Mutfak Dekorasyonu

Mutfak Masası Modelleri

Mutfak tasarımınızın en önemli parçalarından biri olan mutfak masası modelleri ve tasarımları ile binlerce seçenek halinde karşımıza çıkıyor. Sizlere bu makalemizde mutfak masaları modellerinden 18 farklı örnek sunacağız.

Mutfak Masası Modelleri resim galerisi: Mutfak masası modellerini resimlere tıklayarak büyütebilir ve inceleyebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz mutfak masası sizin dekorasyonunuzun en önemli tamamlayıcı unsurlarından birisidir. Bu nedenle kesin bir karar vermeden önce mümkün olduğunca çok görsel incelemenizde fayda var.

Şimdi sizlere mutfak masası modelleri üreten birkaç marka ve tedarikçi hakkında küçük detaylar vereceğiz ve daha sonra bu markaların çok tercih edilen ürünlerini hazırladığımız galeride sizlere sunacağız.

İkea: İkea şık ve modern mutfak mobiyaları ile ençok tercih edilen markalardan birisidir. Yaratıcı çizgilere sahip tasarımları her kesime hitap edebilir.

Koçtaş: Koçtaş mutfak mobiya modelleri daha rahat ve klasik çizgileri tercih edecekler için bir alternatif olabilir.

Doğtaş: Doğtaş mutfak masası modellerinde genel olarak pastel renkleri tercih ederek modern tasarımlara imza atıyor.

İstikbal: İstikbal mobilyaları kaliteli fakat her cebe uygun ürünleri ile çok tercih edilen markaların başında geliyor.

Vivense: Vivense ahşap ve cam mutfak masa sandalye takımları ile evlerinizde farklı tasarımların en güzel örneklerini sunuyor.

Tekzen:  Tekzende mutfak masası modelleri içerisinde kaybolacağınızdan eminiz. Yüzlerce farklı ürün içerisinde hem pahalı hem de ucuz modelleri bulabilirsiniz.

Bu markaların resmi web sitelerinden müşteri danışma hatlarından size yardımcı oluyorlar. Veya resmi web sitelerinden en ucuzdan en pahalıya doğru seçeneklerini listeleyerek hem bütçenize uygun hem de stilinizi evinize yansıtacak ürünlere kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Görsellerimizde sizlerle en çok beğendiğimiz masa sandalye takımlarını fikir sahibi olabilmeniz için paylaştık. Beğendiğiniz bir ürünü ister bize yazın yardımcı olalım, isterseniz mağazalardan görerek satın alın. Artık tercih sizin.

Mutfak masası modelleri için hazırladığımız görselleri aşağıdan takip edebilirsiniz.

İkea Ahşap Mobilya Modelleri
Mutfaklarınızda kullanabileceğiniz ahşap masa ve sandalye örnekleri.

Mutfak Masası Modelleri : İkea Ahşap Mutfak Masası
İkea klasik ahşap mutfak masası modelleri üzerinde modern minderler kullanarak tasarımınızı canlandırabileceğiniz örneklerle sizlere yardımcı olabilir. Beyaz deri oturma alanları ile ahşabın doğallığına uygun abartısız bir renk seçimi. Ayrıca fonsiyonel yönü ile de başarılı bir dizayna sahip.

Koçtaş Dikdörtgen Masa Modelleri
Koçtaş mobilyanın ahşap modellerinden ahşap masa sandalyeler.

Mutfak Masası Modelleri : Koçtaş Bolonya Dikdörtgen Masa
Koçtaşta bulabileceğiniz bu harika mutfak masası modeline internet sitesinden Bolonya dikdörtgen masa sandalye takımı aramasını yaparak ulaşabilirsiniz. Özellikle ahşap desenli veya beyaz dolapları olan mutfaklar için güzel bir alternatif olacaktır.

İstikbal Bolonya Yuvarlak Masa Modeli
İstikbal Bolonya Yuvarlak Masa Sandalye Takımı Ve Yemek Odası Takımları

Mutfak Masası Modelleri : İstikbal Bolonya Yuvarlak Masa Sandalye
İstikbal Mutfak Masası Modelleri: Bu yuvarlak hatlara sahip zarif tasarım mutfak masasına sahip olmanız için İstikbal mobilyanın internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Mutfağınızda hoş bir tasarım oluşturacağından eminiz.

Doğtaş Mutfak Modelleri
Doğtaş mobilyanın şık ve kullanışlı bir mutfak masası.

Mutfak Masası Modelleri : Doğtaş Mutfak Masaları
Doğtaş Banklı Mutfak Masası Modeli: Doğtaş mutfak masası modelleri içerisinde en çok tercih edilen tasarım. Modern çizgileri ve doğal görünümü ile mutfağınıza canlılık katacak bir mutfak masası modeli olabilir.Kenardaki beyaz puflar, beyaz minder detayları mutfağınıza canlılık katacaktır.

Köşe Mutfak Modelleri Ve Tasarımları
Doğtaş mobilya köşe mutfak takımları.

Mutfak Masası Modelleri : Doğtaş Köşe Mutfak Takımı
Doğtaş Mutfak Köşe Takımları: Beyaz renk mutfak köşe takımı örnekleri arasında Doğtaşın bizlere sunduğu bu tasarım yine en çok tercih edilen köşe takımı modellerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Koçtaş Mutfak Masası Modelleri
Ahşap renk ve beyaz renklerin harmanlandığı kullanışlı dikdörtgen mutfak masaları Doğtaş mobilyada.

Mutfak Masası Modelleri : Koçtaş Dores Mutfak Masası
Dores Mutfak Masası Modelleri: Bu şık tasarım masamız katlanabilir özelliği ile küçük alanlarda kullanımı kolaylaştırıyor. Ayrıca açılınca daha büyük bir masaya sahip olmanıza da olanak tanıyan harika bir model. Gri zemin üzerinde mobilyaların rengi daha vurgulu oluyor.

İstikbal Linda Mutfak Masası Tasarımları
Evinize mutfak masası almaya karar verdiyseniz, İstikbal mobilyanın birbirinden farklı ve modern takımlarına bir göz atmalısınız.

Mutfak Masası Modelleri : İstikbal Linda Mutfak Masası Modelleri
İstikbal Linda Mutfak Masası Modeli: İstikbalin modern mutfak masası modellerinden biri daha karşınızda. Ahşap krem rengi ile mutfak zemini veya mutfak duvarları ile kombin edilerek rahatlıkla dekorasyonunuza dahil edebilirsiniz.

Siyah Renklerde Mutfak Masaları İçin Dikirler
Siyah mutfak masaları evlerin favori seçeneklerinden birisi olmaya devam ediyor. Her zaman moda olan siyah masalar farklı stillerde satılıyor.

Mutfak Masası Modelleri : Modern Siyah Mutfak Masası Modelleri
Modern Mutfak Masası Modelleri: Siyah cam mutfak masası modelleri ile en uyumlu renk metal ayaklar. Masa üzerinde beyaz desenlerin kullanılması da masa modeline bir nebze de olsa hareketlilik katıyor. Koltuklarda sırt destekleri konforlu bir deneyimi sunuyor.

Beyaz Mutfak Masa Fikirleri
Masa üzerinde siyah bir zemin, geri kalan kısımlarda tamamen beyazın hakim olduğu mutfak masası modelleri

Mutfak Masası Modelleri : Modern Beyaz Mutfak Masa Stilleri
Modern Mutfak Masası Tasarımı: Bu harika mutfak masası modeli masanın üst kısmı hariç her alanda beyazı kullanıyor. Göz yorucu bir tasarım olmaması için tek renk mutfak masası kullanmanız tasarımınızın boğucu ve göz yorucu olmasına neden olabilir.

Vivense Mobilya Masa Modelleri
Kafife kumaşı olan koltuklar, ahşap masa ve metalik ayaklıklar ile güzel bir mutfak masası Vivense mobilya mağazalarında.

Mutfak Masası Modelleri : Vivense Mutfak Masası Modelleri
Mutfak Masası Modeli Vivense: Vizvensenin bu mutfak masası modeli modern ve renkli bir tasarıma sahip. İki farklı tonda fakat birbiri ile uyum içerisinde sandalyeleri ile harika bir mutfak masası örneği. Kadife Kumaşları ve konforlu tasarımları ile evlerinizde bu şık takımı kullanabilirsiniz.

İstikbal Mobilya Mutfak Masası Modelleri
Mavi renk tonlarında İstikbal Mobilyanın tasarımları ile evleriniz modaya uyum sağlıyor.

Mutfak Masası Modelleri : İstikbal Mobilya Evlerinize Şıklık Katıyor
Mutfak Masası Modelleri İstikbal: İstikbalin moda mutfak masası modellerinden biri olan bu tasarım da son dönemin en çok satan ve 2017 yılı içerisinde satışa sunulacak olan bir modeli. İstikbal mağazalarından veya internet sitesinden temin edebilirsiniz.

Pratik ve Kullanışlı Mutfak Masaları
İkea kullanışlılığı ön planda ve pratik ürünleri müşterilerine sunuyor.

Mutfak Masası Modelleri : İkea Pratik Ve Kullanışlı Masaları
İkea Mutfak Masası Modelleri: Katlanabilir mutfak masası modelleri ile ikea en çok tercih edilen markalardan birisi. Özellikle küçük mutfak masası olarak kullanılabilecek şık tasarımlara ikedan ulaşabilirsiniz.

Tekzen Mobilya Mutfak Masası Ve Modelleri
Tekzen mobilyanın tasarımlarına resmi internet sitesinden ulaşın.

Mutfak Masası Modelleri : Tekzen Mobilya Mutfak Masası
Tekzen Mutfak Masası Modelleri: Renkli ve zarif mutfak masası modelleri arıyorsanız eğer bu mutfak masası modelini Tekzen’den alabilirsiniz. Zevkle hazırladığınız yemekleri yine zevkle tüketebileceğiniz harika bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Vivense Mobilya Mutfak Masaları ve Modelleri
Vivene Mobilya Tasarımları

Mutfak Masası Modelleri : Vivense’den Klas Bir Tasarım
Mutfak Masası Modelleri Vivense: Vivensenin bu mutfak masası takımı geniş mutfaklarda modern bir köşe oluşturmanızı sağlayabilir. Hem görüntü olarak şık bir tasarım özelliği taşırken rahatlık konusunda da oldukça kullanışlı olabilir.

Tekzen Mobilya Mutfak Mobilyası
Tekzen yine mutfaklarınızda modanın yönünü belirliyor. Aradığınız mobilyaları Tekzen resmi web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Mutfak Masası Modelleri : Tekzen Rosalyn Mutfak Masası
Banklı Mutfak Masası Seti: Rosalyn banklı mutfak masası setine tekzenden ulaşabilirsiniz. Zarif ve modern çizgilere sahip bu mutfak masası modeli mutfağınızda doğal bir oturma alanına sahip olmanızı da sağlayacaktır. Ahşap desenler çok zarif görünüyor. Açık renkli ahşap masa ve beyaz sandalyeleri 2017 yılında moda olacak tasarımlar arasında.

İstikbal Valerya Çiçekli Mutfak Masası
İstikbal Valerya mutfak masalarında ve sandalyelerinde çiçek desenler güzel bir görüntü sergiliyor.

Mutfak Masası Modelleri : İstikbal Valerya Masa Sandalye Modelleri
Mutfak Masa Sandalye Takımı: İstikbal mutfak masası için her kesimin isteğine hitap eden özellikte mutfak masaları üretiyor. Bu mutfak masası modelinin ismi ise Valerya. Çiçek motiflerine yer verilen bu modelde evinizde bahar esintilerini hissedeceksiniz. İstikbal Mobilyanın mağazaları veya internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

İkea Vende Mutfak Mobilyaları
Daha ciddi ve ağır bir mutfak dekorasyonunda dekorasyonunuza katkıda bulunacak bir masa modelini siz de düşünün.

Mutfak Masası Modelleri : İkea Venge Masa Takımları
Koyu Mutfak Masası Modeli: Bu koyu venge mutfak masası modeli ikeadan satın alabileceğiniz bir mutfak masası modeli. Açık renk mutfak dolapları ile uyum içerisinde kullanabileceğiniz modern mutfak masası modellerinden birisi. Klas ve daha ciddi bir modeli tercih edenlere bu mutfak masasını tavsiye ediyoruz.

Ahşap Beyaz Mutfak Mobilyaları
Mutfak dekorasyonunda masa ve sandalye modelleri önemli bir unsurdur. Doğru tercihler yapılmadığında istediğiniz sonuçlara ulaşmanız daha zor bir hale geliyor.

Mutfak Masası Modelleri : Ahşap Beyaz Mutfak Masaları
Ahşap Beyaz Mutfak Masası Modelleri: Ahşap ve beyazın muhteşem bir uyum içerisinde olduğunu hepimiz biliyoruz. Mutfak masa sandalye takımında bu renklerle harika bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Düğmeli minderleri klasik severler için önemli detaylar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu