinde tüm alternatifler değerlendirilebilir. Bebeklerine TEKZEN’ den bebek odası takımı alacak olan aileler, internet üzerinden TEKZEN ürünlerine kolaylıkla ulaşabilecek oldukları gibi, neredeyse Türkiye’nin her köşesine yayılmış olan TEKZEN mağazalarına giderek de bebekleri için aramakta oldukları bebek odası takımlarını bulabileceklerdir.

Tekzen Bebek Odası Takımları Kargo İle mi Geliyor?
TEKZEN’ in internet sitesi üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerden sonra kişilerin satın aldıkları bebek odası takımları, Aras Kargo, MNG Kargo, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla kişilerin adreslerine kadar iletilecektir. Bireyler, bebek odası alışverişleri sırasında kredi kartı puanlarını da kullanabilmektedirler. Örnek vermek gerekirse Bonus Card, Worldcard, Shop&Miles, Maximum Kart, Advantage ve Paraf Kart gibi kredi kartlarının biriktirmiş oldukları puanlar TEKZEN’ de kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra kredi kartı kullanılarak taksitli alışveriş de pek doğal bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Tekzen Bebek Odası Takımları
Bebeklerine bebek odası takımı arayan ebeveynler, TEKZEN’ in sunmakta olduğu alternatifler içerisinden kendilerine en uygun olan ürünü bulabileceklerdir. Sonuç olarak anne babalar, bebeklerinin en güzel zamanlarını geçirecek olduğu odalarını tasarlarken odalarına yerleştirecek oldukları ürünleri TEKZEN’ in sanal ve reel mağazalarından kolaylıkla bulabileceklerdir.

Tekzen Bebek Odası Takımlarının Fiyatları
Modellerin fiyatları çeşitli kampanyalar sonucunda ve enflasyona bağlı olarak değişmektedir. Buraya tıklayarak Tekzen mağazalarında satılan bebek odalarını inceleyebilirsiniz. Yeni modeller eklendikçe bu konu altında tanıtımları yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu