Bebek Odası

Tekzen Bebek Şifonyer Modelleri

TEKZEN Bebek Şifonyer modelleri tanıtım ve inceleme konumuza hoşgeldiniz. Tekzen mağazalarında satılan bebek şifonyer modellerini alt kısımda inceleyebilir ve vermiş olduğumuz link üzerinden satın alabilirsiniz.

Evinize Uygun Tarzlar
Bireyler, evlerindeki odaların tümünü; oturma odası, mutfak, yatak odası ve hatta banyolarını bile tasarlarken, bu odalar için mobilya ve eşya satın alımında bulunurken kendi zevklerine en uygun seçeneğe yönelme eğilimindedirler.

Eşyaların ve mobilyaların belirlenmesi sırasında kişilerin zevklerinin belirleyici olması gibi eşya ve mobilyaların kullanışlı olması, dayanıklı olması, çok amaçlı olması gibi özellikleri de eşyaların satın alım sırasında bir adım daha öne çıkmasını sağlamaktadır.

Tekzen Kalitesi
Bireyler, evlerindeki yaşam alanlarını donatırken çeşitli mobilya ve yapı marketlerin ürünlerini gerek mağazalarında gerekse internet üzerinde inceleyerek satın alacak oldukları ürünleri bu yolla bulurlar. Kişilerin ihtiyaç duydukları mobilyaları ve eşyaları sağlayabilecek oldukları adreslerden birisi de TEKZEN’ dir.

Bol Şube Desteği: TEKZEN, 1995 yılında kurulmuş ve o zamandan günümüze kadar Türkiye’nin pek çok yerine yayılım göstermiş olan bir yapı marketidir. Kurulduğu yıl içerisinde ilk olarak İstanbul’ da faaliyet gösterip günümüze kadar geçen süre içerisinde neredeyse Türkiye’ nin tüm şehirlerinde bir şube açmıştır.

2006 yılından bu yana bakıldığı zaman TEKZEN’ in internet sitesi kurarak online alışveriş imkanı da sağladığı görülebilecektir. Mobilya ve evleri, kendileri için çeşitli ürünler ve eşyalar satın alacak olan kişiler, TEKZEN mağazalarını ziyaret edebildikleri gibi TEKZEN’ in internet sitesi üzerinden de ürün taraması yapabilmekte ve satın alacak oldukları ürünleri bu şekilde tespit edebilmektedirler.

Şifonyer Modelleri
Şifonyer Modelleri

Bebek Odası İhtiyaçları Arasında: Bebek Şifonyer Modelleri
Mobilya ve ürün satın alan kişilerin arasında anne babalar da bulunmaktadır. Yeni doğacak olan miniklerin zamanlarının büyük bir kısmını geçirecek oldukları, onlara ait olacak bir odanın tasarımı ve bu oda için çeşitli mobilyaların alınması, her anne baba için büyük bir heyecan kaynağıdır.

Bebeklerinin odasını donatırken şifonyer gibi mobilyaların satın alınabilecek olduğu adreslerden birisi de TEKZEN’ dir. Anne babalar, şehirlerinde bulunan TEKZEN mağazalarından ya da TEKZEN’ in internet sitesi üzerinden bebeklerine en uygun olan ürünleri kolaylıkla bulabileceklerdir.

Tekzen Şifonyer Modelleri: Kargo İle Teslim
TEKZEN’ in internet sitesi üzerinden ya da mağazalarından yapılacak olan şifonyer alışverişlerinde ürünler kişilerin evlerine kargoyla gönderilecektir. Şifonyerlerin gönderilmesinde kolaylık sağlanması ve alan tasarrufu sağlanması bakımından ürünler ayrı parçalar şeklinde kişilere iletilecektir.

Tekzen Şifonyer Modelleri: Kurulum Desteği
Ürünün satın alınması sırasında kişilerin montaj işçiliğini de satın almaları ve bu hizmet için de ayrı bir hizmet bedeli ödemeleri durumunda kişilerin şifonyerleri TEKZEN tarafından yönlendirilecek olan personelce yerine getirilecektir. Montaj işlemiyle kendisi ilgilenecek olan kişiler herhangi bir ödeme yapmadan, evlerine kargo tarafından getirilen ürünleri ürünle birlikte gelen yönlendirme ile kolaylıkla kurabileceklerdir.

Tekzen Şifonyer Modelleri
Tekzen Şifonyer Modelleri

Tekzen Şifonyer Modellerini Kredi Kartınızla Satın Alın
TEKZEN’ in bebek şifonyer modelleri arasında beğenilen bir modelin bulunması ve kişilerin bu modelleri satın almak istemeleri halinde ödeme safhasında sahip oldukları kredi kartlarını kullanabileceklerdir. TEKZEN ile anlaşmalı kredi kartlarını kullanan kişiler, alışverişlerinde kartlarında birikmiş olan alışveriş puanlarını dahi kullanabileceklerdir (TEKZEN ile anlaşması bulunan kredi kartları; Bonus Card, Advantage, Paraf Kart, Shop&Miles, Worldcard gibi sıralanabilir. ).

Bireyler, alışverişlerinde taksit imkanından faydalanırken aynı zamanda, kredi kartlarının kendilerine vermiş olduğu ekstra taksit imkanlarından da faydalanabileceklerdir.

Dessenti Miray Bebek Odası Şifonyer Modelleri Pembe Renk
Ebeveynler, bebekleri için mobilya satın alacak oldukları zaman ürün tercihinde bulunurken ürünlerin boyutu, rengi, işlevselliği, çocuk gelişimine ve sağlığına karşı herhangi bir etkisi olup olmadığı gibi tüm değişkenlere dikkat etmek durumundadırlar. Anne babaların birincil önceliği, bebeklerinin sağlıklı bir gelişim süreci geçirmeleri ve hastalıklardan uzak bir şekilde büyümeleri olduğu için bebek odasında bulunacak ürünlerin satın alınacak olduğu adresler önem taşımaktadır.

Bebek Odası Tekzen Şifonyer Modelleri
Bebek Odası Tekzen Şifonyer Modelleri

TEKZEN’ in yalnızca internet sitesi üzerinden sunmakta olduğu Dessenti Miray şifonyer modelinin satın alınması durumunda TEKZEN tarafından kargolanmakta ve kargo ücretini şirket karşılamaktadır. Ürün mat pembe ve beyaz renklerden oluşmaktadır. Şifonyer üzerinde bulunan çıkartmalar baskı şeklinde işlenmemiştir; çocukların yaşlarının büyümesi ve mobilyaların kullanımına devam edilmesi durumunda çıkartmalar herhangi bir zamanda sökülebilecektir.

TEKZEN Miray Şifonyer Modelleri ve Fiyatları
TEKZEN Miray şifonyer ünitesi, demonte bir şeklide teslim edilmektedir. Alıcı olan kişiler isterlerse ürünleri kendileri kurabilecek oldukları gibi isterlerse de satın alım sırasında montaj hizmeti ücretlerini de ödeyerek birleştirme meselesini de çözebilirler. Bebek odası şifonyer modelleri için buraya tıklayabilir, açılan sayfadan sipariş geçebilir ve fiyat bilgilerini görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu