Yatak Odası

İstikbal Baza Modelleri ve Fiyatları

Bu makalemizde İstikbal baza modellerini inceledik. Yatak odalarının ve evin belli bölümlerinde kullanılan bazalar, ekstra alan sağlamaları ile bilinir. Her ev için gerekli olan baza modellerini bir de İstikbal kalitesiyle inceleyelim.

Bazalar, sahip oldukları sandık özelliği sayesinde eşyaların kaldırılabilecek ve depolanabilecek olduğu ekstra alan sağlaması ve sahip oldukları tasarımsal, görsel detaylar sağlaması sayesinde yatak odalarının ve evin en gözde mobilyaları arasında sayılabilir.

Görevleri yalnızca yatağı kullanışlı bir yükseklikte tutmak olmayan bazalar, gerek görsel gerekse işlevsel diğer özellikleri sayesinde de kişilerin hayatını kolaylaştırmakta ve yatak odalarının tasarımının tamamlayıcı unsurları arasında yer almaktadır. İstikbal baza modelleri arasında birbirinden farklı tasarımlarda, birbirinden farklı desenlerde ve renklerde baza bulmak mümkün olmaktadır.

İstikbal Baza Modelleri İle Rahat Bir Uyku: Kaliteli ve rahat bir uyku, tüm günün yorgunluğunu vücuttan atmak, bir sonraki güne enerjik ve hazır bir şekilde başlamak için son derece önemlidir. Alınan uykunun kalitesinin belirlenmesinde bireylerin yaşam alışkanlıkları, uyudukları çevre ve kullandıkları yatakları birincil etmenler arasında sayılabilir. Kaliteli ve kendini kanıtlamış yataklar, verimli bir uyku alınması için son derece önemlidir.

İstikbal Baza Modelleri
İstikbal Baza Modelleri

İstikbal Baza Modelleri : Doğru Seçim
Yataklarla birlikte kullanılan baza modellerinin de doğru seçilmesi, bazaların çeşitli özelliklerine dikkat edilmesi, yatak ve baza uyumunun sağlanması, konforun korunması ve yatak odalarında hoş bir görünüm elde edilmesi için önem taşımaktadır. İstikbal, birbirinden farklı seçenekler ve gruplarda yatak ve baza modelleri üretmektedir. Üretmekte olduğu yatak ve baza modelleri, birbirleriyle uyum sağlayan dokuları ve özellikleri ile iyi ve doyurucu bir uyku için gereken her şeyi sağlamaktadır.
İstikbal baza modelleri, bireylerin ihtiyaçlarına göre farklı özelliklerle donatılmaktadır. Yalnızca yatakların iyi bir hizada tutulması için yalın baza modelleri, sandıklarından faydalanmak için sandıklı baza modelleri, ekstra konfor ihtiyacı duyanlar için de yaylı baza modelleri ile tüm ihtiyaçlara karşılık verilmektedir.

İstikbal Üniversal Baza
İstikbal Üniversal Baza

İstikbal Baza Modelleri : İstikbal Üniversal Baza
İstikbal Universal Baza modeli, metal ayakları ve suni deri ya da kumaş döşeme yüzeyi ile görsel açıdan artı puanı hak etmektedir. Bazanın genel yüksekliği, ayaklarının ayarlanabilir ayak ya da sabit ayaklı olmasına göre değişiklik göstermektedir. Bireylerin rahat bir gece uykusu almaları için son derece önemli olan yataklarını yerleştirecek oldukları, genişlik ve yükseklik bakımından farklı alternatifleri bulunan Universal Baza, içerisinde herhangi bir sandık ya da yavrulu yatak kısmı bulundurmamaktadır.

İstikbal Relax Yaylı Baza
İstikbal Relax Yaylı Baza

İstikbal Baza Modelleri : İstikbal Relax Yaylı Baza
Relax Yaylı Baza modeli, yatak alanında daha fazla konfor isteyen bireylerin oldukça hoşlanacak olduğu türden bir bazadır. Bünyesinde bulunan yaylar sayesinde uyku sırasında oluşabilecek hareketlenmelerden doğan titreşimlerin emilmesi için yataklarda bulunan yaylı ya da yaysız sistemlere ek olarak baza modelinde bulunan yaylı sistemden de faydalanılmaktadır. Relax yaylı baza, isteğe bağlı olarak başlıklı, isteğe bağlı olarak başlıksız şekilde kullanılabilecektir. Bazanın dört köşesinde bulunan şık dört adet ahşap ayağı, genel görünümünün son derece hoş bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

İstikbal Sleepy Baza
İstikbal Sleepy Baza

İstikbal Baza Modelleri : İstikbal Sleepy Baza
Sleepy Baza modeli, Cotton pudra-pembe, su yeşili, Urge beyaz, Cotton krem gibi farklı renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Suni deri ve kuşam kaplama imkanları ile sunulmakta olan sleepy baza modeli, farklı yatak odalarında ve farklı tasarımlarda uyumlu şekilde kullanılabilmesini sağlayan farklı alternatifler sunmaktadır. Bazaların farklı boyutlarda ve ebatlarda sunulması, tek kişilik ya da çift kişilik yatakların yerleştirilmesi için imkan tanımaktadır. Bazaların içerisinde bulunan sandık imkanları, ortalıkta bulunan eşyaların kaldırılabilecek olduğu alternatif depolama alanlarının oluşmasını sağlamaktadır.

İstikbal Gold Baza
İstikbal Gold Baza

İstikbal Baza Modelleri : İstikbal Gold Baza
İstikbal Gold Baza modeli, yalın ve şık tasarımlardan hoşlanan bireylerin tüm ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Gri ve Efe beyaz olacak şekilde iki farklı renk alternatifiyle sunulmakta olan Gold Baza, suni deri dokusundan gelen şıklık ile göz alıcı bir görünüm yakalamaktadır. Bazanın göz alıcılığını bir anlamda taçlandıran başa başlığı, sahip olduğu yaldızlı şerit uygulamaları, yastıklı kısımlarında bulunan çektirme ve düğme işlemeleri ile harikalar yaratmaktadır. Baza ayaklarının başlıktaki işlemelerde olduğu gibi yaldızlı parlak renkte oluşu bazanın tasarımına artı puan ekleyen özelliklerdendir. Bazanın sandıklı yapısı, gerekli olduğu zamanlarda içerisine eşya kaldırılması için uygun alanları sağlamaktadır.

İstikbal Gold Baza
İstikbal Gold Baza

İstikbal Baza Modelleri : İstikbal Gold Baza
İstikbal Perla Baza modeli, şık tasarımı; estetik ve iki farklı alternatif sunan ayakları, iki farklı renk seçeneği ile birlikte farklı odalara ve tasarımlara göre farklı seçenekler sunmaktadır. Bazaların içerisinde yer alan sandık kısımları, kullanılmayan eşyaların ve kıyafetlerin kaldırılmaları için uygun alanları sağlamaktadır. Perla baza, estetiklik ve işlevsellik bakımından bireylerin tüm gereksinimlerini sağlayan bir modeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu