Banyo Dekorasyonu

Bej Rengi Banyo Dekorasyonu

Bej rengi banyo dekorasyonu için kullanılabilecek en harika renklerden birisi olmaya aday. Şık, modern ve zarif bir banyo tasarımı istiyorsanız, bej rengi tonları kullanabilir ve bunu farklı dekoratif unsurlar ile tamamlayabilirsiniz.

Bej Rengi Banyo Dekorasyonu resim galerisi: Resimlere tıklayarak tam sayfa full hd kalitede örnek modelleri inceleyebilirsiniz.

Bej rengi banyo duvar dekorasyonu için en iyi kombin edilebilecek renk ise beyaz renktir. Küçük beyaz alanlar veya dekorasyon içerisinde kullanılabilecek beyaz nesnelerle harika bir banyo dekorasyonu yaratabilirsiniz.

Banyo dekorasyonunda bej renginin hakim kılınması, soft ve dinlendirici bir renk olması nedeni ile günün sonunda yorgunluğunuzu daha etkili bir şekilde atabilmenize olanak tanıyabilir. Bej rengi banyo duvar tasarımı için bej tonlarında, kahverengi tonlarında veya beyaz renkte fayans da kullanabilirsiniz.

Ahşap desenli veya hasır desenli mobilya ve eşyalar ile de son derece uyumlu bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bej rengi banyo duvarı yine beyaz fayanslar ile kombin edilirken, lavabo ve klozet gibi unsurlarla da bütünlük sağlayacaktır. Özellikle bejin koyu formlarını kullanmanız banyo dekorasyonunuzun daha lüks bir görüntüye kavuşmasını sağlayacaktır.

Bej rengi banyo için aksesuarlarınızı metal ve ahşap aksamlar ile bütünleştirebilir kullandığınız renk tonuna göre bu aksamlarda da değişiklikler yapabilirsiniz. Bej rengi banyo dekorasyonu ve bej rengi banyo duvar dekorasyon fikirleri için galerimizi inceleyebilirsiniz.

Bej Rengi Banyo Duvar Modelleri
Bej Rengi Banyo Duvar Dekorasyonu

Bej Rengi Banyo Dekorasyonu : Bej Rengi Banyo Duvarı
Bej renk duvar ile birlikte patlatma taş kaplama kullanmak harika bir fikir olabilir. Doğal taş kaplama içerisinde bej rengi ve ona uyabilecek tonlarda renkler bulunduğu için birbirlerine mükemmel bir uyum sağlayacaklardır. Görselde de bu uyum rahatlıkla görülüyor.

Banyoda Bej Renk Stili
Banyonuzda Bej Renk Tonları

Bej Rengi Banyo Dekorasyonu : Banyonuzda Bej Renk Tonları
Banyo içerisinde sadece bir duvarı bej rengi boyamak ve diğer alanları onunla bütünleştirmek iyi bir fikir olabilir. Özellikle aydınlatmanın etkin olduğu kısımdaki duvar üzerinde bej renginin koyu bir tonunu kullanabilirsiniz. Renk geçişleri yapmak banyo dekorasyonunda güzel izlenimler bırakır.

Bej Renk Banyo Fayansları
Bej Rengi Duvar Ve Uyumlu Fayanslar

Bej Rengi Banyo Dekorasyonu : Bej Rengi Duvar Ve Uyumlu Fayanslar
Banyonuzda kullanacağınız fayans ve mermer gibi duvar ve zemin kaplamalarına uygun tonlarda bej rengi duvar boyası kullanabilirsiniz. Hem fayansların dokusu ile uyumlu hem de tasarımınızı tamamlayıcı nitelikte olacaktır.

Bej Duvar Dekorasyonu
Banyo Bej Duvar Aksesurları

Bej Rengi Banyo Dekorasyonu : Banyo Bej Duvar Aksesurları
Beyaz renk ile uyumlu olduğu kadar krem tonları ile de son derece uyumlu olan bej rengi, banyonuzda kullanacağınız raf tasarımlarına mükemmel bir zemin oluşturabilir. Daha şık bir görünüm için bejin koyu tonlarını tercih edebilirsiniz. Duvarlarınızda yapacağınız bu tarz açık raflar size yer kazandırır.

Banyoda Bej Renk Stilleri
Banyoda Bej Renk Kullanımı

Bej Rengi Banyo Dekorasyonu : Banyoda Bej Renk Kullanımı
Banyonuzun duvarlarında kısmı olarak renk kullanmak tıpkı bu örnekteki gibi güzel sonuçlar verebilir. Bej rengin beyaz renk ile uyumundan daha önce de bahsetmiştik. Bu tasarımda da açık renk bej duvar boyası ile beyaz rengin ne kadar uyum içerisinde olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca dekorasyonda bütünlüğü sağlamak adına lavabo ve üstündeki dolap aynı çizgisel hatlarda tercih edilmiş.

Banyo Duvar Taşları
Bej Renk Duvar Taşları

Bej Rengi Banyo Dekorasyonu : Bej Renk Duvar Taşları
Bu banyo dekorasyonunda da olduğu gibi ben rengin açık tonlarını barındıran duvar taşları ile koyu bej rengi banyo dolabını kombin etmeniz de şık bir tasarımı sizlere sunacaktır. Banyoda duvar taşlarının kullanılması hem hijyen hem de güzel parlak bir görüntü için idealdir. Üstelik burada olduğu gibi neredeyse hiç mobilya kullanılmadan güzel bir banyo sahibi olmak imkansız değil.

Bej Duvar Fayansi
Bej Renk Banyo Fayansi

Bej Rengi Banyo Dekorasyonu : Bej Renk Banyo Fayansı
Bu banyo dekorasyonunda da olduğu gibi ben rengin açık tonlarını barındıran duvar taşları ile koyu bej rengi banyo dolabını kombin etmeniz de şık bir tasarımı sizlere sunacaktır. Banyoda duvar taşlarının kullanılması hem hijyen hem de güzel parlak bir görüntü için idealdir. Üstelik burada olduğu gibi neredeyse hiç mobilya kullanılmadan güzel bir banyo sahibi olmak imkansız değil.

Bej Banyolarda Harika Tasarım
Bej Banyolar Mükemmel Tasarım

Bej Rengi Banyo Dekorasyonu : Bej Banyolar Mükemmel Tasarım
Bej renk banyo fayansları ile de tasarımınıza renk katabilirsiniz. Özellikle daha alacalı ve kahve tonlarını da barındıran fayans tercih etmeniz hem duvarınızın daha canlı görünmesini sağlayacak hem de gölgeli bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır.Banyo duvar ve tavanındaki siyah parlak taş işlemeleri, kalın bir mermer ile dizayn edilmiş lavabo, lüx bir banyo modeli için ilham veriyor.

Banyo Dikdörtgen Duvar Fayansı
Bej Rengi Dikdörtgen Fayans

Bej Rengi Banyo Dekorasyonu : Bej Rengi Dikdörtgen Fayans
Dikdörtgen şeklindeki büyük fayanslar banyo duvarlarınız için güzel bir seçim olabilir. Eğer bej rengi fayanslar ile kaplı bir banyonuz varsa banyo dolabınızın rengini beyaz veya krem tonlarında seçebilirsiniz. Aynı zamanda banyonuza canlılık ve renk katması adına hardal rengi ve sarının koyu tonlarını bej rengi ile kombin edebileceğinizi unutmayın.

Duvardan Gelen Sade Güzellik
Banyo Duvarlarında Sade Güzellik

Bej Rengi Banyo Dekorasyonu : Banyo Duvarlarında Sade Güzellik
Tüm banyonuzu fayansla kaplamanız kötü bir görüntü ortaya çıkarabilir. Bu nedenle fayans renginiz ile uyumlu olacak şekilde bej rengi tonları ile banyo duvarlarınızı boyayabilir, duvar üzerinde metal aksesuarlar kullanarak hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Örnek olarak siyah metal havluluk kibar ve hafif bir stile sahip. Ve çok hoş durmuş.

Renk Uyumları
Ahşap Ve Bej Renginin Uyumu

Bej Rengi Banyo Dekorasyonu : Ahşap Ve Bej Renginin Uyumu
Klasik banyo dekorasyonu severler için en rahat kullanılabilecek renklerden biridir bej rengi. Çünkü klasik görünümü elde edebilmek adına ya ahşabın koyu tonları ya da beyaz ahşap banyo mobilyaları kullanacaksınız. Bu renkler de bej rengi ile en uyumlu tonlar. Banyo duvarlarınızı açık kahve tonlarında fayans veya panellerle kaplamanız tavan ve zeminde bej rengini rahatlıkla kullanmanız için size bir kolaylık sağlayacaktır.

Renklerin Tonları
En Güzel Bej Renk Tonları

Bej Rengi Banyo Dekorasyonu : En Güzel Bej Renk Tonları
Bu banyo dekorasyonunda geniş bir ahşap mobilya kullanılmış. Yine bu ahşap ile uyumlu dekoratif şık aynalar bej rengi banyo duvarı üzerinde yerini alıyor. Beyaz pencere ve lavabo bej rengi ile son derece uyumlu. Aynı zamanda lavabo arkasında dekorasyonda kullanılan tüm renkleri içerisinde bulunduran taşlı duvar kaplama ile son dokunuş gerçekleştirilmiş.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu