Mutfak Dekorasyonu

Mutfak Dolabı Modelleri İle Mutfağınızı Tazeleyin

Mutfak dolabı modelleri arasında seçim yapmak son derece zor bir iş olabilir. Renk renk, desen desen ve birbirinden güzel dolap modelleri karşısında insanın kafasının karışmaması mümkün değil.

Mutfak Dolabı Modelleri resim galerisi: Mutfak dolaplarını tam sayfa full hd kalitede incelemek için resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz. Modellerin açıklamaları resimlerin alt kısımlarında yazmaktadır.

Kendi Tarzınızı Bulun
Fakat sonunda kendi tarzımıza uygun bir modeli bulup dekorasyonumuzu tamamlamamız gerekiyor. İşte bu noktada sizlere fikir vermesi için birkaç modeli bir araya getirdik. Böylece kafanızda bir fikir oluşturabilir ve daha isabetli bir karar alabilirsiniz.

Mutfak dolabı modelleri ve fiyatları kullanılan malzemeye ve kullanıldığı alanın boyutuna göre değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca mutfak dolabı aksesuarları da bu fiyatlar üzerinde büyük derecede etkili. Raylı, yaylı ve benzeri özelliklere sahip mutfak dolabı fiyatları da normale göre daha yüksek oluyor.

Hazır mutfak dolapları için bazı markalar var ve bu markaları ufak bilgiler vererek sizlere anlatmaya çalışacağız.

İstikbal Mutfak Dolabı Modelleri: İstikbal her alanda olduğu gibi mutfakta da son derece şık ve kaliteli ürünler üretiyor. Tasarımları da her tarza uygun ve her bütçenin seçimine uyum sağlayacak şekilde müşterilere sunuluyor.

Koçtaş Mutfak Dolapları: Koçtaş yüzlerce çeşit mutfak dolabı modeli ile her kesimin talebine karşılık veriyor. Özellikle koyu renk ve ahşap mutfak dolapları konusunda diğerlerinden bir miktar daha sıyrılmayı başardığını söyleyebiliriz.

Tepehome Mutfak Dolapları: Tepehome mutfak dolabı modelleri genellikle klasik severlere hitap ediyor diyebiliriz. Fakat şık ve modern tasarımlar da portföyleri içerisinde yer alıyor.

Mutfak Dolapları İkea: İkea her alanda olduğu gibi mutfak dolapları için de kreatif seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Özellikle küçük mutfak için dolap fikirleri konusunda çok iyi çözümler sunmasıyla da müşterilerine arzu ettikleri hizmeti sağlıyor.

Mutfağınızı yenilemek veya dekorasyonunda değişiklik yapmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız resim galerisinde bir çok mutfak dolabı modellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Açık Renk Mutfak Dolap Tasarımı
Açık Renk Mutfak Dolap Modeli

Mutfak Dolabı Modelleri : Açık Renk Mutfak Dolapları
Mutfak dolaplarında açık renk kullanmayı sevenler için hoş bir tasarım. Koyu alanlarla mutfak dolaplarının daha derin bir görünüme kavuşması sağlanıyor. Ayrıca koyu ahşap rengi beyaz ile mükemmel bir uyum sergiliyor.

Ada Mutfak Dolap Tasarımı
Ada Mutfak Dolap Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri : Ada Mutfak Dolabı
Ada mutfaklar için koyu renkler tercih edebilirsiniz. Özellikle ada tezgah ile uyumlu mutfak dolabı rengi kullanırsanız dekorasyonunuzun daha bütünsel olmasını sağlayabilirsiniz.

Ahşap Desenli Mutfak Dolap Tasarımı
Ahşap Desenli Mutfak Dolap Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri : Ahşap Desenli Mutfak Dolabı
Ahşap dolaplar her dönemin vazgeçilmez moda mutfak dolapları arasında yer almayı başarıyor. Doğallığı ile her kesimin tercih edip mutfağında kullanmak isteyeceği renk ve desenlere sahipler.

Ahşap Mutfak Dolap Tasarımları
Ahşap Mutfak Dolap Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri : Ahşap Mutfak Dolapları
Ahşabın koyu tonları mutfak dolaplarında klasik bir görünüm sergileyebilir. Ayrıca tercih ettiğiniz dolapların çizgisel tasarımları da klasik veya modern bir görünüm elde etmesinde etkili bir detay.

Gri Mutfak Dolap Tasarımı
Gri Mutfak Dolap Modeli

Mutfak Dolabı Modelleri : Gri Mutfak Dolabı
Gri mutfak dolapları beyaz mutfak dekorasyonu içerisinde mükemmel bir uyum sergileyebilir. Özellikle beyaz alanları mutfak dolapları arasında kullanmanız mutfağınızın daha geniş ve ferah bir görünüme kavuşmasını sağlayabilir.

Beyaz Mutfak Dolap Tasarımı
Beyaz Mutfak Dolap Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri : Beyaz Mutfak Dolabı
Beyaz mutfak dolapları temiz ve ferah bir mutfak dekorasyonu için vazgeçilmez renkler arasında yer alıyor. Özellikle iç aydınlatmalı ve camlı dolap kapakları harika birer tasarımın ortaya çıkmasında etkili.

Desenli Mutfak Dolap Tasarımı
Desenli Mutfak Dolap Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri : Desenli Mutfak Dolabı
Kaplamalı mutfak dolapları farklı desenlerle birlikte harika dekoratif görünüm kazanabiliyorlar. Siz de mutfak dolaplarınızı istediğiniz dekorasyon için zevkinize göre kaplatabilirsiniz.

Evim Şahane Mutfak Tasarımı
Evim Şahane Mutfak Modeli

Mutfak Dolabı Modelleri : Evim Şahane Mutfak Modeli
Beyaz rengin mutfak dolaplarının tamamında ve mutfak dekorasyonunun tümünde kullanılması içinden çıkmak istemeyeceğiniz bir mutfağa sahip olmanızı sağlayabilir. Zemin ve tavan alanlarında farklı renkleri tercih ederek dekorasyonunuza biraz hareketlilik katabilirsiniz. Evim Şahane programının tasarımlarından olan bu mutfak modeli başarılı bir stili yansıtıyor.

Hasır Desenli Mutfak Dolap Tasarımları
Hasır Desenli Mutfak Dolap Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri : Hasır Desenli Mutfak Dolabı
Mutfak dolaplarınız üzerinde hasır desenleri ile doğal görüntü elde edebilirsiniz. Birbirine yakın desen ve tonları farklı alanlardaki dolaplarda kullanarak renk geçişi sağlayabilirsiniz.

İstikbal Mutfak Dolap Tasarımları
İstikbal Mutfak Dolap Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri : İstikbal Mutfak Dolabı
İstikbal mutfak dolaplarında son derece kaliteli ürünlerle karşımıza çıkıyor. Bu mutfak dekorasyonunda kullanılan dolaplar ise alışılmışın dışında tasarımları ile modern ve şık bir tasarıma sahip.

Klasik Mutfak Dolap Tasarımı
Klasik Mutfak Dolap Modeli

Mutfak Dolabı Modelleri : Klasik Mutfak Dolapları
Bu klasik model kahve tonlarında mutfak dolapları ile donatılmış. Açık renkli dolaplar üzerinde kullanılan buzlu camlar ile hoş bir tasarım elde edilmiş.

Koçtaş Mutfak Dolap Tasarımı
Koçtaş Mutfak Dolabı Modeli

Mutfak Dolabı Modelleri : Koçtaş Mutfak Dolabı
Koçtaş son derece modern ve şık mutfak dolabı modelleri üretmeye devam ediyor. Özellikle klasiğe yakın modelleri ile müşterilerinin ilgisini çeken Koçtaş son dönemlerde harika çizgilerle modern tasarımlarını sunmaya başladı.

Koyu Renk Mutfak Dolap Tasarımı
Koyu Renk Mutfak Dolap Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri : Koyu Renk Mutfak Dolabı
Koyu renk mutfak dolapları ile uyumlu açık tonlarda renkleri kombin edebilirsiniz. Kullanacağınız metal aksam ve aksesuarlar bu kombinde dekorasyonu tamamlayıcı unsurlar olacaktır.

Kuçük Mutfak Dolabı Tasarımları
Kuçük Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri : Küçük Mutfak Dolabı
Küçük mutfaklarda kullanabileceğiniz bir model. Sade fakat şık bir tasarımla mutfağınızda harika tasarımlara imza atabileceğinizi unutmayın. Küçük bir alanda da daha açık renkler kullanarak genişlik algısı yaratmanız gerekebilir.

Modern Mutfak Dolabı Tasarımlari
Modern Mutfak Dolabı Modeli

Mutfak Dolabı Modelleri : Modern Mutfak Dolabı
Mutfağınızın tasarımının özgün olmasından yana iseniz kendi tasarımınızı çizdirtebilir ve mutfak dolaplarınızı istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz. Dolap panelleri üzerindeki metal orta şerit tasarımı ön plana çıkarıyor. Bu işlem için biraz daha fazla masraf gerekebilir fakat sonucuna değeceğine emin olabilirsiniz.

Tepehome Mutfak Dolap Tasarımları
Tepehome Mutfak Dolap Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri : Tepehome Mutfak Dolabı
Tepehome mutfak modelleri konusunda klasik çizgisini bozmadan ilerlemeyi tercih ediyor. Aşırı klasik tasarımlarını azalttığını ve artık daha modern modellerle karşımıza çıktığını da söyleyebiliriz.

Yaylı Mutfak Dolap Tasarımı
Yaylı Mutfak Dolap Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri : Tepehome Mutfak Dolabı
Yukarıya doğru açılır mutfak dolapları daha modern bir görünüm sağlıyor. Bu işlem için biraz daha fazla masraf gerekebilir fakat sonucuna değeceğine emin olabilirsiniz. Aşırı klasik tasarımlarını azalttığını artık bu tarz yenilikçi modellerin karşımıza çıktığını da söyleyebiliriz.

Mutfak Dolaplarında Zengin Renkler
Kahverengi Ve Beyaz Renkli Mutfak Dolabı

Mutfak Dolabı Modelleri : Kahverengi Ve Beyazın Uyumu
Kahve tonları ve beyaz, krem rengi bir arada mükemmel tasarımların ortaya çıkmasını sağlayabiliyor. Doğru şekilde kullanırsanız sizin de mutfak dolaplarınızın bu kadar güzel görünmemesi için hiçbir sebep yok.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu