Ev Dekorasyonu

Ayakkabılık Modelleri

Ayakkabılık modelleri evinize atılan ilk adımda dikkat çekecek nesnelerden birisidir. Bu nedenle modern ayakkabılık modeli tercih ederken aynı zamanda kullanışlı bir ayakkabılık modeli olmasına da dikkat etmeniz gerekebilir. Görüntüsünün dekorasyonunuza uyumunun yanı sıra size rahat bir kullanım alanı sunması da son derece önemlidir.

Ayakkabılık Modelleri resim galerisi: Ayakkabılık modellerini yakından incelemek için resimlere tıklayabilir ve modeller hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Ayakkabılık modelinizi kendiniz tasarlayıp yaptırabileceğiniz gibi bazı markaların üretmiş olduğu tasarımları da tercih edebilirsiniz. Şimdi sizlere bu firmaların tasarımları konusunda birkaç ufak bilgi vermek istiyoruz.

Ayakkabılık Modelleri İkea: Şık, modern ve hoş dekoratif fikirleri ile ikea ayakkabılık modelleri evinde rahat bir görünüm isteyenlere daha çok şey vadediyor gibi görünüyor. Farklı tasarımları ile dekorasyon severlerin sık tercih ettiği markalar arasında yer alıyor.

Ayakkabılık Modelleri Koçtaş: Koçtaş ayakkabılık modelleri her kesimin tercihine yakın ürünler üretiyor. Renkli, şık ve geleneksel modellerde de son derece başarılı tasarımlara sahipler.

Ayakkabılık Modelleri Tekzen: Tekzen ayakkabılık modelleri bizce daha çok genç kesimin tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Özellikle sunduğu ürün yelpazesinin genişliği sayesinde yine çok sık tercih edilen markalardan birisi.

İstikbal Ayakkabılık Modelleri: İstikbal yıllardır bu alanda başarısını kanıtlamış markalardan birisi. Ayakkabılık modellerinde de klasik ve modern seçenekleri oldukça fazla. Ürünlerinin fiyat aralığı da her bütçeye uyacak şekilde ayarlanmış diyebiliriz.

Ayakkabılık Modelleri ve Fiyatları: Kendi tasarımınızı yaptırmanız isteğiniz doğrultusunda yapılacağı için sizin istediğiniz fiyat aralığında ürüne sahip olmanızı sağlayabilir. Diğer markalarda da her kesime uygun ayakkabılık modelleri bulmak mümkün. Fiyatı ise modelin ebatları, işçiliği ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor. Fakat her halükarda bütçenize uygun seçenekler barındırdıklarını da söyleyebiliriz.

Ayakkabılık modelleri için hazırladığımız örnekleri inceleyebilir ve yeni fikirler edinebilirsiniz.

Sürgülü Ayakkabılık Modelleri

Ayakkabılık Modelleri : Sürgülü Ayakkabılık Modeli
Ayakkabılıkta sürgülü kapılar bize alandan kazanmamız için fırsat tanıyor. Dışarıya doğru açılan kapaklar dar alanlarda rahatsızlık verebildiği için bu ayakkabılık modelini tercih etmenizde fayda var.

Tekzen mobilya
Tekzen’de birbirinden güzel modellere avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Ayakkabılık Modelleri : Tekzen Ayakkabılık Modelleri
Tekzenin ayakkabılık modellerinde geniş bir yelpazeye sahip olduğunu dile getirmiştik. Bu modern ayakkabılık tasarımı evinize büyük hareketlilik katabilir. Ev dekorasyonunda en önemli şeylerden biri de renk uyumudur aldığınız her ürünün dekoratif anlamda evinizde bir bütünlük sağlaması gerekir. Bunun için ilk adım ise renginin size ne kadar uygun olduğuna karar vermektir.

Kullanışlı ayakkabılık
Gösterişsiz, kullanışlı ayakkabılıklar.

Ayakkabılık Modelleri : Sade Gösterişsiz Ama Kullanışlı Ayakkabılık Modeli
Bu ayakkabılık modeli fazla gösteriş aramayanlar için bir seçenek olabilir. Özellikle kullanım alanının fazlalığı bol misafiri olanlar ve geniş bir aileye sahip olanlar için bu modelimizi ideal kılıyor. Açık rafların bulunmadığı sadece ihtiyaca yönelik pratik kullanımlı düz kapakları bulunan ayakkabılıklar. Fazla yer kaplamamaları bu modelleri avantajlı kılıyor.

En güzel ayakkabılıklar
Evinize geldiğinizde sizi ilk karşılayan eşyalarınızdan ayakkabılıklar, çok şık tasarımlarda kullanılabilir.

Ayakkabılık Modelleri : Modern Ayakkabılık Modelleri
Bu şık ayakkabılık tasarımı açık bir renge sahip ve eklendiği ortama ferahlık katmak için son derece ideal. Geniş kullanım alanı ile sadece ayakkabı değil diğer eşyaları depolamak için de ideal. Kapalı dolapları ve açık rafları ile kullanışlılığı ön planda tutulmuş. Sıra dışı olmaktan uzak abartısız bir tasarımı var.

Kullanışlı mobilya
Estetik ve görünüş arka planda diyorsanız, kullanışlılıiı ön planda tutmalısınız.

Ayakkabılık Modelleri : Kullanışlı Ayakkabılık Modelleri
Duvar üzerine monte edilen bu ayakkabılık modeli size fazladan kullanım alanı fırsatı sunabilir. Ayrıca hoş dekoratif bir duvar aksesuarı gibi görünmeleri de cabası. Ayakkabılık modellerinin sürekli kullanışlı olması gerektiğinden bahsettik. Eğer antrenizde geniş bir alana sahipseniz bu özellikten biraz feragat edebilir ve daha tasarımsal seçeneklere yönelebilirsiniz.

Kırmızı ayakkabılık
Dar alana sahipseniz minimal yapıdaki ayakkabılıkları tercih edebilirsiniz.

Ayakkabılık Modelleri : Küçük Ayakkabılık Modelleri
Eğer evinizin giriş alanı küçük ise bu tarzda sade bir ayakkabılık modeli tercih edebilirsiniz. Hem size daha geniş bir alan bırakacak hem de uygun depolamayı sağlayacaktır. Ayakkabılık modellerinin sürekli kullanışlı olması gerektiğinden bahsettik. Bu modelin de bu tanıma uygun bir tasarımı bulunuyor. Dar bir alana sahipseniz güzel bir alternatif olacaktır.

Ayakkabılık Dizaynı
Evinizdeki alana göre kendi ayakkabılığınızı dizayn edebilirsiniz.

Ayakkabılık Modelleri : Köşe Ayakkabılık Dizayn
Ayakkabılık modelleri artık şık dekoratif aynalar ile bütün olarak kullanılabiliyor. Bu tasarımda da gördüğünüz gibi evin giriş kısmında alt taraf ayakkabılık olarak değerlendirirken üstte ayna kullanılarak girişin daha geniş ve ferah görünmesi sağlanmış. Hazır ayakkabılıklar evinize uyum sağlamadığı durumlarda bu tarzda bir modeli kendiniz yaptırabilirsiniz. Bu tarzda bir ayna kullanarak giriş alanını daha geniş gösterme şansına sahipsiniz.

Koçtaş mobilya
Yapı malzemelerinin yanı sıra mobilyaları ile cazip teklifler sunan Koçtaş tam da aradığınız modelleri sizlerle buluşturuyor.

Ayakkabılık Modelleri : Koçtaş Ayakkabılık Modelleri
Koçtaş ayakkabılık modelleri de bizlere modern fikirler sunuyor. Alt kısımdaki açılır kapak hem daha fazla ayakkabıyı depolamanızı sağlıyor hem de tasarımsal bir görünüm elde etmemizi sağlıyor. Remi web sitesinden aynalı, plastik, çekmeceli, kapaklı ve sürgülü modellerini farklı marka ve renklerde satın alabilirsiniz. 50 TL’den başlayan cazip fiyatlarla peşin fiyatına 12 taksit alışveriş şansınızı kullanabilirsiniz.

Renkli ayakkabılıklar
Farklı renklerdeki ayakkabılıklar ile evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Ayakkabılık Modelleri : Kırmızı Ayakkabılık Modelleri
Bu ayakkabılık modeli son derece kullanışlı bir seçenek. Ayakkabılarınızı depolamanın yanı sıra size onları giyerken oturma fırsatı da tanıyor olması harika değil mi? : Ev dekorasyonunda en önemli şeylerden biri de renk uyumudur aldığınız her ürünün dekoratif anlamda evinizde bir bütünlük sağlaması gerekir. Bunun için ilk adım ise renginin size ne kadar uygun olduğuna karar vermektir.

İstikbal Mobilya
İstikbal bu ayakkabılık modeli ile rahatlığı arayanlara bir seçenek sunuyor.

Ayakkabılık Modelleri : İstikbal Ayakkabılık Modelleri
İki ayrı parçanın bulunduğu ayakkabılığın kullanışlılığı ön planda tutuluyor. Aynı zamanda portmanto olarak da kullanılabilen bu model evinizin giriş alanlarında kullanılabilir. İster klasik ister modern akımlardan etkilenin tüm alternatifler İstikbal mobilyada size sunuluyor. Eğer kaliteli ürün arıyorsanız size İstikbal mobilya ürünlerini rahatlıkla tavsiye edebiliriz. Garantili ve kaliteli ürünlerini resmi web sitesinden inceleyebilirsiniz.

İkea mobilya
İkea’da farklı modellerde ayakkabılıklar kesenize uygun fiyat seçenekleriyle fırsatlar sunuyor.

Ayakkabılık Modelleri : İkea Ayakkabılık Modelleri
Daha önce de dediğimiz gibi İkea ayakkabılık modelleri, tasarımsal ve modern çizgilere sahip. Her tasarımda farklı fikirler sunmayı başarabiliyorlar. Küçük ve pratik modellerin daha fazla ağırlıkta olduğu mağazalarda veya web sitesinde her bütçeye uygun modellere ulaşabilirsiniz. Fiyat aralıkları 99 TL’den 200 TL’ye kadar fırsatlar sunuyor.

Bellona ayakkabılık
Bellona markasının ayakkabılık modellerini incelemenizi tavsiye ediyoruz .–

Ayakkabılık Modelleri : Bellona Romeo Model Ayakkabılık
Bellona’nın bu zarif ayakkabılık modeli eminiz sizin de çok hoşunuza gitmiştir. Ev dekorasyonunuza uygun bir rengini tercih etmemeniz ve bu şık tasarıma sahip olabilirsiniz. Ev dekorasyonunda başarılı bir grafik izleyen Bellona’nın modern tasarımlarını resmi web sitesinden inceleyebilirsiniz. Birbiriyle uyumlu tamamlayıcı parçalar size alternatifler sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu