Mutfak Dekorasyonu

Mutfak Stor Perdeleri

Mutfaklar, stor perdeler için en güzel kullanım alanlarında birisidir. Mutfak stor perdeleri mutfağınızın daha zarif ve modern görünüme kavuşmasını sağlar. Mutfak stor perde modelleri aynı zamanda tül perdelere göre daha kolay bir kullanımı da sizlere sağlayacaktır.

Mutfak Stor Perdeleri : Perde modellerini full hd kalitede görmek ve büyük boyutta incelemek için alt kısımdaki resimlere tıklayabilir ve ileri geri yapabilirsiniz.

Mutfak pencerelerini evinizin güzel köşelerine çevirmek sizin elinizde. Farklı renk tonlarında yüzlerce değişik motiflerde mobilyalarınıza uygun bir şekilde stor perdeler kullanabilrsiniz. Tavandan tabana uzanan tasarımlar artık eskisi gibi revaçta değil. Artık farklı bakış açılarıyla farklılık yapmanın zamanı geldi geçiyor bile. Tüller daha çabuk kirlenen ve kendisini çabuk bırakan malzemeler. Bunların yerine daha salğam yapıdaki ve pratik bir şekilde temizlenebilen kumaşlar kullanılıyor. Evi boğmayacak ve daha derli toplu bir stil, gerekse iş hayatının yoğunluğu gerekse daha hijyen olması için bir gereklilik oldu.

Zebra perde olarak da bilinen adlandırdığımız zebra stor perdeler farklı desen ve renklere sahip oldukları için mutfak dekorasyonunuza ve rengine uyumlu tercihlerle harika bir mutfak dekorasyonuna sahip olmanızı sağlayabilir.

Farklı desenleri ile ister klasik mutfaklarda ister modern mutfaklarda rahatlıkla kullanabileceğiniz önemli dekoratif unsurlardır.Fiyatları perdenin boyutuna ve kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor fakat her kesime uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Ahşap Mutfak Stor Perde Modelleri
Ahşap mutfaklar için uygun bir tarza sahip stor perde fikirleri

Mutfak Stor Perdeleri : Ahşap Mutfak Stor Perdeler
Mutfak Stor Perde: Kahve tonlarında mutfak stor perdelerde zarif desenler kullanarak mutfağınızın tasarımında harikalar yaratabilirsiniz. Mutfak dekorasyonunuza uyumlu desenleri de tercih edebilirsiniz. Rustik bir tarza sahip mutfaklar için iyi bir model olabilir.

Beyaz Mutfak Stor Perde Modelleri
Beyaz mutfaklar için stor perde fikirleri ve desenleri

Mutfak Stor Perdeleri : Beyaz Mutfak Stor Perde
Beyaz Mutfak Zebra Stor Perde: Zebra stor perdelerde düz beyaz renk tercih etmeniz pencerenizden ışık alamadığınızda bulunduğunuz alanın en iyi şekilde ışık almasını sağlar. Ayrıca temizlemesi de son derece basittir.

Dantel Desenli Mutfak Modelleri
Evlerimiz vazgeçilmezi dantel işlemeleri mutfak stor perdelerinizde çok şık görünecek.

Mutfak Stor Perdeleri : Dantel Desenli Stor Perdeler
Mutfağınızda siz de alt kısmı dantel desenli üzerinde modern ve zarif desenler bulunan bu stor perdeleri mutfağınızda kullanarak çok güzel tasarımlara imza atabilirsiniz. Altlarında bulunan dantel işlemeler içinizi ısıtacak tasarımlarla dolu, mutfağınıza renk katacak modeller.

Kırmızı Mutfak Stor Perde Modelleri
Kırmızı mutfakların dekorasyonunda stor perdeler ilham veriyor.

Mutfak Stor Perdeleri : Kırmızı Mutfak Stor Perdeler
Bu kırmızı çiçek desenli mutfak stor perdeleri beyaz mutfak tasarımınız ile harika bir uyum sağlayabilir. Ayrıca beyaz cam çerçevesi kullanıyorsanız sizin tasarımınızda da aynı görünümü elde edebilirsiniz. Katlamalı ve üst tarafta konumlanan perdeler güzel bir ayrıntı olarak güzel fikirler sunuyor.

Çiçek Desenli Stor Perde Modelleri
Mutfak pencerelerinde kullanabileceğiniz güzel desenlere ve hatlara sahip perde modelleri.

Mutfak Stor Perdeleri : Modern Desenli Stor Perdeler
Modern Desenli Mutfak Stor: Mutfak stor perdenizde farklı desen ve renkleri tercih ederken ya desenin ya da renklerin mutfağınızdaki dekorasyona tam olarak uyum sağlayıp sağlayamadığını kontrol etmeyi unutmayın.

Modern Stor Perde Desenleri ve Fikirleri
Rustik ve doğal perdeleriniz mutfağınızda farklı bir havayı katıyor.

Mutfak Stor Perdeleri : Modern Stor Perde Modelleri
Bu zarif ve modern stor perde modeli oldukça hoş bir görünüme sahip. Kullanıldığı alanda klasik bir hava yaratacağı aşikar. Pencerelerinizde stor perdeler ve onları destekleyen bitkiler evlerinde güzel bir köşeyi oluşturuyor. Pencerelerinizin dekoru ile stilinizi evinize yansıtın.

Mor Stor Perde Fikirleri
Mor renklerde cıvıl cıvıl bir tasarım mor stor perdelerle hayat buluyor.

Mutfak Stor Perdeleri : Mutfaklarda Mor Stor Perde Modelleri
Mor renk her alanda olduğu gibi mutfakta da kullanımı oldukça zor renklerden birisidir. Kullanırken dekorasyonunuza uyum sağlayamazsanız tasarımınıza zarar verme olasılığınız var. Fakat buradaki gibi büyük ve geniş bir pencereniz varsa ışıklandırma probleminden uzakta böyle güzel bir perdeyi düşünün. Üç parça düz desenlere sahip perdeler mutfağınızda bahar havası estiriyor.

Gri Desenli Mutfak Perdesi
Perdeler odalar için önemli aksesuarlardır. Bu mutfak perdesi bu durumu çok iyi açıklıyor.

Mutfak Stor Perdeleri : Mutfağınızda Perdelerin Sihri
Mutfak camında kullanacağınız stor perdenin tüm hatlarını ve detaylarını iyice incelemeyi unutmayın. Tercih edeceğiniz desen ve renklerin sizin de seveceğiniz renklerden olmasına izin verin.

Son Moda Perde Modelleri
Son moda mutfak perdelerinden stor perdeleri için sizde fikirler edinin.

Mutfak Stor Perdeleri : Trend Stor Perde
Mutfağınızda sarı renkli desenli stor perdeler kullanarak şirin bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Perde modeli üzerinde yaptığınız desen seçimleri dekorasyonunuzun farklı özelliklerini ortaya çıkartabilir. Sarı renkler beyaz mobilyalarla birlik güzel bir ikili oluştururlar. Siyah tezgah ise yine parlak granit malzemeden seçiler güzel bir renk uyumuna destek olmuş.

Hasır Stor Perde Modelleri
Hasır malzemelerin kullanıldığı güzel bir perde modeli

Mutfak Stor Perdeleri : Hasır Stor Perde Stilleri
Hasır desenli mutfak stor perdeler son derece şık ve modern görünüme sahipler. Özellikle açık ve pudra rengi olan stor perde modelleri zarif bir mutfak tasarımının tamamlayıcı unsurları olabilirler. Işıklandırmadan yararlanmak için üst kısımda bırakılan saydam bölüm, akıllıca bir çözüm olmuş.

Meyve Desenli Stor Perde Modelleri
Meyve desenleri hep mutfak duvarlarımızı süslemiştir. Stor perdelerde de kullanılan bu işlemeler neşeli bir tasarıma sahip.

Mutfak Stor Perdeleri : Meyve Desenli Mutfak Perdeleri
Desenli stor perdeler mutfaklarınıza canlılık katabilir. Bu örnekteki renkli armut desenli stor perde şirin bir mutfak dekorasyonu için gerekli parçalardan birisi olabilir. Bu tarz mutfak stor perde fiyatları metresi 15 ila 50 tl arasında değişiklik gösteriyor.

Motifli Mutfak Perdeleri
Mutfak perdelerinde birbirinden güzel desenler kullanarak mutfağınızı dekore edebilirsiniz.

Mutfak Stor Perdeleri : Güzel Motiflerle İşlenmiş Stor Perde
Mutfak İçin Stor Perde Modelleri: Mutfağınızda kullanacağınız stor perdelerde farklı desenlere yer verebilirsiniz. Mutfak dolaplarınız ile stor perde ana renginin yakın tonlarda veya aynı renkte olmasına özen gösterebilirsiniz. Böylece desenlerin daha da ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Kuş Desenli Perde Fikirleri
Pembe ve yeşil renkli desenlere sahip mutfaklara hareketlilik katan perde fikirleri.

Mutfak Stor Perdeleri : Bu Stor Perdeleri Çok Beğeneceksiniz
Mutfak Stor Perde Modelleri: Bu şık mutfak modelinde dekoratif olarak kullanılan stor perde üzerindeki desenlerin renkleri ile uyumlu parçaları içeriyor. Aydınlatma unsurları ve mutfakta bulunan yeşil renkler perde üzerinde de akışı devam ettiriyor.

Beyaz Tonlarda Mutfak Perdeleri
Doğal ışıklardan olabildiğince yararlanabildiğiniz beyaz desenlerin ahengini hissedeceğiniz perde fikirleri.

Mutfak Stor Perdeleri : Mutfağınıza Hayat Verin
Mutfakta kullanacağınız stor perdeler üzerinde renkli çiçek desenleri kullanarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Beyaz bir stor perde ile kar beyazı bir tasarımı mutfağınızda hayal edin. Gün ışığından olabildiğince yararlanın.

Sarı Mutfaklarda Stor Perde Modelleri
Sarı renklerin hakim olduğu mutfaklarda perde seçimleriniz için önemli fikirler edinin.

Mutfak Stor Perdeleri : Sarı Mutfak Stor Perdeleri
Yeşil ve sarı tonlar beyaz mutfak modelleri ile uyumlu şekilde kullanılabilecek sıcak renklerden ikisi. Bu tarz bir mutfak mobilyasına sahipseniz siz de stor perdelerinizi yeşilin sıcak tonlarından seçebilir böylece dekorasyonunuzda doğal bir dokunuşa sahip olabilirsiniz.

Kare Desenli Stor Perdeler
Kare desenlerinin hakim olduğu perdelerde cıvıl cıvıl bir tasarımı mutfağınızda deneyin.

Mutfak Stor Perdeleri : Şirin Bir Stor Perde
Mutfağınızda stor perdelerinizi düz ve sade tasarımlardan seçebilirsiniz. Perde üzerinde desenler seçmek yerine üst kısımda renkli süslemeler yaparak mutfağınıza şirin bir hava katabilirsiniz.

Zebra Desen Mutfak Perde Modelleri
Tıpkı bir zebra desenini andıran yatay çizgilerin hakim olduğu mutfak perdeleri.

Mutfak Stor Perdeleri : Zebra Desen Mutfak Perdeleri
Mutfak Zebra Perde: Zebra storlar çok farklı renk seçenekleri ile her mutfak modeline uyum sağlayabilecek nitelikte. Bu görselde ahşap mutfak tasarımına uygun bir zebra stor tercih ediliyor.

Retro Sili Perde Modelleri
Mavi renk tonlarındaki perdelerin beyaz mutfak tasarımlarıyla hayat bulduğu en güzel dekorasyon fikirleri.

Mutfak Stor Perdeleri : Retro Stor Mavi Perde
Retro Mavi Stor Perde: Stor perde modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Bu örnekteki stor perde rengi, tasarımı ve deseni ile mutfağınız için harika bir seçim olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu