Duvar Dekorasyonu

Alçıpan Tavan Modelleri

Modern ve dekoratif alçıpan tavan modelleri hepimizin evinde kullanmaktan mutluluk duyduğu dekoratif unsurlardır. Klasik, modern ve yeri geldiğinde farklı tavan modelleri ile evimizde hoş bir dekorasyon yaratabilir, doğru kullanımı ile de mükemmel bir atmosfer yaratabiliriz.

Alçıpan Tavan Modelleri resim galerisi: Modelleri tam sayfada ve full hd kalitede incelemek, bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza indirmek için resimlere tıklayabilirsiniz.

Alçıpan  tavan modelleri ev için vazgeçilmez dekoratif unsurlar arasında demiştik. Özellikle yatak odası asma tavan modelleri en sık tercih edilen dekoratif modeller arasında yer alıyor. Yatak odası dekorasyonu ile uyumlu bir şekilde tasarlandığında mükemmel bir görünüm ortaya çıkartılabilir ve led ışıklandırma ile yatak odanızda hoş bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

Diğer adıyla ters tavan modelleri ve fiyatları, kullanacağınız malzemenin kalitesine, alanın büyüklüğüne ve desenin teferruatına göre değişiklik gösterebiliyor. Işıklandırma gibi bir işlemi ayrı yaptırmanız da yine ödeyeceğiniz miktarın biraz daha artmasına neden olabilir.

Metrekaresine ve stillerine göre alçıpan fiyatları değişiklik gösteriyor. Ortalama 50 metrekarelik bir alanda standart bir asma (Alçıpan) tavan 2000-2500 TL civarlarında seyrediyor. Ayrıca eklediğiniz özelliklere göre bu fiyatlar artıyor.

Modern dekoratif asma tavan modelleri ile alakalı galerimizi inceleyebilir, fikir aşamasında iseniz yeni bakış açısı kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu