Hayalimdeki Ev

Farklı Tarzlarda Televizyonlu Yatak Modelleri

Değişik tarzlara uygun ve farklı özelliklere sahip televizyonlu yatak modelleri. Rahatnıza düşkün biriyseniz ve yatarak televizyon izlemeye bayılıyorsanız televizyonlu yatak modellerini veya televizyonlu yatak odası tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

Televizyonlu Yatak Modelleri resim galerisi: Resimlere tıklayarak tam sayfada inceleyebilirsiniz. Modelleri bilgisayarınıza ya da cep telefonlarınıza indirebilirsiniz. Beğendiğiniz bir model olursa alt kısımda yorumlar bölümünden iletişim adresinizi bırakabilirsiniz.

Teknoloji birçok insan için olmazsa olmazlardan bir tanesi. Birçoğumuz yatmadan önce ya da sabah saatlerinde uyanırken bile ilk olarak teknolojik cihazları kullanıyoruz. Birçoğumuz için ise bu artık bir gereklilik diyebiliriz. Hal böyle olunca durum yatak odalarına da yansıdı.

Televizyonlu Yatak Odaları

Artık bu ihtiyaçlara yönelik olarak farklı tasarımlar yapılıyor. Bunların başında da televizyonlu yatak odaları geliyor. Eğer odanızda ayrıca bir televizyon koymak için yeterli alan yoksa ya da çeşitli sebeplerle buna ayrı bir alan ayırmak istemiyorsanız yatak odanızı bu şekilde televizyonlu olarak tercih ederek bu yükten kurtulabilirsiniz. Bu amaca yönelik olarak tasarlanmış olan yatak odası modelleri çok sayıda alternatif ile farklı zevklere farklı modeller sunuyor.

Gardırop Üzerine Televizyon

En çok tercih edilen ve piyasada da en çok karşılaştığımız televizyonlu yatak odası modellerinde daha çok televizyon gardırop üzerinde karşımıza çıkıyor. Yatağınızın karşı kısmına eğer dolabınızı yerleştirecekseniz dolap kapağınız bir tv ünitesi işi görecektir. Bu sayede siz ayrıca bir alan ayırmak zorunda kalmazsınız. Hem de bir tv almak için ayırmanız gereken bütçeden tasarruf etmiş olursunuz.

Bu şekilde tasarlanmış olan dolaplardaki televizyonlar genel olarak siyah camlı bir bölme içerisine yerleştirilmiş olacak şekilde tasarlanıyor. Yani tv kapalı iken aslında dışarıdan görülen bir şey olmuyor. Bu şartlar altında televizyon tamamen görünmez oluyor.

Sadece siz istediğiniz zaman televizyon ortaya çıkıyor ve rahatlıkla seyredebiliyorsunuz. Siyah cam içerisinde olması aynı zamanda tv izlerken göz yorulmasını da engellemiş oluyor. Her taraf siyah olduğu için gözlerinizi yormuyor ve dikkat dağıtması gibi bir durum da söz konusu olmuyor.

Televizyonlu Yatak Modelleri

Televizyonlu yatak odaları gibi aynı zamanda farklı tasarımlardaki yataklar da tercih edilebilir. Yatak modellerinde de farklı şekillerde tv yerleştirilmiş tasarımlar elde ediliyor. Bu modellerde çok daha tasarım ürünler mevcut. Özellikle bu şekilde bir model arayışı içerisinde iseniz bizim tavsiyemiz sizin bizzat bir mobilyacı ile anlaşarak bu şekilde bir üretim yaptırmanız yönünde olacaktır. Bu sayede odanıza ve sizin isteklerinize uygun bir model de yaptırabilirsiniz.

Oturma Fonsiyonlu Televizyonlu Yatak Modelleri

Televizyonlu yatak modellerinde özellikle oturma fonksiyonu olanlar çok daha fazla kullanışlı olacaktır. Bu modellerde ayak ucunda bir televizyon yerleştirilmiş oluyor. Bu tv sizin istediğiniz ebatlarda ve özelliklerde olabilir. Sağlam bir şekilde monte edilmesi son derece önemli. Yatak başı ise daha fonksiyonlu bir yapıya sahip olacaktır. Özellikle yaslanma bölümünde farklı yüksekliklerde ayarlanabilme özelliğinin olması çeşitli şekillerde kullanım sağlar.

Yatarak Televizyon Seyretmek

Dilerseniz yatarak tv seyredebileceğiniz gibi dilerseniz aynı zamanda çok rahatlıkla yaslanarak ya da uzanarak da seyredebilirsiniz. Yani dilediğiniz şekilde yatma ya da oturma şansınız var. Bu sayede tatil günlerinizi tamamen yatakta geçirmeniz bile mümkün. Maksimum seviyede konfor sağlayan bu modellerin bazılarında ise tv kullanılmadığı zaman aşağıya inerek rahatsız edici görüntü de ortadan kaldırılabiliyor.

Televizyonlu Yatak Tasarımları

Televizyonlu yatak tasarımlarında çok farklı alternatifler var. Özellikle televizyondan çok yataklardaki farklı opsiyonlar da meraklıları için cazip teklifler sunuyor. Bunlardan bir tanesi de kendi form değiştiren yataklar. Özellikle fonksiyonlu hastane yataklarında olduğu gibi şekil değiştiren modeller bu açıdan çok daha avantajlı oluyorlar. Dilerseniz kumandası ile siz hiç hareket etmeden saniyeler içerisinde oturma ya da uzanma pozisyonu alabilen bu yataklarda televizyon izlemesi çok daha keyifli.

Bunu yatak yanında monte edilmiş olan kumandalar yardımı ile yapıyorsunuz. Yani herhangi bir efor sarfetmeniz gerekmiyor. Diğer taraftan televizyonu da kumanda yardımı ile rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Televizyonlar sadece kanalları seyretmek için değil çok daha farklı işlevler ile de kullanılıyorlar. Artık televizyon üzerinden internete girmek de oldukça kolay bir hal aldı. Bu ya da farklı yollarla televizyonunuzda film de izleyebilirsiniz. Dilerseniz tv izleyin, dilerseniz internette ya da sosyal medyada dolaşın ya da film izleyin, tüm bunları yatağınızdan hiç kalkmadan rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için siz de kendi zevkinize, ihtiyaçlarınıza ya da odanızın sahip olduğu özelliklere göre bir tasarım tercih edebilirsiniz.

Televizyonlu Yatak Modellerinden Örnekler

Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak
Yıldız Mobilya Televizyonlu Yatak Odası
Yıldız Mobilya Televizyonlu Yatak Odası
Televizyonlu Yatak Odası
Televizyonlu Yatak Odası
Televizyonlu Yatak
Televizyonlu Yatak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu