Gardrop Modelleri

Tekzen Bez Gardrop Modelleri

Herkesin hayatta kullandığı ya da kullanacağı Bez Gardrop Modelleri üzerine incelemeler yaptık. Bugünkü yazımızda Tekzen mağazalarında satılan Bez Gardıropları inceledik. Modellerin kullanım alanlarını, özelliklerini ve ölçülerini alt kısımdaki resimlerden inceleyebilir ve Tekzen mağazalarından bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Bez Gardrop Kolay Kullanım: Kişiler, kıyafetlerini kaldırmak, kirden, tozdan ve güneş ışığından korumak için genellikle gardırop kullanmayı tercih ederken bazı hallerde bez gardroplar satın alınabilir ve kullanılabilir. Özellikle bireyler öğrenciyken evlerine ya da yurtlarına, tek başına yaşayan kişiler, yazlığına yalnızca sezonluk olarak gelen kişiler gibi uzatılabilecek liste içinde bulunanlar, bez gardırop modellerinden sıklıkla faydalanmaktadırlar.

Bez Gardrop Modellerinin Normal Gardroplardan Farkı
Bez gardrop modellerinin normal gardroplardan farkını açıklamak gerekirse, normal standart gardroplar genellikle sunta kullanılarak meydana getirilirken bez gardroplar çoğunlukla, metal gövde üzerine geçilen bez kaplama ile oluşturulmaktadır.

Bez Gardrop Fiyat Avantajı
Bez gardroplar, kullanıldığı malzemenin daha uygun olması sayesinde diğer gardroplardan daha uygun fiyatlara bulunabilmektedir. Bunun yanı sıra, sıklıkla ev, apart ya da yurt değiştiren öğrencilerin ya da diğer kişilerin kolaylıkla taşıyabilecek oldukları seviyelere kadar küçülebilmektedir. Tüm metal iskelet sökülüp bir araya getirilerek taşınması kolay bir hal almaktadır.

Tekzen Bez Gardrop Modelleri
Bez gardropların satın alınabilecek olduğu adreslerden birisi de TEKZEN’ dir. Bez gardroplar, diğer gardroplardan ucuz olmasına rağmen çok doğal olarak dayanıklılık yönünden daha düşük seviyelerdedir. Bu nedenle iyi bir markanın bez gardrobunun almak, bez gardırobunu uzun yıllar kullanmak amacında olan kişilerin isteyecekleri türden bir karardır.

Tekzen Bez Gardrop Modellerinde Toz Tutmayan Prado Modeli: TEKZEN’ de satılmakta olan Prado marka bez gardıroplar, her renkte, desende, genişlikte, her türlü kullanma amacına uygun şekilde üretilmektedir. Kıyafetlerin toz ve kirden muhafaza edilmesi için normal gardıroplar yerine bu bez gardıroplar kullanılabilir ve bu gardıropların fiyat avantajından faydalanmış olunur.

Prado raflı bez gardıropları, kir tutmayan özel bir kumaştan üretilmiştir. Odanın içerisinde oldukça az yer kaplayan bu gardıropların temizliği, kullanılan materyal sayesinde oldukça kolay gerçekleşmektedir. Kütle olarak diğer gardıroplardan hafif olsa bile bez gardıropların kıyafet muhafaza kapasitesi oldukça fazladır.

Prado bez gardıropları içerisinden, kişiler odalarında hakim olan renklerle aynı renkte ve desende bir gardırop satın alarak odalarındaki tasarıma bir artı daha katabilirler. Aslında bez gardıropların kullanım alanını yalnızca yatak odaları olarak kısıtlamamak gerekir. Depolarda, banyoda ve hatta garajda bile, ortalığın daha düzenli olmasını sağlamak için kullanılabilecek bu gardıroplar oldukça çok yönlü ve avantajlı ürünlerdir.

Yandan Raflı Portatif Bez Gardrop
Yandan Raflı Portatif Bez Gardrop

Tekzen Bez Gardrop Modelleri : Prado Elit Yandan Raflı Portatif Bez Dolap
Kaliteli tela kumaş kullanılarak üretilen bu model, birinci sınıf boru profillerinden oluşan iskelet ile desteklenmektedir. Birleşim noktalarının dayanıklı plastik malzeme kullanılarak oluşturulması, istendiği zaman kaldırılıp istendiği kadar yeniden kurulmasını sağlamaktadır. Bağlantı noktalarının sağlam olması, tekrar tekrar kurulum yapılabilmesi için büyük önem taşımaktadır. Dolabın sol tarafından bulunan raflar tamamen kapalı olacak şekilde tasarlanmıştır, askılık bölümü ile de arasında bir bölme bulunmaktadır. Bu sayede, raflara konulan eşyalar dolabın içine düşmemektedir. Bez gardrop modelinin rengi laciverttir.

Bez Gardrop Kırmızı
Bez Gardrop Kırmızı

Tekzen Bez Gardrop Modelleri : Prado Easy Kırmızı Bez Dolap
Hem şık hem de oldukça kullanışlı olan bu modelde askılık gardırobun ortasında yer alırken her iki kenarında da raf bölmeleri bulunmaktadır. Sol ve sağ taraflarda beşer tane ve askılığın üzerinde bir tane olmak üzere toplamda 10 tane rafı bulunan easy kırmızı, yatak odalarında, depolarda, banyolarda kendisine kesinlikle yer bulacaktır. Kaliteli kuması ve kullanışlı fermuarlı sistemi sayesinde uzun süre kullanılabilecektir. İskeletini oluşturan boruların sağlam, birleşim noktalarının kaliteli malzeme kullanılarak üretilmesi sayesinde istendiği kadar sökülüp yeniden kurulabilecektir.

Portatif Modern Raf Özellikli Bez Gardrop
Portatif Modern Raf Özellikli Bez Gardrop

Tekzen Bez Gardrop Modelleri : Prado Elit Yandan Raflı Portatif Bez Dolap Venedik
Modern görünümlü bir gardrop modeli. Kullanışlı olduğu kadar sahip olduğu baskından dolayı da bir dekorasyon ürünü olarak kullanılabilecek Prado Elit, ön yüzünde UV baskısı ve diğer kısımlarda beyaz tek renk tela kumaş kullanılarak üretilmiştir. Dolabın iskeletinde kaliteli borular kullanılarak dolabın sağlam bir şekilde ayakta kalması sağlanmıştır. Dolabın içerisinde 5 tane küçük boy, bir tane büyük boy raf ile 1 adet geniş askı alanı yer almaktadır.

En Güzel Bez Gardrop Modelleri
En Güzel Bez Gardrop Modelleri

Tekzen Bez Gardrop Modelleri : Prado Simple Portatif Bez Dolap Lacivert
En güzel gardrop modelleri Tekzen’de. Adı gibi oldukça yalın bir tasarıma sahip olan Prado simple, eşyası az olan kişiler için, misafir odası ya da normal bir gardırobu desteklemek için oldukça uygun bir seçim olacaktır. gereksinim duyduğu alanın pek geniş olmamasına rağmen içerisinde pek çok kıyafet saklanabilmektedir. Dışındaki bez ve içinde yer alan iskelet, birinci sınıf kalitede malzeme kullanılarak üretilmiş olup hem yük taşıma konusunda, hem de uzun süre kullanabilme konusunda gardırobu desteklemektedir.

2 Bölmeli Ayakkabılıklı Bez Gardrop
2 Bölmeli Ayakkabılıklı Bez Gardrop

Tekzen Bez Gardrop Modelleri : Prado 2 Bölmeli Çok Amaçlı Bez Dolap Ayakkabılık – Cafe
Bu modeli dilerseniz ayakkabılık olarak da kullanabilirsiniz. Sahip olduğu raflar ile kişilerin kıyafetlerini, eşyalarını kaldırabilecek, göz önünden sakınabilecek, güneş, kir ve tozdan koruyabilecek oluğu bu model aynı zamanda, ön yüzünde bulunan baskısı sayesinde yerleştirilecek olduğu alana dekoratif bir hava katacaktır. Diğer bez kıyafet dolaplarından farklı olarak içerisinde askılık alanı bulunmayıp dolabın tamamı raflardan oluşmaktadır. Toplamda 14 tane sökülüp takılabilen rafı bulunmaktadır. Boyut olarak raflardan daha büyük eşyaların depolanması halinde raflar çıkartılarak eşyalar kolaylıkla yerleştirilecek hale getirilebilecektir.

Çelik Profilli Bej Rengi Bez Dolap
Çelik Profilli Bej Rengi Bez Dolap

Tekzen Bez Gardrop Modelleri : Prado 6 Bölmeli Çok Amaçlı Çelik Profilli Bez Dolap Bej
Kıyafetlerin katlanarak yerleştirilebilecek olduğu oldukça şık olan bu model aynı zamanda bir kitaplık ya da vitrin olarak da kullanılabilecektir. Sahip olduğu yükseklik ve genişlik, içerisine birçok eşyanın kolaylıkla yerleştirilebilmesini sağlamaktadır. Yanlarında bulunan bez ve içerisindeki iskeletinden, raflarından başka askılık ya da kapak gibi bir donanımı bulunmamaktadır.

Tekzen Bez Gardrop Modellerini Kredi Kartınızla Satın Alabilirsiniz
Prado bez gardıroplarından satın almak isteyen kişiler, TEKZEN’ in resmi internet sitesini ziyaret ederek burada yer alan modelleri inceleyebilir, ürünlerin özelliklerini; boyutlarını, renklerini, hacimlerini vb. karşılaştırabilir ve satın alma işleminde bulunabilir. Satın alma işlemi sırasında kişiler, kredi kartlarını kullanabilmektedirler.

Kredi kartına taksitli alışveriş imkanı bulunan ürünlerde kişiler, kullanmakta oldukları kredi kartı ile TEKZEN arasında bir anlaşma olması halinde kredi kartlarında daha öncesinden birikmiş olan alışveriş puanlarını kullanabileceklerdir. Anlaşmalı kredi kartları şu şekilde sıralanabilir; Advantage, Bonus Card, Worldcard, Maximum Kart, Paraf Kart, Shops&Miles gibi.

Tekzen Bez Gardrop Modellerinin Kurulumu
Bez gardıroplar kargo ile satın alma sırasında verilen adreslere iletildikten sonra kişiler, gardıroplarını kolaylıkla kurabileceklerdir. Gardırobun kurulumunda izlenmesi gereken adımların anlatıldığı şema, kargo ile gelen paketin içerisinde bulunmaktadır. Aslında aynı çadır kurmaya benzeyen bu gardıropların kurulumu çok emek istememektedir.

Parçaların birbirine kolaylıkla geçirilmesi sonrasında kurulan bez gardıroplar, istendiği ya da lazım geldiği zamanlar, içi boşaltılarak kurulum sırasında gerçekleştirilen işlemler ters bir şekilde tekrar edilerek sökülecektir. Bez gardırobun bağlantı alanları dayanıklı malzemeden yapıldığı için birden fazla seferde kurulup sökülmesi sorun yaratmayacaktır. Yazının devamında, TEKZEN’ in resmi internet sitesinden satılmakta olan Prado bez gardırop modelleri aktarılmaktadır.

Tekzen Bez Gardrop Modelleri Fiyatları
Güncel modelleri takip etmek ve fiyatlarını öğrenmek için buraya tıklayarak Tekzen İnternet Mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Yeni modeller eklendikçe bu konu altında takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu