Oturma Odası

Bellona Mobilya Koltuk ve Salon Takımlarıyla Modayı Yakalayın

Bellona Mobilya koltuk ve salon takımları içerisinden en beğenilen en çok satılan modelleri inceledik. Evinize bir salon takımı oturma grubu almayı düşünüyorsanız mutlaka Bellona Koltuk ve Salon Takımlarını incelemelisiniz.

Bellona Mobilya Koltuk ve Salon Takımları Galeri: Modellerin resimlerine tıklayarak tam sayfa full hd kalitede inceleyebilirsiniz. Telefonlarınıza ya da bilgisayarlarınıza bu resimleri indirebilirsiniz.

Ünlü marka Bellona Mobilya’nın koltuk ve salon takımları ile hayallerinizdeki salona sahip olabilirsiniz. Estonya, Elentra, Lisbon, Golden gibi modellerle farklı tarzlarda salonunuzu baştan dizayn edebilirsiniz. Chester ve klasik salon takımlarında tercih etmekte zorlanacağınızı şimdiden söylemiş olalım.

Renk seçimlerinde caprice krem, caprice su yeşili, prestij yeşil ve bej, caprice somon ve vera somon gibi dolgun ve göze hitap eden renkler ile renklerin içinde kendinizi kaybedebilirsiniz. Bu yılın soft renklerini çok beğeneceksiniz. Farklı düğme uygulamaları, ahşap yüksek ayaklıklar ve orta masalarla birlikte salon takımınızı kombine edebilirsiniz. Klasik mobilyalarda modern bir hava yakalayabilir, zarif tararımları ilk bakışta anlayabilirsiniz. Ayrıca sağlığa zarar vermeyen süngerler, temizlik için kolaylık sağlayan yüksek ayaklıklar ev hanımları için kolaylık sağlıyor. Yumuşak kumaşlar ve rahat koltuklar ayrıca bir konfor sağlıyor. Galerimizi ziyaret edebilir modelleri tek tek inceleyebilirsiniz.

Bellona salon takımları iki adet üçlü koltuk, iki adet berjer, orta ve köşe sehpalarla tamamlanabiliyor. Tercihinize göre halılar ile salonunuza güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Bellona’nın  güncel fiyatlarına ve modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Bellona Estonya koltuk stili
Bellona’nın koltuk takımlarından Estonya salon takımını inceliyoruz.

Bellona Estonya Salon Takımı: Caprice krem ve su yeşili renklerin kullanıldığı koltuk takımı oldukça modern bir görünüme sahip. Koltukların dikişleri ve çektirme düğmeleri bulunuyor. İki adet üçlü koltuk ve iki berjerden oluşan koltuk takımı özellikle geniş salonlar için oldukça güzel bir seçenek olabilir. Yatak odası pencerenin tam karşısında konumlandırıldığı için doğal bir ışıklandırmadan faydalanılmış.

Bellona Estonya koltuk stili
Bellona’nın koltuk takımlarından Estonya koltuk takımlarını inceliyoruz.

Bellona Estonya Koltuk Takımı: Caprice krem ve somon renklerinin hakim olduğu takım, ceviz ayaklarla kombin edilmiş. Oldukça modern ve dolgun renklere sahip olduğunu söylemek mümkün. Koltuk takımının yanı sıra yine aynı renklerdeki halı ile güzel bir salon takımı kombin edilmiş. Bir bütün olarak salonlarda uyumu sağladığınızda böyle güzel bir salona siz de sahip olabilirsiniz.

Bellona Estonya koltuk stili
Bellona’nın koltuk takımlarından Estonya modelini ve salon dekorasyonunu inceliyoruz.

Bellona Estonya Salon Dekorasyonu: Caprice krem ve mavi renklerinin kullanıldığı koltuk takımında beyaz ayaklar kullanılmış. Yine beyaz ayaklarla uyumlu olan beyaz halı hoş bir takım görüntüsü oluşturmuş. Arka duvarda üç boyutlu duvar kağıdı kullanılmış. Doğal mermer taşından yapılmış bir duvar görüntüsü salona ağırlık katıyor. Gri zemin ise her zaman ki gibi görevini çok iyi bir şekilde yerine getiriyor.

2017 Bellona Elentra koltuk stili
Bellona’nın oturma gruplarından Elentra modelini inceliyoruz.

Bellona Elentra Oturma Grubu: Prestij bej ve kahverengi tonlarının hakim olduğu salon takımı yine kahve rengi masa ile kombin edilmiş. Yine bej renklerinin hakim olduğu halı ile salon takımı tamamlanmış. Geniş ve konforlu bir koltuk takımı için salondaki geniş alan iyi bir kullanım alanı sunuyor. Perdeler ve masanın üstündeki dekoratif heykellerle güzel bir renk geçişi sağlanıyor.

Bellona Elentra koltuk stili
Bellona’nın koltuk takımlarından Estonya modeline ait salon dekorasyonunu inceliyoruz.

Bellona Elentra Salon Dekorasyonu: Sağlığa zarar vermeyen süngerler, temizlik için avantaj sağlayan yüksek ayaklar, yine temizlenmesi kolay olan koltuk kumaşları ev hanımları için bir artı değeri taşıyor. Renk tonları ve uyumları ile oldukça hoş bir görünüme sahip olan bu koltuk takımlarına Bellona mağazalarından ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ile ilgili bilgiler resmi web sayfasında bulunuyor.

Bellona Lisbon koltuk stili
Bellona’nın salon takımlarından Lisbon modelini inceliyoruz.

Bellona Lisbon Salon Takımı: Caprice krem ve somon rengini yanında vera somon renginde orta masa kullanılmış. Beyaz ve kıvrımlı ayaklar ise modern bir görünüm sağlamış. İki adet üçlü koltuk takımı ve iki berjerden oluşan takım salonlara farklı bir dokunuş sağlamış. Arka tarafta bulunan yemek masası takımı bej renkli koltukların bir uzantısı gibi birbirini tamamlamış.

Bellona Lisbon koltuk stili
Bellona’nın koltuk takımlarından Estonya modelinin salon dekorasyonunu inceliyoruz.

Bellona Lisbon Salon Dekorasyonu: Caprice su yeşili ve krem renk tonlarının kullanıldığı salon takımı ile uyumlu olan yer ve duvar renkleri salona eşsiz bir görünüm sağlamış. Dış duvarın uzantısı gibi devam eden tuğla duvar iyi bir tasarımla neler yapılabileceğinin bir göstergesi. Diğer beyaz duvardaki siyah kareler salonu hareketlendiriyor. Sadece ışıklandırma unsurlarının biraz daha fazla kullanılması gerekebilirdi.

Bellona Lisbon koltuk stili
Bellona’nın koltuk takımlarından Lisbon modelleri rengarenk alternatiflere sahip.

Bellona Lisbon Rengarenk: Caprice krem ve somon rengi ağırlıklı yüksek ayaklı salon takımı tıpkı diğerleri gibi salona ayrı bir hava katıyor. Düğmeli koltuklar modern bir tasarımın ihtiyacı olan tüm özellikleri veriyor. Dolu dolu renkler, yastıkların üzerindeki desenlerle canlandırılmış. Bu renklere gri zemin ve beyaz mobilyalar eşlik ediyor.

Bellona Estonya koltuk stili
Bellona’nın salon takımlarından Victoria 2017 modellerini inceliyoruz.

Bellona Victoria Salon Takımı: Salonunuzu adeta bir tablo gibi sergileyen bu salon takımlarında kullanılan renk tercihleri klasik güzelliği vurguluyor. Kullanılan ayrıntılı ve kıvrımlı ahşap detaylar çok hoş bir görünüme sahip. Renk seçimlerinde flash krem, diva krem, kenzo pudra farklı ve dikkat çekici diğer unsurlar. Orta sehpa seçimleri yerinde ve abartısız bir tasarıma sahip.

Bellona Victoria salon stili
Bellona’nın koltuk takımlarından Victoria modeli oturma grubunu inceliyoruz.

Bellona Victoria Oturma Grubu: Salonunuzu adeta bir tablo gibi sergileyen bu salon takımlarında kullanılan renk tercihleri klasik güzelliği vurguluyor. Kullanılan ayrıntılı ve kıvrımlı ahşap detaylar çok hoş bir görünüme sahip. Renk seçimlerinde flash krem, diva krem, kenzo pudra farklı ve dikkat çekici diğer renkler. Orta sehpa seçimleri yerinde ve abartısız bir tasarıma sahip.

Bellona Victoria koltuk stili
Bellona’nın koltuk takımlarından Victoria modelini ve salon dekorasyonunu inceliyoruz.

Bellona Victoria Salon Dekorasyonu: Şıklığın ve klasik güzelliğin vurgulandığı bu salon takımlarında kullanılan renk tercihleri oldukça başarılı. Mobilyalardaki motifler ve çizgiler özgün bir tarzı vurguluyor. Renk seçimlerinde flash krem, diva krem, kenzo pudra farklı ve dikkat çekici diğer unsurlar. Orta sehpa seçimleri yerinde ve abartısız bir tasarıma sahip.

Bellona Valentina koltuk stili
Bellona’nın koltuk takımlarından Valentina salon takımını inceliyoruz.

Bellona Valentina Salon Takımı: Mavi ile beyazın mükemmel uyumu ile bu salonlarında görsel bir şölen hazırlanmış. Zero açık mavi, zero fuşya, caprice krem gibi renkler göz alıcı güzelliğe sahip olmuş. Birçok renk kullanılmasına rağmen sadelikten vazgeçilmemiş. Üstelik buna halı seçimi de dahil. Orta masa olarak beyaz parlak bir renk kullanılabilir. Mobilya kullanımından olabildiğince uzak duran bir tarz.

Bellona Valentina salon stili
Bellona’nın koltuk takımlarından Valentina koltuk takımını inceliyoruz.

Bellona Valentina Koltuk Takımı: Sağlık açısından önemli detaylara sahip bu salon takımlarından özel yapım süngerler kullanılıyor. Temizliği kolaylaştıran yüksek ayaklar ev hanımları için avantaj sağlıyor. Lüksens ayaklar şık bir görünüm sağlıyor. Cıvıl cıvıl içinizi heyecan kaplayacak bu koltuk takımı gençlere daha fazla hitap ediyor.

Bellona Valentina koltuk stili
Bellona’nın koltuk takımlarından Valentina salon dekorasyonunu inceliyoruz.

Bellona Valentina Salon Dekorasyonu: Yumuşak bir kumaş kullanılan salon takımlarında koltuklar daha zarif olmuş. Ayrıca temizlenmesi kolay olan bu kumaşlar diğer önemli bir avantaj olarak göze çarpıyor. Valentina modelleri içiniz kıpır kıpır. Bu sefer mavinin tonları ile okyanusun ortasında bir gezintiye çıkıyoruz. Bej tonların hakim olduğu mavi kenar işlemeli halı uygulanabilir bir fikir.

Bellona Golden salon stili
Bellona’nın koltuk takımlarından Golden salon dekorasyonunu inceliyoruz.

Bellona Golden Salon Dekorasyonu: Sizlere Bellona markasının koltuk modellerini anlatmaya çalıştık. Bazen tercihlerinizde ikilemde kalıyor ve bir türlü karar veremiyorsanız Bellona salon takımlarının sizi yanıltmayacağını düşünüyoruz. Kaliteli kumaş ve iyi bir tasarıma sahip olan bu modeller hanımlar için bir adım önde duruyor. Sizde Bellona Sizlere Bellona markasının koltuk modellerini anlatmaya çalıştık. Bazen tercihlerinizde ikilemde kalıyor ve bir türlü karar veremiyorsanız Bellona salon takımlarının sizi yanıltmayacağını düşünüyoruz. Kaliteli kumaş ve iyi bir tasarıma sahip olan bu modeller hanımlar için bir adım önde duruyor. Sizde Bellona mağazalarına uğrayabilir, koltuk takımlarını yakından inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu