Dekorasyon Önerileri

12 Muhteşem Avize Modelleri Evinize Işık Katacak

Birbirinden güzel ve her zevke hitap eden avize modelleri. 12 farklı ve benzersiz avize modelinden birini seçerken çok zorlanacaksınız. Hadi bu özel modelleri hep birlikte inceleyelim.

Avize Modelleri Resim Galerisi: Alt kısımdaki resimlere tıklayarak avize modellerini full kalitede inceleyebilir, bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Sıcak Bir Ortam İçin: Rengarenk, ışıl ışıl ve birbirinden modern avize modelleri ile evinizde mükemmel bir dekorasyon sağlarken aynı zamanda sıcacık bir ortam da elde edebilirsiniz. Avize modelleri içerisinde sizin tarzınıza uygun olan modern, dekoratif, klasik veya bütçenize göre kaliteli ya da ucuz olanlarını tercih edebilirsiniz.

Avize Modelleri Fiyatları: Fiyatlar her yıl değişiklik gösterse de aldığınız model uzun yıllar boyunca demode olmayacak ve dekoratif amacını yerine getirecektir. Yeni çıkan avize modelleri üzerinde sadece ufak değişiklikler ve tasarımsal farklılıklar olduğu için sizin aldığınız avize uzun yıllar boyunca kullanılabilir olacaktır.

En Uygun Avize Seçimi: Bir avize seçiminden ve almadan önce iyi bir araştırma sonucunda seçiminizi yapmanızı öneriyoruz. Mümkün olduğunca çok avize modeli incelemeniz sizin tarzınıza en uygun olan modeli seçmenizde etkili olacaktır. Sizler için hazırladığımız galeride son dönemin en çok tercih edilen klasik, modern ve şık avize modellerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda avize alabileceğiniz bazı firmalar hakkında ufak bilgiler de vermek istiyoruz.

Avize Modelleri İkea: İkea avize modelleri genellikle modern ve geometrik hatlara sahip ürünler. Yani daha dinamik ve hareketli alanlar için avize arıyorsanız bir göz atmanızda fayda var. Şık modern antre avize modelleri arasından tercihlerde bulunabilirsiniz.

Koçtaş Avize Modelleri: Koçtaşta her tarza uygun avize modelleri bulabilirsiniz. Özellikle yine antre avize modelleri için detaylı fikir edinebilirsiniz. Koçtaşta hem ucuz avize modelleri hem de pahalı ve kaliteli avize modelleri bulabilirsiniz.

Avize Modelleri Tekzen: Tekzen de her bütçeye uygun avize modellerini bulunduruyor. Daha çok soft ve klasik ürünlerinde başarılı bir çizgi yakalayan Tekzen avize modelleri bir göz atmaya değer. Özellikle klasik salon avize modelleri en çok tercih edilenler arasında.

Sizler için hazırladığımız her tarza uygun modern avize modelleri galerimizi incelemenizi öneriyoruz. Böylece bir avize almadan önce fikir edinmenize yardımcı olmak istiyoruz.

Yatak Odası Avize Stili
Ev dekorasyonu için örnek alabileceğiniz güzel bir yatak odası avize çeşidi.

Yatak Odası Avize ModelleriYatak odaları en özel alanlarımızdır. En küçük bir detay bile bizim için önemlidir. En çok vakit geçirdiğimiz dinlenme alanlarıdır. Odanızın stiline uygun birbirinden güzel modeller bulunuyor. Yerdeki zebra desenli halı, siyah tonlarda bir yatak takımı güzel bir avize ile taçlandırılmış. Hem pencerenin hem de avizenin aydınlatma alanı olabildiğince iyi kullanılmış.

Salon Avize Stili
Ev dekorasyonu için örnek alabileceğiniz güzel bir salon avize çeşidi.

Salon Avize ModelleriBüyük salon için avize modelleri arıyorsanız üzerinde mumlar yanıyormuş gibi görünen bu modelin benzerlerini siz de salonunuzda kullanabilirsiniz. Eğer geniş ve büyük bir salonunuz varsa siz de bu tarz ışıl ışıl büyük avize modelleri arasından birini seçebilirsiniz.

Oturma Odası Avize Stili
Ev dekorasyonu için örnek alabileceğiniz güzel bir oturma odası avize çeşidi.

Oturma Odası Avize Modelleri; Oturma odasında modern bir tasarımın bütünlüğünü bir avize ile sağlayabilirsiniz. Bu salonda hem ön kısımda sportif bir dekorasyonun hem de arkada kalan klasik alanın anahtar tamamlayıcı noktalarından biri avize modeli olmuşa benziyor. Aşağı doğru kıvrılan yapısı hoş bir stili ortaya çıkarmış.

Mutfak Avize Stili
Ev dekorasyonu için örnek alabileceğiniz güzel bir mutfak avize çeşidi.

Mutfak Avize Modelleri; Mutfak avize modelleri genelde mutfak içerisinde odak noktası olan bir nesne ile kombin edilir. Bu görselde de görüldüğü gibi mutfakta bulunan masa ile uyumlu bir avize modeli tercih edilmiş. Beyazlar içerisindeki mutfakta siyah bir masa ile siyah bir avize ile kombin edilmiş.

Çocuk Odası Avize Stili
Ev dekorasyonu için örnek alabileceğiniz güzel bir çocuk odası avize çeşidi.

Çocuk Odası Avize Modelleri; Yapılan en büyük hatalardan bir tanesi çocuk odasına uygun olmayan gösterişli ve ihtişamlı aydınlatmalar kullanılmasıdır. En güzel çağlarında onların hayal dünyalarına uygun, hareketli veya fantastik sayılabilecek desenlerde avize seçmek gerekir. Çocuk odalarında aşırı ışık saçan avizeler yerine biraz daha loş ışıkları tercih etmek hem daha dinlendirici hem daha mantıklıdır.

İlginç Avize Stili
Ev dekorasyonu için örnek alabileceğiniz güzel bir taşlı avize çeşidi.

İlginç Avize Modelleri; Farklı olmak bir yaşam biçimini ifade eder. Bunu her yerde göstermek isteyebilir, stilinizi bir yaşam felsefesi olarak benimseyebilirsiniz. İster avizeler olsun, ister evlerinizin hiç görünmeyen bir detay olsun. Sizin için önemli olan mutlu olduğunuz eşyaları sürekli gözünüzün önünde tutabilmek ve o mutluluğu olabildiğince fazla yaşamaktır.

Klasik Avize Stili
Ev dekorasyonu için örnek alabileceğiniz güzel bir klasik avize çeşidi.

Klasik Avize Modelleri; Sade ve klasik avize modeli çok sık tercih edilen modellerden bir tanesidir. Klasik modeller sizi yanıltmayan dekoratif eşyalardır. Eğer risk almak bana göre değil diyorsanız, tercih hakkınızı bu yönde kullanabilirsiniz. Gösterişten uzak, abartısız, size istediğinizi veren avizeler.

Kristal Avize Stili
Ev dekorasyonu için örnek alabileceğiniz güzel bir kristal avize çeşidi.

Kristal Avize Modelleri; Kristal avize modelleri her dönemin vazgeçilmezleri arasında. Hem klasik hem de modern dekorasyonlar için ideal bir model. Bu modelin tasarımı kristallerin en güzel şekilde parlamasını sağlayacak şekilde ayarlanmış. Masanın üzerine odaklı mümkün olabildiğince ışıktan yararlanabileceğiniz yerlerde masanızı kullanmak avantaj sağlar.

Modern Avize Stili
Ev dekorasyonu için örnek alabileceğiniz güzel bir modern avize çeşidi

Modern Avize Modelleri; Bu sade şık avize modeli hem modern çizgilere hem de sportif bir dizaynı ile her alanda kullanım için ideal bir avize modeli. Metal aksam ile ışık renginin uyumu da oldukça hoş. İçerisindeki kristal taşlar bir piramit şeklini andırıyor. Gövde kısmındaki ufak lambalar güçlü bi aydınlatmayı destekliyor. Metal yüzey yansıtma etkisi ile daha güçlü bir ışıklandırmaya destek oluyor.

Sade Avize Stili
Ev dekorasyonu için örnek alabileceğiniz güzel bir sade avize çeşidi.

Sade Avize Modelleri; Beş parça beyaz aydınlatma küresi ve siyah destekler ile güzel bir avize modeli tasarlanmış. Yemek odasında, salonda rahatlıkla kullanılabilir. Yemek odasında led lambaların yardımı ile gölgelendirmeler başarılı olmuş. Merkez konumda olan avize odanın dekorasyonuna çok yakışmış. Lambanın üzerindeki ip detaylar kibar bir tasarımın eseri.

Banyo Avize Stili
Ev dekorasyonu için örnek alabileceğiniz güzel bir banyo avize çeşidi.

Banyo Avize Modelleri; Banyoda avize mi olur demeyin. Eğer modern çizgilere ve tasarıma sahip bir avize bulabilirseniz banyonuza hoş bir dekoratif detay eklemenizde herhangi bir sakınca yoktur. Güzel olacağını düşündüğünüz bir ev aksesuarını o alana konumlandırmak en doğal hakkınız. Üstelik banyoya uygun tasarlanmış birçok marka bu konuya büyük özen gösteriyor.

Antre Avize Stili
dekorasyonu için örnek alabileceğiniz güzel bir antre avize çeşidi.

Antre Avize Modelleri; Bu avize modeli antre için uygun olmasının yanı sıra, yatak odası, yemek odası ve oturma odası gibi alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilir. Antrede kullanılabilecek avize modelleri arasında bu sarkan hoş oval avizeler değerlendirilebilir. Evin antre kısmında hoş bir tasarım için denemenizi öneriyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu