Salon Dekorasyonu

12 Farklı Antre Avize Modelleri

Antre avize modelleri içerisinde küçük, büyük ve farklı tasarımlara sahip modeller yer almaktadır. Ev dekorasyonunuza ve zevkinize göre bir model seçebilirsiniz.

Antre Avize Modelleri Resim Galerisi: Sizler için modern antre avize modelleri arasından her tarza uygun olabilecek olanlarını derledik. Galerimizi inceleyerek antre avize modelleri hakkında biraz daha fikir edinebilirsiniz.

Modern antre avize modelleri içerisinden tercih yapmakta hepimiz zorlanırız. Antre evin her alanına geçiş için kullanılan bir alan olduğu için aydınlatması da son derece önemli bir hal alıyor. Bu aydınlatmanın yeterli seviyede olması ve aynı zamanda dekoratif bir tasarımın parçası olması gerekir.

# Ödül Almış Avize Modelleri konusunu da inceleyebilirsiniz.

Küçük antre için avize modelleri: Küçük bir antreniz var ve modern antre avize modelleri arasından bir tane ile bu alanda şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız, Avizenizin hatlarını oval rengini ise dekorasyonunuz ile uyumlu olabilecek açık renklerden seçmelisiniz. Böylece avizeniz antrenizde genişlik algısı yaratacaktır.

Büyük Antre İçin Avize Modelleri: Eğer benim geniş bir antrem var ve avizenin ortamı daha da geniş göstermesine gerek yok diyorsanız, size hem modern antre avize hem de klasik antre avize modellerini önerebiliriz. Tercih edeceğiniz renk ve desenler ise antrede bulunan mobilya ve diğer ürünler ile karakteristik benzerlikler taşımalı. Rengi dokusu şekli ve çizgileri ile bir noktada benzerlik yakalaması yeterli olacaktır.

Faklı stillerde aydınlatma
Arı kovanından gelen ışığa siz de bayılacaksınız.

Antre Avize Modelleri : Arı Kovanı Şeklinde Avize
Bu antre avize tasarımı harika bir görünüme sahip. Arı kovanını andıran hoş bir görüntüye sahip. Üzerinde bulunan yuvarlak küçük aynalar sayesinde ışığın çok daha iyi yayılması sağlanmış. Aynı zamanda üzerindeki altın rengi desenler de hem zemin rengi hem de dolaplar ile renk uyumunu yakalamış durumda.

Geniş antre dekorasyonu
Geniş alanlarda avize seçimlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar.

Antre Avize Modelleri : Büyük Antre Avize Modelleri
Evinizin giriş kısmındaki ferahlığı arttıracak bir antre avize modeli arıyorsanız bu görseldeki tam size göre. Sarı ışığın ışıl ışıl dağılmasına katkı sağlayan güzel ve parlak taşlar son derece estetik ve şık bir görünüm sunuyor.

Sarkıt avize
Hoş ve uyumlu bir avize modeli

Antre Avize Modelleri : Endüstriyel Avize Modeli
Bu modern antre avize modeli farklı tasarımlar arayanlar için biçilmiş bir kaftan. Eğer siz de evinizdeki avizenin diğer evlerden farklı bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız farklı tasarımlara yer vermek için biraz cesaretli olmalısınız.

Geniş hollerde avize
Geniş alanlarda ve hollerde ışıklandırma yöntemleri.

Antre Avize Modelleri : Geniş Antre Avizesi
Geniş bir antre için daha büyük ve koyu renkli antre avize modellerini tercih edebilirsiniz. Bu alanın daha dolu ve sıcak görünmesine de katkıda bulunacaktır. Eğer küçük bir tane seçerseniz dekoratif bütünlüğü sağlayamayabilirsiniz. Ve holdeki görüntü rahatsızlık verebilir.

Aksesuar Aydınlatma
Farklı şekillerde tasarımlara sahip aydınlatma aksesuarları.

Antre Avize Modelleri : Geometrik Antre Avize
Geometrik şekilli avize modellerini denemenizi öneriyoruz. Bu sayede modern bir tasarımı da evinize dahil etmiş olacaksınız. Seçtiğiniz modern antre avize modeli için geometrik detayların diğer mobilya ve dekoratif ürünlerle benzer olmasına özen gösterebilirsiniz. Birbirinden farklı binlerce çeşit bulabilmeniz mümkün. Özellikle alışveriş sitelerinde bolca çeşit mevcut.

Kandil lambalar
Kandil şeklindeki aydınlatma modelleri ile evinizin dekorasyonuna katkıda bulunun.

Antre Avize Modelleri : Kandil Antre Avize
Bu Osmanlı esintileri taşıyan avize modeli klasik severler için birebir. Eğer ev dekorasyonunuz da klasik ürünler barındırıyor ise antrenizde bu avize tasarımını kullanmamanız için hiçbir sebep yok demektir. Kandiller kültürümüzde birçok anlam ifade etmektedir. İlk gördüğünüz andan itibaren beğeneceğinizden şüphe duymuyoruz.

Taşlı modeller
Geniş antrelerinize uygun modeller.

Antre Avize Modelleri : Kar Tanesi Antre Avize
Eğer bu görselde ki gibi geniş bir antreye sahipseniz, bunun gibi taşlı büyük avize modelleri sizin eviniz için ideal bir seçim olabilir. Üstelik taşlı avize modelleri için mobilya uyumuna da çok dikkat etmeniz gerekmiyor.

Klasik aydınlatma avize
Klasik aydınlatma figürleri ile hol bölgelerinde şık bir aydınlatma modeli kullanın.

Antre Avize Modelleri : Klasik Antre Avize
Bu avize modeli artık klasikleşmiş ve sık kullanılan antre avize modellerinden birisi. Fakat hala modası geçmiş değil ve son derece şık, sade bir görünüme sahip. Birçok evde kullanılan bu modeller çoğu yere kolayca uyum sağlayabildiği için canınızı sıkacak bir duruma mahal vermezler.

Farklı şekillere sahip avizeler
Aydınlatma aksesuarları farklı şekillerde ve stillerde üretilmektedir.

Antre Avize Modelleri : Olips Tasarım Antre Avize
Bu antre avize modeli antre ile mükemmel uyumu yakalamış diyebiliriz. Aydınlatma kısmının renk ve deseni oda ile uyum sağlarken avizenin etrafını saran dairesel ahşap aksamlar da tavan ve duvar desenleri ile mükemmel uyumu yakalıyor.

Antre için sarkıt avize
En çok tercih edilen modellerin başında sarkıt tarzdaki avizeler gelir.

Antre Avize Modelleri : Sarkıt Avizeler
Yine Osmanlı motifleri barındıran bir avize modeli. Bu model de klasik ve ağır tarzlara hitap ediyor. Sarkaç olması ve küçük boyutlarda olması nedeni ile antre için kullanılabilecek avize modellerinden bir tanesi.

Elma şeklinde taşlı avize
Farklı şekillerde evinize renk katacak avize modelleri

Antre Avize Modelleri : Elma Şeklinde Avize
Antre avize modelleri için belirli bir şekli veya nesneyi ifade eden tasarımları kullanabilirsiniz. Bu görselde elma şeklinde avize modeli kullanılmış. Aynı şekilde bu avize tasarımına taşlar eklenerek ortama ekstra bir parlaklık katılması sağlanmış. Artık yeni trend avize modelleri arasında su damlaları ve küçük parıltılı kristaller barındıran avize modelleri yer almakta. Bu tasarımda yeni model antre avize modelleri arasında yerini alıyor.

Bol taşlı avize
Bol bol taşlarla dizili bu aydınlatma aksesuarı harika bir görüntüye sahip.

Antre Avize Modelleri : Üzüm Salkımı Avize
Eğer ben antremde hem klasik hem de modern hatlara sahip bir avize modeli kullanmak istiyorum diyorsanız görselde ki detaylara sahip bir antre avize modeli tercih edebilirsiniz. Bu avize modeli hem zarif hem de modern bir tasarıma sahip. Antre için kullanılabilecek avize modelleri arasında en hoş tasarımlardan birisi ve sizin de beğeneceğinize eminiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu