Çalışma Masası

TEKZEN Çalışma Masası Modelleri

Bu makalemizde Tekzen çalışma masası modelleri üzerinde incelemeler yaptık. Ürünleri detaylı olarak inceledik ve sizlere çalışma masaları hakkında çeşitli bilgiler sunmaya çalıştık.

Tekzen Hakkında
TEKZEN, müşterilerinin kendileri ve evleri için ihtiyaç duydukları birçok ürünü, eşyayı ve hizmeti kolaylıkla bulabilecek oldukları bir market zinciridir. Türkiye’ nin 59 şehrinde bulunan şubeleri ve internet üzerinden ulaşılabilecek olan kullanıcı dostu internet sitesi aracılığıyla bireylerin ne ihtiyaçları varsa kolaylıkla bulabilmelerini ve ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamaktadır.

TEKZEN’ in sağlamakta olduğu ürünlere kısaca bakmak gerekirse firmanın seramik ürünleri, makine ve makine parçaları, bahçe ürünleri, kapı – pencere ve mutfak ürünleri, gıda ürünleri, hırdavat – el aletleri, elektrik ve aydınlatma sistemleri, zemin ve duvar kaplamaları ile boyaları, kamp ve çeşitli hobi malzemeleri, ev dekorasyonu, oto ve bisiklet parçaları gibi pek çok alana yayılım göstermektedir.

Kendin Yap Konseptinin Öncüsü
59 şehre yayılmış 138 mağazası ile birlikte Türkiye’ de “Do it yourself” yani “Kendin yap” konseptinin öncüsü olarak çalışmalarına devam etmektedir. Evindeki bir ihtiyacını karşılamaktan otomobiline aksesuar almaya kadar geniş bir alanda faydalanılabilecek olan TEKZEN’ den kişiler, çoğunlukla ev ve yapı malzemeleri konusunda faydalanmaktadırlar.

Tekzen İnternet Sitesi Üzerinden Kolaylıkla Ürünleri Satın Alın
Evini dekore eden kişiler, kullanacak oldukları ürünleri ve hizmetleri ararken, alternatifleri çıkartırken ve alternatifler arasında karşılaştırma yaparken TEKZEN’ in internet sitesinden faydalanabilmektedirler. 2006 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden TEKZEN’ in internet sitesi, son olarak 2016 yılında altyapısı güncellenerek daha güvenli ve kolay bir alışveriş ortamı sunmaya başlamıştır. Sahip olduğu kullanıcı dostu tasarımı ile ürün arayan ve ürün karşılaştıracak olan kişilerin çok zaman kaybetmeden bütün alternatifleri karşılaştırmalarını sağlamaktadır.

Farklı markalardan ve farklı tasarımlardan pek çok ürünün bulunduğu TEKZEN, kaliteli ve dayanıklı ürünlerin temin edilebilecek olduğu adresler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Site üzerinden ürün aramasında bulunan kişiler ev eşyaları kısmında el yapımı ürünlerle de sıklıkla karşılaşacaklardır.

Çalışma Masası Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar
Evine mobilya alacak, daha doğrusu biraz daha belirginleştirmek gerekirse, evine ya da ofisine bir çalışma masası alacak olanlar, masalarında uzun saatler geçirebilmeli ve verimli bir çalışma sürecine sahip olmalıdırlar. İş ya da proje geliştirmelerin dışında, yalnızca hobi amaçlı, çocukların kullanacak ve iyi zaman geçirecek olduğu ürünler de TEKZEN’ de mevcuttur.

Çalışma Masasını Nerede ve Hangi Amaçlar Kullanacaksınız; Arama yapmadan önce önemli olan, hangi tarzda ve hangi amaçlara uygun olan ürünlerin, çalışma masalarının arandığının belirlenmesidir. Kriterlerin belirlenmesine yardımcı olmak için şu unsurlara değinilmesi faydalı olacaktır.

Masanın üzeri, kırtasiye malzemeleri, kitap ve bilgisayar gibi eşyaların yerleştirilebilecek olduğu şekilde geniş olmalıdır. Bunun yanında kişilerin anahtarlıklarını, cüzdan, şarj aleti gibi malzemelerini saklayabilecek ve düzenli bir görünüm elde edebilecek oldukları çekmece, dolap gibi bölümler de bulunmalıdır.

Dolap ya da Çekmecesiz Çalışma Dolapları
Beğenilen modelde dolap ya da çekmece olmaması durumunda kişiler yine de bu masaları satın alabilir ve ek olarak, küçük bir çekmecelik ya da kitaplık benzeri bir dolap satın alarak ihtiyaçları ve beğenilerini aynı zamanda karşılamış olurlar. Aranan niteliklerin belirlenmesinden sonra, TEKZEN’ in internet sitesi ya da şubeleri aracılığıyla birçok model arasından kişilere en uygun olacak model seçilerek alışveriş işlemi tamamlanabilir.

Kredi Kartınıza Taksit İmkanı
Bireyler, kendi zevklerine, gerçekleştirecek oldukları işlemlere ve masayı yerleştirecek oldukları ortama en uygun seçeneği, TEKZEN’ in internet sitesi ya da mağazaları aracılığıyla bu şekilde belirleyebilecektir. Satın alma işlemi sırasında, kişiler kredi kartlarını kullanarak taksitli alışveriş gerçekleştirebileceklerdir. Bunun yanı sıra kartlarının TEKZEN ile anlaşmalı kartlardan olması halinde, kredi kartlarında birikmiş olan alışveriş puanlarını da kullanabileceklerdir. Ürünlerin teslim edilmesi sürecinde 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo masrafı TEKZEN tarafından karşılanmaktadır.

Siyah Çalışma Masası
Siyah Çalışma Masası

Siyah Çalışma Masası : Onlywood Masa X Çalışma Masası Siyah
Ana materyal olarak ahşabın kullanıldığı Onlywood masaları, çalışma ortamında doğallık arayan, doğal renklerle iç içe olmaktan hoşlanan kişilere hitap etmektedir. Ürünler, 1. ve 2. sınıf ahşap kullanılarak el yapımı olarak üretilmektedirler. Satın alınacak olan ürünler bir önce üretilmiş olan modelden, ahşabın sahip olduğu karakteristik özellik sebebiyle farklılık gösterecektir. Yani Onlywood masalarını alan kişiler, yalnızca kendileri için üretilmiş bir masayı kullanıyor olacaklardır.

Duvar Raflı Çalışma Masası
Duvar Raflı Çalışma Masası

Duvar Raflı Çalışma Masası : Dekorister Exclusive Lost Metal Çalışma Masası + Duvar Rafı Ceviz
Çalışma masası ve ilave olarak bir duvar rafı olarak hazırlanan bu modeller, kişilerin çalışma alanlarını sağlamalarını yanı sıra kitapları ve diğer ürünleri için yerleştirme, depolama alanı da sunmaktadır. Ürünler, parçaları ayrılmış olacak şekilde gönderilmektedir. Alıcı olan kişiler, ürün paketi içerisinde yer alan şemadan faydalanarak ürünlerini kurabilecek oldukları gibi satın alım aşamasında, kurulum hizmetini de satın alarak ürünlerinin kurulumunu sağlayabileceklerdir.

Bilgisayar Çalışma Masası Modeli
Bilgisayar Çalışma Masası Modeli

Bilgisayar Çalışma Masası Modeli : Alpino Asya Bilgisayar Masası Beyaz-Mavi
Sadece TEKZEN internet sitesine özel olarak sunulan bu ürün, boş alanın sınırlı olduğu odalar ya da ofisler için oldukça uygundur. E1 standardında kaliteli malzeme kullanılarak üretilen bu model, çalışma yüzeyinin yanı sıra 4 adet rafa sahiptir. Genişliğinden ziyade yüksekliği daha fazla olan model, alanı dar olan kişilerin tam da ihtiyaç duydukları bir çalışma masası.

Meşe Çalışma Masası
Meşe Çalışma Masası

Meşe Çalışma Masası : Dessenti Eymen Çalışma Masası Sacremento Meşe / Beyaz
TEKZEN’ in yalnızca internet üzerinden satışa sunduğu bu model, karakteristik özelliği bulunan mobilyalardan hoşlanan kişilere hitap etmektedir. Ürünün kıvrımlı ayakları farklı ve hoş bir görünüm sunmaktadır. Bunun yanında, ürünün ayakları içerisinde yar alan raflar, kitaplar, kalemlik ya da diğer eşyalar için uygun depolama alanı sağlamaktadır. E1 standartlarında kaliteli malzeme kullanılarak üretilen ürün, çevreye ya da sağlığa zararlı herhangi bir bileşen içermemektedir.

Köşe Çalışma Masası
Köşe Çalışma Masası

Köşe Çalışma Masası : Rafevi Pisagor Köşe Masa (Ceviz-Sarı)
TEKZEN’ in kendisine has bir tarzı olan masalarından Rafevi Pisagor Köşe Masası, odanın bir kölesine yerleştirilebilecek, yanlarındaki kitaplıklar masanın ayaklarını oluşturacak şekilde özel bir tasarıma sahiptir. Oldukça kullanışlı ve şık olan bu model, kitaplık ve masa için ayrı ayrı yeri olmayan kişiler ya da kendisine özel bir tarzı olan mobilyalardan hoşlanan kişiler için birebirdir.

Ev ve Ofisler İçin Çalışma Masası
Ev ve Ofisler İçin Çalışma Masası

Ev ve Ofisler İçin Çalışma Masası : Dekorister Exclusive Bumerang Çalışma Masası Ceviz-Antrasit

Kaliteli Çalışma Masası
Kaliteli Çalışma Masası

Kaliteli Çalışma Masası : Dekorister Exclusive Athos Çalışma Masası Ceviz-Beyaz

Mat Beyaz Çalışma Masası
Mat Beyaz Çalışma Masası

Mat Beyaz Çalışma Masası : Sanal Mobilya Morten Çalışma Masası – Mat Beyaz/Gri

Yerli Üretim Çalışma Masası
Yerli Üretim Çalışma Masası

Yerli Üretim Çalışma Masası : Sanal Mobilya Morten Çalışma Masası – Yerli Ceviz/Gri

Modern Çalışma Masası
Modern Çalışma Masası

Modern Çalışma Masası : Fly Keta Çalışma Ünitesi

Tekzen Çalışma Masası Modelleri Fiyatları ve Satın Alma
Çalışma masalarının güncel fiyatlarını ve satın alma seçeneklerini görmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu