Mutfak Dekorasyonu

Lake Mutfak Dolabı : 18 Farklı Tasarım

18 muhteşem lake mutfak dolabı modeli. Farklı çizgilere sahip ve değişik renklerde lake mutfak dolapları. Lake mutfaklarınızda daha canlı renkler ve daha dayanıklı dolaplarla tarzınızı yansıtın.

Lake Mutfak Dolapları resim galerisi: Resimleri tam sayfa yaparak tam ekranda görüntüleyebilirsiniz. Modellerin alt kısımda açıklamalarını okuyabilir ve ileri, geri yaparak tüm lake mutfak dolabı modellerini inceleyebilirsiniz.

Lake mutfak dolapları mutfağında parlaklık ve modern bir görünüm arayan her kesimin ilk tercihlerinden birisidir. Daha temiz, hoş ve kaliteli bir görünüm veren lake mutfak dolapları fiyatları diğer dolaplardan bir miktar daha fazla olabiliyor. Ama buna değeceğine emin olabilirsiniz. Pahalılık göreceli bir durumdur. Uzun ömürlü olması ve sağlam bir yapısının olaması uzun vadede kar ettirecektir.

Öncelikle size “Lake” kelimesinin anlamından bahsetmek istiyoruz. Lake, mdf malzemelerin özel cilalama ve izolasyon teknikleri ile daha dayanıklı ve pürüzsüz hale getirilme işlemidir. Parlak desenlerde veya mat desenlerde tercih yapabiliyorsunuz. Biliyosunuz ki normal dolaplarda güneş nedeni ile sararma, ıslak bezle temizlendiğinde renklerde solma problemleri yaşanır. Lake ile kaplandığında bu sorun tabi ki tamamen ortadan kalkmıyor fakat dayanıklılık kesinlikle daha fazla oluyor.

Her renk ayrı bir güzelliğe sahiptir. Fakat her renk kendisini tam anlamıyla gösteremez. Mat veya parlak renkler olsun kalitelerine göre bulunduklara ortamın havasınızı değiştirirler. Renklerin ihtişamını ortaya çıkarmak ve tarzınızı mutfaklarda konuşturmak istiyorsanız bu dolapları tercih etmenizi öneririz.

Son dönemlerde sık tercih edilen renk seçeneklerinden biri de mat lake mutfak dolaplarıdır. Özellikle koyu tonlarda lake dolap modelleri, modern bir tasarım arayanlar için tercih listesinin ilk başlarında yer alıyor. Mutfak dolaplarınızda kullanacağınız lake malzeme hazır mutfak modellerinde bulabileceğiniz seçeneklere sahip fakat bazen istenilen kalitede ürünü bu seçenekler arasında bulamayabiliyorsunuz. Eğer kendi mutfağınızı baştan yaptırmayı düşünüyorsanız 1. Sınıf kalitede olmasına özen göstermelisiniz.

Beyaz Renk Lake Mutfak Dolabı

Beyaz Renk Lake Dolap Tasarımları
Beyaz Renk Lake Dolap Modelleri

Beyaz renk lake mutfak dolapları ile ahşap tonlarında bir mutfak tezgahınıkombinlemek harika bir fikir olabilir. Böylece mutfağınızın göz yorucu bir görünüme sahip olmasını engellemiş olursunuz. Açık renk mutfaklarda koyu renk çizgiler ile tasarımınızı bölümlere ayırmaya çalışmanız hoş ve zarif bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.

Siyah Beyaz Lake Mutfak Dolabı

Siyah Beyaz Lake Mutfak Dolap Fikirleri Ve Tasarımları
Siyah Beyaz Lake Mutfak Dolap Modelleri

Lake dolaplarda iki ayrı renk kullanmanız mutfak tasarımınızın daha derin görünmesini sağlayacaktır. Koyu rengi tezgah altı dolaplarda kullanmaya özen gösterin. Aksi halde yine göz yorucu bir mutfak tasarımı ortaya çıkabilir.

Kırmızı Renk Lake Mutfak Dolabı

Kırmızı Renk Lake Mutfak Dolap Tasarımları Ve Fikirleri
Kırmızı Renk Lake Mutfak Dolap Modelleri

Kırmızı rengin parlak tonlarında kullanılan tezgah altı lake mutfak dolapları ile açık kahve tonlarında üst mutfak dolapları uyum içerisinde dekorasyona ilave edilebilir. Geçişi sağlamak adına beyaz, gri ve sarı renkte mutfak tezgahı kullanabilirsiniz.

Sarı Ahşap Lake Mutfak Dolabı

Sarı Ahşap Lake Mutfak Dolap Tasarımları Ve Fikirleri
Sarı Ahşap Lake Mutfak Dolap Modelleri

Eğer mutfak dolaplarınızda açık ve canlı renkler tercih edecekseniz bu renklerin mat olanlarına yönelmenizi öneriyoruz. Uygulama alanınızın büyüklüğüne göre daha mat ve daha parlak seçenekleri de tercih edebilirsiniz.

Yeşil Turuncu Pembe Lake Mutfak Dolabı

Rengarenk Lake Dolap Tasarımları Ve Fikirleri
Rengarenk Lake Dolap Modelleri

Rengarenk canlı bir mutfak modelini görüyoruz. Lake dolaplar ve çekmeceler öyle güzel ve canlı renklerle bezenmiş ki bu mutfakta yemek yerken bunu zevkle yapabilirsiniz. İştah arttırıcı renklere sahip fakat aynı zamanda yemeklerin hazırlanışına da neşe ve mutluluk katmanızı sağlayabilir.

Fıstık Yeşili Lake Mutfak Dolabı

Fıstık Yeşili Lake Mutfak Tasarımı Ve Fikirleri
Fıstık Yeşili Lake Mutfak Modeli

Yeşil renk huzuru simgeler. Bu nedenle mutfağınızda kullanımını en çok önerdiğimiz renklerden birisidir. Özellikle lake mutfak dolaplarında siyah renkler ile harika kombinasyonlar yapabileceğinize emin olabilirsiniz.

Küçük Mutfaklar İçin Lake Mutfak Dolap Modelleri

Küçük Mutfak Lake Dolap Tasarımları Ve Fikirleri
Küçük Mutfak Lake Dolap Modelleri

Eğer küçük bir mutfağınız varsa ortamı biraz daha renkli ve parlak bir ortama çevirebilirsiniz. Bu içinizi ferahlatan ve mutfağınızı daha geniş gösteren bir tercih olacaktır. Renk seçimlerimizi açık renklerden yapıyoruz. Çünkü dar alanlarda koyu renklerin mutfağı daha basık ve boğuk göstereceğini biliyoruz. Aydınlatma unsurlarından olabildiğince yararlanıyoruz ki tüm detaylar ihtişamını gösterebilsin. Eğer ben koyu renk tonlarını da kullanmak istiyorum diyorsanız tıpkı bu modeldeki gibi açık ve koyu renkleri kombine edebilirsiniz. Ama zeminle açık renkleri yine desteklemeniz gerekecek. Bu atlanmaması gereken önemli bir noktadır.

Yeni Moda Lake Mutfak Dolapları

En Son Model Mutfak Lake Dolaplar
Yeni Moda Mutfak Dolapları

Son yılların en trend mutfak dolaplarından birisi. Özellikle metal akşamlarla birlikte kullanılan metal tonlarında lake mutfak dolapları harika ve modern bir görüntü sağlıyor. Mutfağınızda şıklık arıyorsanız tercih etmemeniz için hiçbir sebep yok.

Ada Mutfak Lake Mutfak Dolabı Modelleri

Ada Mutfak Lake Mutfak Dolap Tasarımları Ve Fikirleri
Ada Mutfak Lake Mutfak Dolap Modelleri

Dekorasyona önem verdiğiniz kadar tasarıma da önem vermelisiniz. Örneğin bu mutfak modelinde lake dolaplar ile ada mutfak dolapları aynı renkte tercih ediliyor. Dahası dolapların arka kısmında kullanılan koyu renk ada tezgahın üzerinde ve sandalyelerde de tercih ediliyor. Yine aynı şekilde beyaz renk de her alanda geçişi sağlamak adına etkin bir şekilde kullanılmış. Bu tarz renk geçişlerine dikkat ederseniz görsel olarak mükemmel bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Lüx Lake Mutfak Dolabı Tasarımları

Lüx Lake Mutfak Fikirleri
Lüx Lake Mutfak Tasarımları

Modüler lake mutfak dolaplarında çok farklı renk ve boyut seçeneklerine sahipsiniz. Tasarımınızda kendinizi sınırlamayın. Simetrik bir yapının güzel göründüğü gibi farklı geometrik şekillerin de dekorasyonunuzu güzelleştireceğine emin olabilirsiniz.

Lake Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Yılının Modası Lake Mutfak
Lake Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Lake mutfak dolaplarına farklı aksesuarlar eklemeniz mutfak tasarımınızın hoş bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır. Bu görseldeki gibi siyah bir duvar üzerine beyaz lake raflar eklemeniz dekorasyonunuzda harika bir değişime olanak tanıyabilir.

Modern Lake Mutfak Dolabı

Modern Lake Mutfak Fikirleri
Modern Lake Mutfak Tasarımları

Eğer geniş bir mutfağa sahipseniz siz de bu hoş tasarımı kendi mutfağınıza göre dizayn ederek uygulayabilirsiniz. Son derece ferah bir tasarım olmasının yanı sıra epeyce fazla kullanım alanı sunması da ekstra tercih sebebiniz olabilir.

Krem Rengi Lake Mutfak Dolabı

Krem Rengi Lake Mutfak Tasarımları Ve Fikirleri
Krem Rengi Lake Mutfak Modelleri

Krem rengi lake dolaplar metal ankastre setler ile harika bir uyum sağlıyor. Ayrıca beyaz renkte olduğu gibi ahşap kısımlarla desteklenen bir dekorasyon, modern bir mutfağa sahip olmanıza olanak sağlayabilir.

Parlak Beyaz Lake Mutfak Dolabı

Parlak Beyaz Lake Mutfak Modası Ve Modelleri
Parlak Beyaz Lake Mutfak Fikirleri

Eğer mutfağınızın her alanında beyaz renk dolaplar kullanacaksanız diğer unsurlarda renkli seçenekleri değerlendirmelisiniz. Tıpkı bu mutfak modelinde olduğu gibi ankastre setinizi siyah tercih edebilir ya da tezgah arkası fayans ve porselen uygulamasında sıcak tonda renkleri kullanabilirsiniz. Bu sayede harika bir mutfağa kavuşacaksınız.

Kırmızı Siyah Lake Mutfak Dolabı

Kırmızı Ve Siyah Lake Mutfak Tasarımları Ve Fikirleri
Kırmızı Ve Siyah Lake Mutfak Modelleri

Siyah ve beyaz lake mutfak dolapları ile mat kırmızı bir mutfak masasının hoş bir uyumunu görüyoruz. Tasarımın güzelliği dekorasyonun mükemmel olmasıyla birlikte daha da çok ortaya çıkıyor. Kullanılan aydınlatmadan, mutfak robotuna kadar her bir dekoratif unsur harika bir yerleşim planına sahip.

Beyaz Ahşap Lake Mutfak Dolabı

Beyaz Ahşap Lake Mutfak Tasarım Ve Fikirleri
Beyaz Ahşap Lake Mutfak Modelleri

Kahverengi ile beyaz birbiri ile son derece uyumlu iki doğal renktir. Lake mutfak dolaplarında bu renkleri kullanmayı düşünüyorsanız renkli alanlardan birini mat tonlarda seçebilirsiniz. Böylece mutfak dekorasyonunuz daha canlı ve hareketli bir görünüme kavuşacaktır.

Beyaz & Gri Lake Mutfak Dolabı

Beyaz Ve Gri Lake Mutfak Uyumu
Beyaz Ve Gri Lake Mutfak Modelleri

Beyaz ve grinin mat tonlarının birlikte kullanıldığı mutfak modelleri gerçekten harika bir görünüme kavuşuyor. Doğru alanlarda doğru tonlamalar ile içerisinde harika vakit geçirebileceğiniz bir mutfağa sahip olabilir, içerisinde sevdiklerinize keyifli yemekler hazırlayabilirsiniz.

Kül Desenli Siyah Lake Mutfak Dolabı

Kül Desenli Siyah Lake Mutfak Tasarımları Ve Fikirleri
Kül Desenli Siyah Lake Mutfak Modelleri

Lake mutfak dolabı modelleri kullanmanın yanı sıra uygulamanızda mermer akşamlara da yer verebilirsiniz. Özellikle mat tonları tercih ediyorsanız koyu mermerler yardımı ile dekorasyonunuza canlılık katabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu